Hangi partinin kadınısınız? – Eğlence anlayışınız ne?

Hangi partinin kadınısınız? Eğlence anlayışınız ne? Eğlence testi

Kimileri çılgın partilerde sabaha kadar dans etmekten, kimileri de evde oturup sakin sakin müzik dinlemekten hoşlanır. Herkesin eğlence anlayışı farklıdır. Belki siz bile bazen tam olarak nerede daha çok eğleneceğinizden emin değilsiniz! Aşağıdaki testi çözerseniz karakterinize en uygun eğlence yöntemini keşfedebilirsiniz. Yılbaşı gecesinde tam olarak ne yapacağınıza karar veremediyseniz bu test belki size bir fikir verir, ne dersiniz?

Eğlence Testi

0%

Sizce şu sıralar hangi ortamda daha mutlu olursunuz?

Gitmeyi düşündüğünüz bir parti öncesinde neyin stresini yaparsınız?

Bir partiyi ne zaman terk edersiniz?

Tüm dikkatlerin üzerinizde olmasından hoşlanır mısınız?

Bir partiye giderken ne tarz giyinmeyi tercih edersiniz?

Favori yemeğiniz hangisi?

Hangisini dinlediğiniz zaman kendinizden geçiyorsunuz?

Eğlenmek için dışarı çıkmaya karar verdiğinizde hangi arkadaşınızı seçersiniz?

Planlarınızı önceden mi yaparsınız yoksa o anda mı karar verirsiniz?

Kendinizi nasıl tanımlarsınız?

Tatil anlayışınız hangisine daha yakın?

Eğlence anlayışınız:
EĞLENCE MEKÂNINDA SABAHA KADAR DANS

Hayatınızı dolu dolu yaşıyor ve her anınızdan keyif almayı beceriyorsunuz. Kabına sığmayan, çılgın ve oldukça sosyal bir kadınsınız. Bu yüzden deli gibi dans edebileceğiniz partilere gitmekten ve adrenalinden çok hoşlanıyorsunuz. Cesursunuz. Pek çok arkadaşınızın cesaret edemediği çılgın partilere katılıyorsunuz. Yeni insanlarla tanışmayı, yeni mekânlar keşfetmeyi ve gezip tozup eğlenmeyi çok seviyorsunuz. “Bağlasan durmaz!” dedikleri tipler vardır ya işte siz onlardan birisiniz. Sadece arkadaşlarınız bazen size ayak uydurmakta zorlanıyorlar ve gecenin yarısında eve kaçmayı tercih ediyorlar. Hoş bu da sizi pek bozmuyor çünkü üç dakikada yeni arkadaşlıklar kurmayı başarıyorsunuz. Vallahi siz hiç yaşlanmazsınız! 🙂
MÜZİK FESTİVALLERİ TAM SİZE GÖRE

Genellikle sizin gibi müzik dinlemekten hoşlanan arkadaşlarınızla dışarıya çıkmayı tercih ediyorsunuz. Müzik festivallerini ve konserleri çok seviyorsunuz çünkü sevdiğiniz sanatçıları kanlı canlı izlemenin çok keyifli olduğunu düşünüyorsunuz. Büyük ihtimalle Rock da en sevdiğiniz müzik tarzı. Bu nedenle popüler kültürden, pop müzikten ve piyasa mekânlardan hoşlanmıyorsunuz. İnsanları mutlu edebilmek gibi bir misyon taşımıyorsunuz. Hayatı kendi kurallarınıza göre yaşıyorsunuz. Kimse için de tavrınızı ve planlarınızı bozmuyorsunuz.
ALATURKA RAKI – BALIK MASASI

Sizin için eğlence demek, en sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir masada sohbet etmek demek. Hele bir de beğendiğiniz erkek sizinle aynı masadaysa değmeyin keyfinize. Samimi ilişkiler kurmaktan hoşlanan duygusal biri olduğunuz için bir rakı – balık masası ya da bir ocak başı sohbeti sizin için ideal bir eğlence anlayışı. Fonda şöyle klasiklerden bir Zeki Müren veya Müzeyyen Senar şarkısı çalıyorsa, bir arkadaşınız eski sevgilisiyle ilgili komik anılarını anlatıyorsa ya da masayı gülmekten kıracak bir gıybet yapılıyorsa daha ne olsun? Mekândaki müzisyenler yanınıza geldiğinde bir de istek parça patlatırsınız işte o zaman sizden güzeli yok!
EVDE ŞARAP EŞLİĞİNDE SAKİN BİR GECE

Dışarıya çıkıp bir dans mekânına gitmenin ya da partilere katılmanın aslında boş eğlenceler olduğunu düşünüyor ve zamanınızı bu şekilde harcamaktan pek hoşlanmıyorsunuz. Bu yüzden arada sırada dışarı çıktığınız zamanlarda da gideceğiniz yer ve birlikte dışarı çıkacağınız arkadaşlarınız konusunda oldukça seçicisiniz. Gümbür gümbür bir müzikten rahatsız oluyor, bu kadar çok tepinmenin de saçma olduğunu düşünüyorsunuz. Dolayısıyla sakin mekânların ve slow müziklerin kadınısınız. Arkadaşlarınızın ısrarları olmasa, tüm zamanınızı evde oturarak geçirirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olmak istediğinizde de zaten genellikle onları kendi evinize davet ediyorsunuz. Bir şarap açıp evde rahat rahat yayılarak sohbet etmek sizin en büyük zevkiniz.

Share your Results:

 


 ###  Depresyon testi için buraya tıklayabilirsiniz.

 

İlgili İçerikler

Önceki İçerik Sonraki İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14

Abone olun

İletişim