Giyim tarzınızı bulun kararsızlıktan kurtulun!

Kararsızlıktan kurtulun

Deliler gibi mağazaları dolaşıyorsunuz ama bir türlü sizi mutlu edecek kombinasyonlar oluşturamıyorsunuz. Bunun sebebi büyük ihtimalle indirim sezonunda olmanızdır çünkü bu dönemde biliyorsunuz ki mağazalardaki kıyafetler çoktan talan edilmiş olur. Ama sezon başında olmanıza rağmen bir türlü tarzınızın ne olduğuna karar veremiyorsanız gelin size yardımcı olayım. Bu soruları cevaplayarak karakterinize uygun bir stile sahip olup olmadığınızı keşfedebilirsiniz!

0%

Yarın doğum gününüz ve arkadaşlarınızın sizin için düzenleyeceği partide ne giyeceğinize hala karar veremediniz? Ne yaparsınız?

Hangi aksesuarınızı almadan evden çıkmazsınız?

Kiminle alışverişe çıkmak isterdiniz?

Kıyafetlerinizde en çok sevdiğiniz desen hangisi?

Kullanmaktan en çok hoşlandığınız çanta hangisi?

Sizce dolabınızdaki giysileri en iyi tamamlayacak aksesuar hangisi?

Kişiliğiniz sizce en çok hangi hayvana benziyor?

Onsuz yaşayamam dediğiniz giysi hangisi?

Sizce gelmiş geçmiş en kötü moda trendi hangisi?

Tarzınız:
Rock’n roll bir tarzınız var

Siyah renkli giysiler ağırlıkta olmak üzere deri pantolonlar, dar body’ler, zincir detayları ve yırtık jean’ler en büyük favorileriniz. Özgürlüğüne çok düşkün bir kadın olduğunuz için bu da doğal olarak tarzınıza yansıyor ve size ulaşılmaz bir görünüm veriyor. Türkçesi havalısınız işte! Converse’ler veya deri botlar tam size göre. İnsanlar sizi gördüğü zaman, “Ne kadar sıkı bir kadın” diye düşünmeden edemiyorlar ve itiraf edin bu durum sizin de çok hoşunuza gidiyor. Böyle giyinerek kendinizi daha güçlü ve daha özgüvenli hissediyorsunuz. Ama saçlarınızın rengiyle bu kadar çok oynamayın bence. (Yapıyorsunuz değil mi?) Hoş bir saç kesimiyle yine aynı rock’n roll görünüme sahip olabilirsiniz.
Rahatınıza düşkün olduğunuz için sportifsiniz

Bol tişörtler, rahat pantolonlar ve spor ayakkabılar tam size göre. Saç aksesuarlarına da bayılıyorsunuz. Şapka ve bereden hiç vazgeçemiyorsunuz. Bu halinizle çok sportif bir hava çiziyorsunuz. Bu tarzınız sayesinde çevrenizdekiler sizin çok eğlenceli, hiçbir konuyu kafasına takmayan, gezip tozmayı seven bir kadın olduğunuzu düşünüyorlar. Arkadaşlarınız size bayılıyorlar çünkü kapris yapmayı sevmeyen, her ortama uyan bir tipsiniz.
Klasik takılmaktan hoşlanıyorsunuz

Modayı takip ediyorsunuz ama hiçbir zaman trend bir kadın olmadınız. Çünkü modayı kendinize göre yorumluyorsunuz ve daha çok klasik kıyafetler tercih ediyorsunuz. Toprak tonlarını, çok göze batmayan gömlekleri, diz üstü etekleri ve klasik pantolonları kombinasyonlarınızda mutlaka kullanıyorsunuz. İnsanlar sizi ilk kez gördüklerinde hanım hanımcık ve biraz da mesafeli bir kadın olduğunuzu düşünüyorlar. Ama aynı zamanda güvenilir bir yapınız olduğunun da mesajını veriyorsunuz.
Trendleri yakından takip ediyorsunuz

Siz tam bir moda çılgınısınız. Kadınsı, kokoş kıyafetlere bayılıyorsunuz. Topuklu ayakkabılar, mini etekler, süslü aksesuarlar tam sizlik. Dolabınızdaki kıyafetler rengârenk ama özellikle sıcak renkleri çok seviyorsunuz. Bazen kendi kıyafetlerinizi kendiniz tasarlıyorsunuz çünkü giyim kuşam konusu sizin için çok önemli. Kimseyle aynı görünmekten hoşlanmıyorsunuz. İnsanlar sizi ilk kez gördüklerinde, iyi kalpli, eğlenceli, arkadaş canlısı, sıcak bir kadın olduğunuzu düşünüyorlar. Hiç de yanılmıyorlar.

Share your Results:


“2017 – 2018 Sonbahar – Kış aksesuar modası” ve “2018 İlkbahar – Yaz modası parti havasında” başlıklı yazılarım ilginizi çekebilir.

İlgili İçerikler

Önceki İçerik Sonraki İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8

Abone olun

İletişim