Lüks düşkünü müsünüz? Testi çözün keşfedin!

Lüks düşkünü müsünüz? Testi çözün keşfedin!

Hayattan nasıl bir konfor ve zenginlik bekliyorsunuz öğrenmek ister misiniz? “Ay şekerim bir pantolon gördüm, hemen aldım!” diyenlerden misiniz yoksa “Salı pazarına gittim, bunu kaça aldım biliyor musun?” diyenlerden mi? Testi çözün standartlarınızın ne olduğunu görün!

Hayattan beklentiniz nedir?

0%

Alışveriş için genelde nerelere gidersiniz?

Hem Vega’nın hem de Sia’nın müzik albümlerini almak istiyorsunuz. Ne yaparsınız?

Mavi’nin jeanleri sizi zayıf ve formda gösteriyor. Fakat biraz pahalılar. Ne yaparsınız?

Hoşlandığınız erkeğin hangi özelliklere sahip olmasını tercih edersiniz?

Arkadaşlarınızla birlikte genellikle nasıl mekânlara gidersiniz?

Hangi ünlüyü daha çok beğeniyorsunuz?

Arkadaşlarınızla bir araya geldiğiniz zaman genellikle nelerden bahsedersiniz?

Yakın bir arkadaşınız güzel bir mekânda doğum günü partisi veriyor. Buraya giderken nasıl bir kıyafet tercih edersiniz?

Gelecek hayaliniz hangisi?

İnternette genelde hangi sitelere girersiniz?

Genelde ne tarz kitaplar okumayı tercih edersiniz?

Sevgilinizle buluştuğunuzda genellikle nerelere gidersiniz?

Saçınızı nerede boyatırsınız?

Hayattan beklentiniz:
LÜKS YAŞAMAK İSTİYORSUNUZ

Rahatınıza çok düşkünsünüz ve huzur içinde yaşayabilmek için çok paraya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz. Kaliteli mekânlara gitmekten, güzel giyinip kendine bakan insanlarla arkadaşlık etmekten ve havalı erkeklerden hoşlanıyorsun. “Parasız saadet olmaz!” sözünün kesinlikle doğru olduğuna inanıyorsunuz. Marka giyinmek, modayı yakından takip etmek ve fırsat buldukça alışverişe çıkmak istiyorsunuz. Kazandığınız paranın bu isteklerinizi karşılamaya yetmediği zamanlarda çok mutsuz oluyor, ileride iyi para kazanabileceğiniz ve ferah içinde yaşayabileceğiniz güzel bir işin hayalini kuruyorsunuz. Bazen güzellik ve bakım masraflarınız için aile bütçesini fazla zorluyorsunuz. Paranın her şey demek olmadığını, arkadaşlık, dostluk, aşk ve sevgi gibi kavramların da sizi mutlu edebileceğini bilmelisiniz.
RAHAT BİR HAYATINIZ OLSUN İSTİYORSUNUZ

Güzel bir yaşam için maddi imkânların önemli olduğunun farkındasınız fakat parasız kaldığınız zamanlarda bile hayatın tadını çıkarmayı başarabiliyorsunuz. Lüks yaşamak, her şeyin en iyisine sahip olmak ve kraliçeler gibi yaşamak gibi bir kaygınız yok. Bütçenizi ve nelere sahip olup nelere olamayacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Bu yüzden kendinizi çok fazla zorlamak istemiyorsunuz. Çok beğendiğiniz fakat pahalı bulduğunuz bir bluzu alabilmek için sabredip paranızı biriktirerek alıyorsunuz. Kendinizi geliştirmenin, bolca kitap okumanın, kültürel faaliyetlerde bulunmanın ve işinize özen göstermenin ileride sizi ferah bir yaşama kavuşturacağını düşünüyorsunuz. Kendi çapınızda, en azından sizi mutlu edecek kadar rahat bir yaşam sürebiliyorsunuz çünkü elinizdeki parayı nasıl kullanmanız gerektiğini biliyorsunuz.
AZA KANAAT EDEBİLERLERDENSİNİZ

Paranın çok gereksiz bir icat olduğunu düşünüyorsunuz. “Herkes ihtiyacı kadar yese ve giyinseydi,” diyorsunuz. Bu yüzden mutluluğunuzu çok daha farklı konulara dayandırıyorsunuz. Arkadaşlarınızla beraber olmaktan, sevgilinizden tatlı ve güzel bir söz duymaktan ve işinizde başarılı olmaktan yeteri kadar tatmin oluyorsunuz. Ayrıca sade bir yaşamdan hoşlandığınız için hiçbir zaman lüks mekânların, pahalı arabaların, muhteşem tatillerin eksikliğini duymuyorsunuz. Ailenizle gittiğiniz piknik, arkadaşlarınızla yaptığınız tatlı bir sohbet, sevgilinizle ikiye bölüp yediğiniz simit, sizi fazlasıyla sevindiriyor. Mutlu olabilmek için elinizdekilerin değerini bilmenin yeterli olduğunu anlayabiliyorsunuz.

Share your Results:

 

 

İlgili İçerikler

Önceki İçerik Sonraki İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8

Abone olun

İletişim