ARTT Zihin Tekniği ile Daha Sağlıklı ve Mutlu Bir Hayat

ARTT zihin tekniği ile mutluluğu yakala

Hayatınızda bir türlü düzelmeyen sorunlar mı var? Aşk acısından veya fiziksel bir rahatsızlıktan mı kıvranıyorsunuz? Tüm bu sorunlarınıza mucizevi bir çözüm sunan birini tanıtacağım size…

Güler yüzü ve enerjisiyle insanda sempati ve güven duygularını uyandıran Aysun Orhan aslında dergi dünyasının deneyimli bir ismi; Cosmopolitan, Joy, Shop’s, Harper’s Bazaar, Akıllı Alışveriş gibi dergilerde yayın yönetmenliği yapmış biri. Ama tüm bu yayıncılık deneyiminin yanı sıra ARTT (Awakening, Rising, Transformation Technique/Uyanış, Yükseliş, Dönüşüm Tekniği) Uzmanı olarak insanların yaşamlarına dokunuyor. Onların daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşama kavuşmalarına yardımcı oluyor.

ARTT uzmanı Aysun Orhan
ARTT zihin tekniği uzmanı Aysun Orhan

Son yıllarda kişisel gelişim yöntemleri, terapiler çok arttı. Senin yolun nasıl kesişti bu alanla?

Bir Yay burcu olduğum için olsa gerek, pozitif düşüncenin gücüne hep inandım, çocukken bile hayal gücümü kullanarak stresle baş ederdim. 2003’te ilk önce Reiki ile tanıştım. 2005 yılında sevgili Güneş Tan ile yaptığım röportaj ise hayatımı değiştirdi diyebilirim. Onunla 2009 yılından beri yaptığımız seanslardan sonra bu tekniğin olumlu etkilerini hayatımda deneyimledim ve ben de 2014 yılından itibaren sertifikalı bir ARTT Uzmanı oldum.


Bu tekniği farklı kılan ne?

ARTT tekniğinin farklı yönleri neler?
Bu tekniğin farklı yönleri

ARTT bir zihin tekniği. Fizik profesörleri evrenin maddeden oluşmadığını, bir hologram, büyük bir zeka, bir zihin olduğunu söylüyor. Yaratılış tek yoğun bir enerji iken patlayıp saçıldı (Big Bang) ve “bir olan ikiye” ayrıldı. ARTT ile ayrılmış olan zıtları tekrar bir yapıyor, aslına dönüştürüyoruz. Mesela bir insanda “üzüntü ve mutluluk”, “acı ve rahatlık” veya “sevgi ve korku” zıtlığı varsa, bunlar bir hale geldiğinde sadece pozitif duygular kalıyor. Yaşadıklarının değişmesini isteyen kişi, yaşadığı olumsuz olayların etkilerinin kalıcı bir şekilde olumluya dönüştüğünü kendisi seans sırasında deneyimliyor. Kişiyi etkileyen duyguların etkisi kalmadığı için hayata veya o duruma bakış açısı değişiyor, davranışları ve hayatı da bu yönde değişip gelişiyor.


Duygular mı bizi yönetiyor?

Evet, eğer farkındalığımızı geliştirip duygularımızı yönetmeyi öğrenmezsek duyguların elinde birer kukla oluyoruz adeta. Oysa duygular bizi değil, biz duyguları yönetmeliyiz, ancak o zaman özümüzle hareket edebiliriz. Bilinçaltımız geçmişte yaşanılanları koruyan, onları bize yaşatan içimizdeki bizden ayrı birçok kişinin bir araya gelmiş hali gibidir. Bilinçaltımızda ne kadar negatif olay varsa onlar birikmiş durumdadır, biz onları yaşarız. ARTT ile kalıcı bir şekilde negatif duygular pozitife dönüştürüldükçe “öz”ümüzü örten bu duygu katmanları kalkar. Bizi sarsan olumsuz duygular olumluya dönüşür ama yaşadıklarımızın bize verdiği dersler ve derin bilgi, özümüz tarafından kullanılmak üzere bizde kalır. Artık o duyguların içinizi yakmadığını görürsünüz.


ARTT hangi konularda işe yarıyor?

ARTT tekniği ile hangi sorunları çözeriz?
ARTT zihin tekniği ne işe yarıyor?

Depresyon ve panik ataktan kedi-köpek korkusuna, özel ilişkilerden iş ve para konularındaki sorunlara, hatta fiziksel rahatsızlıklara kadar her konuda uygulanabilir. ARTT bir zihin tekniği olduğu için her konuda kesin başarılı; çünkü her şey zihinde başlar, zihinde biter. Bedenimizi ve hayatımızı zihnimiz kontrol eder.


Genellikle insanlar en çok hangi sorun için geliyor?

Son zamanlarda en çok depresyon ve panik atak şikayeti oluyor. Sonra özel ilişkiler, iş ve para konularındaki sorunlar geliyor. Örneğin bir seansa ilişki problemini çözmek için başlanıp aslında anneyle olan sorunları ortaya çıkarıp temizleyebiliyoruz. Ya da geçmeyen baş ağrısını çalıştığımızda kariyer problemini de çözmüş olabiliyoruz. Her şey birbirine bağlı aslında; yeter ki kişi değişmeye ve iyileşmeye istekli olsun.


Teknik hakkında detaylı bilgi için Aysun Orhan’a 0 532 220 74 50 no’lu telefondan WhatsApp yoluyla ulaşabilirsiniz.


Facebook ve Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz: @arttaysunaylin

İlgili İçerikler

Önceki İçerik Sonraki İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim