K-Pop & Drama Dergisi’nin üçüncü sayısı çıktı!

K-Pop & Drama Dergisi'nin üçüncü sayısının içerikleri

KPop rüzgarı tüm çılgınlığıyla esmeye devam ediyor. K-Pop & Drama Dergisi’nin üçüncü sayısını da heyecanla beklediğinizi biliyorum. İşte, sonunda yeniden karşınızdayız! Ama geçtiğimiz ay da K-Pop evrenini yalnız bırakmadık. BTS Özel Koleksiyon sayımız ile raflardaydık! Umarım sizi mutlu edebilmişizdir! Bu arada özel sayımızda BTS üyelerinden sadece Jin, Jimin, Suga, Jungkook ve V’nin Çin burçları yer alıyordu. Üçüncü sayımızda ise RM ve J-Hope’un Çin burçlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca tüm BTS üyelerinin yıldız astrolojileri de var hiç merak etmeyin.

Siz şimdi bana, “Hep BTS’den bahsediyorsun!” diyebilirsiniz. Hayır, hiç de öyle yapmayacağım. Bu sayımızda sıra EXO’ya geldi. Sosyal medyadan aldığımız yorumlara göre fark ettik ki EXO-L’ler bize biraz kırgınlar. Ama biz her fırsatta her K-Pop grubuna sırayla yer vereceğimizi söylemiştik. İşte, şimdi de karşınızda EXO’nun yakışıklı üyeleri var. Tabii sadece onlar da yok, dergide neler var neler! En çok da EXO özel koleksiyon kartlarına bayılacağınıza eminim.

İşte, sosyal medyanın gücü değil mi arkadaşlar? Bize yazmaya devam edin, en sevdiğiniz grupları anlatın! İsteklerinizi sıralayın, hatta bir önceki sayılarımızda olduğu gibi hatalarımızı da söyleyin. Biz kocaman bir K-Pop ailesi olduk artık. Aramızda hiç sır kalmasın!

Bu arada gruplarla ilgili yorumlarınızın dergimizde yer almasını isterseniz, info@kpopturkiye.com adresine mail atabilirsiniz. Hatta yeni olaylardan da bizi haberdar edin. Her yeni gelişmeye yer vermeye çalışıyoruz ama gözümüzden kaçanlar olursa bize hatırlatın. Güzel mesajlarınızı bekliyoruz!


 ÜÇÜNCÜ SAYIDA NELER VAR? 

K-POP’UN EN ZENGİNLERİ

K-Pop & Drama Dergisi'nin üçüncü sayısının içerikleri
K-Pop & Drama Dergisi’nin üçüncü sayısı çıktı – En zenginler

Tüm dünyayı hızla ele geçirdikleri düşünülürse K-Pop yıldızlarının maddi anlamda en az Hollywood’daki meslektaşları kadar zengin olduklarını tahmin etmek pek güç değil. “Zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış,” diyoruz ve K-Pop camiasının en zengin 10 ismini K-Pop & Drama Dergisi’nin üçüncü sayısında açıklıyoruz!


İLHAM VEREN K-POP ŞARKILARI

K-Pop & Drama Dergisi'nin üçüncü sayısının içerikleri
K-Pop Drama Dergisi’nin üçüncü sayısı çıktı – Kpop şarkıları

Akılda kalan nakaratları, hareketli şarkıları, muhteşem dansları ve film tadındaki videoları ile K-Pop inanılmaz popüler oldu. Ama bu şarkılarda aslında çok daha fazlası var! İlham veren K-Pop şarkıları ve verdikleri güzel mesajlar üçüncü sayıda.


GFRIEND KIZLARININ GÜZELLİK SIRLAR

K-Pop & Drama Dergisi'nin 3. sayısının içerikleri
K-Pop & Drama Dergisi’nin üçüncü sayısı çıktı – GFriend kızları

Yetenekleriyle olduğu kadar, güzellikleriyle de göz dolduran GFRIEND kızları belli ki kendilerine çok iyi bakıyorlar. Onlardan birkaç makyaj ve güzellik tüyosu kapmaya ne dersiniz?


GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ K-DRAMALAR

K-Pop & Drama Dergisi'nin 3. sayısının içerikleri
K-Pop & Drama Dergisi’nin üçüncü sayısı çıktı – IMDB puanı en yüksek Kore dizileri

Yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları ve dizileri hakkında bilgiler barındıran dünyanın en ünlü web sitesini belki duymuşsundur. Internet Movie Database (İnternet Film Veri Tabanı) olarak bilinen bu sitenin kısaltması da  “IMDB”. Beyazperdenin en iyilerini belirleyen IMDB’nin puanlarına göre senin için bir K-Drama listesi hazırladık! İyi seyirler…


A’DAN Z’YE RED VELVET VE SEVENTEEN

K-Pop & Drama Dergisi'nin üçüncü sayısının içerikleri
K-Pop & Drama Dergisi’nin 3. sayısı çıktı – Red Velvet ve Seventeen

Irene, Seulgi, Wendy, Joy ve 2015’te gruba dahil olan Yeri’den oluşan Red Velvet grubu, SM Entertainment tarafından 2014 yılında kuruldu. K-Pop dünyasının en başarılı işlerine imza atan bu özel yetenekleri sen de A’dan Z’ye her yönleriyle tanımaya ne dersin?

Pledis Entertainment Müzik Şirketi’nin 2015 yılında kurduğu 13 üyeli grup Seventeen’i A’dan Z’ye her yönüyle tanımak istersen de seni üçüncü sayıya alalım!


DANSIN KRALLARI VIXX

K-Pop & Drama Dergisi'nin üçüncü sayısının içerikleri
K-Pop & Drama Dergisi’nin üçüncü sayısı çıktı – VIXX

Birbirinden yetenekli 6 yakışıklı üyeden oluşan VIXX çok başarılı bir grup. Çoğu K-Pop grubu gibi onların da seveni çok. “Bu kadar seviliyorlarsa bir nedeni vardır,” dedik ve onları anlatmaya karar verdik. Eğer sen de hala dansın krallarıyla tanışmadıysan onlara bir şans vermeni tavsiye ederiz, kesinlikle pişman olmayacaksın.


ASİ RUHLAR KULÜBÜ STRAY KIDS

K-Pop & Drama Dergisi'nin 3. sayısının içerikleri
K-Pop & Drama Dergisi’nin 3. sayısı çıktı – Stray Kids

Her geçen gün yeni bir K-Pop grubuyla tanıştığımız şu günlerde, böylesine başarılı, asi ve yetenekli 9 gençten oluşan “Stray Kids” kalite farklıyla hemen kendini belli ediyor. Grup aslında bir Rookie ama biz onları çaylak dosyasından ayrı tutuyoruz. Sadece 26 Mart 2018’de çıkış yapmış olmalarına rağmen enerjik ve marjinal imajlarıyla acayip ilgi gördüler. Kısacası, işte karşında “Sokak Çocukları”!


COOKIE GİBİ ROOKIE’LER

K-Pop & Drama Dergisi'nin üçüncü sayısının içerikleri
K-Pop Drama Dergisi’nin üçüncü sayısı çıktı – Rookiler

K-Pop dünyasında, piyasaya yeni çıkan çaylak müzik gruplarına veya sanatçılara “Rookie” dendiğini artık sen de biliyorsun. Peki, bu kadar çok K-Pop grubunun müzik camiasına adım attığı şu günlerde sence hangileri ön plana çıkıyor? En başarılı çaylakları senin için seçtik, bu grupları mutlaka yaz bir kenara yaz: (G)I-DLE, N.TIC, TARGET, UNB, UNI.T.


TEMMUZDA DOĞAN K-POP YILDIZLARI

K-Pop & Drama Dergisi'nin üçüncü sayısının içerikleri
K-Pop & Drama Dergisi’nin üçüncü sayısı çıktı – Temmuzda doğanlar

Temmuz ayında doğan K-Pop yıldızlarının doğum günlerini istersen sosyal medyadan kutlayabilirsin ama asıl onlar için güzel bir dilek tutmaya ne dersin? Bu yaz çocuklarının favori zevklerini derledik, belki buradan iyi dileklerin için tüyolar kapabilirsin!


GELSİN POSTERLER, STICKERLAR, KARTPOSTERLER

K-Pop & Drama Dergisi'nin üçüncü sayısının içerikleri
K-Pop & Drama Dergisi’nin 3. sayısı çıktı – Posterler, stickerlar, kartposterler…

Eğer üçüncü sayıyı aldıysan bu ay EXO grubuna bolca yer verdiğimizi göreceksin. Özellikle kartposterleri sadece EXO grubu üyelerine ayırdık. Poster ve stickerlarda da bolca EXO var. Ama BTS, Twice, Seventeen, Blackpink gibi favori gruplarınızı da unutmadık.


K-POP & DRAMA BTS ÖZEL KOLEKSİYON SAYISI BAYİLERDE!

K-Pop & Drama BTS özel koleksiyon sayısı çıktı.
K-Pop & Drama özel koleksiyon sayısı çıktı.

Ülkemizde BTS’in çok sayıda hayranı olduğunun farkındayız. O yüzden ilk özel sayımızı BTS üyelerine adadık. Eğer bu dergiyi aldıysan gerçekten çok özel olduğunu fark etmişsindir. Bugüne kadar hiç yapılmayanı yapmaya çalıştık ve dergiyi bir BTS katalogu gibi hazırladık. Çok özel kağıda, BTS’in en güzel fotoğraflarının basıldığı bu sayı, zaten piyasaya çıkar çıkmaz hemen tükendi. Ama merak etmeyin hemen ikinci baskıyı yaptık. Yani dergiyi bulamayan arkadaşlar, şimdi özel dergilerine ulaşabilirler. Özel sayı maceramız bununla sınırlı kalmayacak tabii ki. Bundan sonraki özel sayımızın konsept grubunun hangi K-Pop grubu olacağına siz karar vereceksiniz. Sosyal medyadan bize yazacağınız yorumlarla sesinizi duyurabilirsiniz. Ne dersiniz ikinci özelde hangi grup olsun? EXO, TWICE, BLACKPINK, SEVENTEEN, GOT7, WANNA ONE… Kararı siz verin! Ayrıca dördüncü sayının kapağında kimi görmek istersiniz, onu da yazmayı unutmayın.

Öpüldünüz!


Sormak istediğiniz soruları Facebook sayfama yazabilirsiniz…


 

İlgili İçerikler

Önceki İçerik Sonraki İçerik

Yorumlar

  • kurokagamicchi
  • 2 Temmuz 2018
  Cevapla

  Çok teşekkürler uzun zamandan beri sayfanıza günlük girip kontrol ediyordum ne zaman çıkacak diye. Özellikle Bts özel sayısının olması sınavdan sonra gerçekten moral oldu tekrar teşekkürler

  • B.A.P
  • 3 Temmuz 2018
  Cevapla

  Yeni sayının kapağında B.A.P olsuun

  • Jennie
  • 6 Temmuz 2018
  Cevapla

  Artık kpop’un en önde geleni kpop un prensesi HyunA nın bir posteri olsun istiyorum bu kadar başarılı bi r idole yer verilmemesi beni üzüyor…?

  • Wotd
  • 7 Temmuz 2018
  Cevapla

  Yeni sayı çıkmış ama bts özel sayısı hala raflarda mı yoksa yeni sayı çıktığı için kaldırıldı mı

  • Alz
  • 11 Temmuz 2018
  Cevapla

  Ya bi sonraki sayıya Seventeen’i düşünebilir misiniz?

  • Samira
  • 12 Temmuz 2018
  Cevapla

  BTS ÖZEL SAYISINI BULAMIYORUUUUM BU ARADA SEVGILI YAZARCIM BIDAHkine Kapakta twice ya da blackpink olsun ve daha ayrıntılı bahsetsen lütfen teşşekür ederim

  • KOOKİE ARMY
  • 14 Temmuz 2018
  Cevapla

  Kapakta Blackpink olsa güzel olur ve Blackpink’e dergilerde çok az yer veriliyor ve Blackpink özel sayısı olursa mutlu olurum.

  • WEAREONE EXOL EXO
  • 15 Temmuz 2018
  Cevapla

  BENCE ARTIK EXO KOLEKSION DERGISI YAPIN BIKTIM DUZGUN EXO POSTERIM YOK ARTIK SADECE EXO GOREBILECEGIM BIR DERGI ISTIYORUM FIYATI NE OLURSA OLSUN ALMAYA HAZIRIM

  • Beyza
  • 15 Temmuz 2018
  Cevapla

  Lütfen artık derginin kapağında bir kız grubunda fotorafi olsun özellikle blackpink ? dergileriniz çok güzel bu arada her ay alıyorum

  • Ceren alper
  • 16 Temmuz 2018
  Cevapla

  NCT İSTİYORUZ NCT DÜNYAYI SALLIYOR!!!

  • The Rose
  • 22 Temmuz 2018
  Cevapla

  Blackpink e de özel sayınızda yer vermenizi isterim

  • Minmin
  • 12 Eylül 2018
  Cevapla

  Bu dergi raflardan kaldırılmışmisir.. yani tükenmişmidir bulabilirmiyim acaba ??

  • zeynep zehra
  • 13 Eylül 2018
  Cevapla

  NCT ye de sıra gelmeli . çok kaliteli çok cana yakın samimi ve aşırı tatlı bir grup. onlarla ilgili bilgiler olsa süpersonik olur. şu ana kadarki çıkan dergileri koleksiyon sayılarıylada birlikte hep aldım hepsinide çok severek okudum . dergi çok iyi ve başarılı olucağına inaniyorum. ama sanki daha çok popiler grupların üstüne varılıyor dergide. sanki büyük bir eksiklik var NCT GİBİ . NOLUR NCT DE OLSUN YAAA SEVİLMEYİ SONUNA KADAR HAK EDİYoR ONLARDA <3<3<3<3<3 yorumumu nolur dikkate alın eminim birçok nctzen size minnettar olucak. çünkü şimdiye kadar hiç bir dergide NCT NİN değeri bilinmedi. ama bende siz bilebilirsiniz ……

  • Rumeysa
  • 17 Eylül 2018
  Cevapla

  FTİSLAND DA ÇOK BAŞARILI BİR GRUP AMA DEĞERİ BİLİNMİYOR DAHA FAZLA DEĞER HAKEDEN BİR GRUP LÜTFEN POSTERİNİ VERİN

   • hazanakoz
   • 19 Eylül 2018
   Cevapla

   Son sayımızda FT.ISLAND’ın posteri bulunuyor Rümeysa 🙂

   • Esmanur
   • 7 Mart 2020
   Cevapla

   Bigbang, CL, Exo, 2NE1. Kpop’u Kpop yapan kişileri görmek istiyorum. Mümkünse derginin içinde kısa bir makaledense poster tercihim.

  • suga
  • 15 Nisan 2019
  Cevapla

  ta haksızlık ben Türkmenistan dayım =(

  • L
  • 22 Şubat 2021
  Cevapla

  does the magazine exist at the moment?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim