Burçlara göre tatil önerilerine göz atın, yazın tadını çıkarın!

Burca göre tatil önerileri

Hepimiz bütün bir kış güzel bir yaz tatilinin hayalini kurduk. Özellikle yurt dışına çıkmayı planlayanlar daha hummalı bir çalışma içinde olmalı. Ne de olsa o kadar plan yapıp uçak biletlerine tonlarca para ayırdıktan sonra işin ucunda hayal kırıklığına uğramak da var. Gelin astrolojiye biraz kulak verelim ve Ligarba Turizm’in de katkılarıyla burçlara göre tatil rotalarından bahsedelim.

İçeriklere buradan hızlıca ulaşabilirsiniz >>>

 Elementi “ateş” olan burçlar maceralı aşk rotalarını tercih etmeli 

Kalp atışlarına safari eşlik etmezse, Koç’un aşkı durulur!

Koç burcuna göre tatil
Burçlara göre tatil – Koç burcu

Ateş grubunun heyecan elçisi Koç burcu için yaz tatili, coşkuyla atan kalp çarpıntısı ve aşk demektir. Dolayısıyla mantıkla olan bağlantısı kopuktur! Rüzgârın estiği yöne savrulmak varken erken rezervasyon yapıp kapana kısılmak bir Koç burcuna göre değildir. “Kahvaltıyı şurada yeriz, öğle yemeğini burada, beş çayının ardından tamamladığımız müze gezisinden sonra kent meydanında çekirdek çitleriz,” planlarıyla ruhunu sıkıştırmak istemez, gelişine yaşamayı tercih eder. Macerası bol bir tatilde bazen korkuyormuş gibi yapıp sevgilisine sarılmak ister. Mesela Afrika’da adrenalini yüksek bir safariye çıkmak tam Koç burcuna göredir.

 ### Koç burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?” başlıklı içerik ilginizi çekebilir.

 ###  Ayrıca >>> “Koç burcu özellikleri


Uzaklara gitmeden tatil mi olur? İşin içinde yabancılar olmazsa Yay çok bozulur

Yay burcuna göre tatil rotaları
Burçlara göre tatil rotaları – Yay burcu

Yay için para pul, şan şöhret; yalandır bütün bunlar! Romantizm denen insan icadı da insanları bir şeylere bir yerlere bağlayıp özgürlükleri kısıtlamak için vardır. Yay, her daim yeni deneyimleri tercih eder, rutine girdiği anda vedasını edip sessizce gider! Yay’ı neyin mutlu ettiği bu denli belliyken bu yaz da “Her şey dahil otelde yediğimin içtiğimin hesabını yapmadan tatil yapayım,” demek hiç ona göre değildir. En sevdiği arkadaş veya sevgili, ani bir manevrayla çıkagelip elindeki iki bileti ona gösteren, üç parça eşyayı sırtlanıp “yolculuk var,” diyendir. İşte o anda Yay’ın gözleri fal taşı gibi açılır, kalbi zaten yerini çoktan terk eder. Dev gorillerle tanışmak için Uganda süper olmaz mıydı? Yay dünden razıdır, pek tabii eşlik eden olursa da “hayır” demez!

 ### Yay burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?” başlıklı içerik ilginizi çekebilir.

 ###  Ayrıca >>> “Yay burcu özellikleri


Her ortamın yıldızı olan Aslan ışıldamazsa çatlar

Aslan burcunun tatil alternatifleri
Burçlara göre tatil alternatifleri – Aslan burcu

Aslan için işler biraz daha farklı tabi; lükse düşkünlüğü herkesçe bilinir, ödün vermediği kalitesiyle en çok o sevilir. Aslan burcuysanız acaba Dubai’ye ne dersiniz? Burj Khalifa’nın en yıldızlı tepesinde, restoranların en gösterişlisinde ismine yakışır bir yaz tatiline hiçbir Aslan hayır demez. Mücevher gibi parıldayan gecenin yıldızı olmak, sevildiğini tüm varlığıyla hissetmek ve gerçekten kendisine layık olduğunu düşündüğü bir cennet köşesinde tatil yapmak Aslan’a koca bir yıl yeter!

 ### Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?” başlıklı içerik ilginizi çekebilir.

 ###  Ayrıca >>> “Aslan burcu özellikleri


 Topraklar risk almaz, hiçbiri kaliteden şaşmaz 

Boğa estetik harikası planları tercih eder

Boğa burcuna göre tatil önerileri
Burçlara göre tatil önerileri – Boğa burcu

Boğa, sanatsal anlamda onu tatmin edecek, fazla uğraşmadan rahatça hayattan keyif alabileceği tatil seçeneklerini tercih eder. Zira Boğa burcu yaşamında en çok huzur ve güven arar, yersiz hevesleri, macera peşinde aklı bir karış havada halleri yoktur, ne istediğini iyi bilir! Hoş bazen macera dolu tatillerden de hoşlandığı görülmüştür ama onu yapacaksa da akşam otel odasında uyumayı tercih eder. Boğa burcu kişisi, kaliteli menülerle şenlenmiş, mekan dekorasyonuna özen gösterilmiş, yatak odası ipek çarşaflarla süslenmiş her şey dâhil bir otelde konaklamak isteyecektir. Böylece eğer isterse çevreyi gezer istemezse de otelde kokteylinin tadını çıkarır. Bu arada bir Boğa, Uzakdoğu semalarının masajına da bayılır!

 ### Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?” başlıklı içerik ilginizi çekebilir.

 ###  Ayrıca >>> “Boğa burcu özellikleri


Kılı kırk yaran Başak burçları için kusursuz bir tatil gerek

Başak burcuna göre tatil tavsiyeleri
Burçlara göre tatil tavsiyeleri – Başak burcu

Başak hatayı ve kusuru gözünden tanır, her ayrıntıya dikkat kesilip mutlu olmazsa pişmanlıktan bayılır. O yüzden tatil planı yaparken her ayrıntısı tek tek düşünülmüş sağlam adımlar atar, sonrasında da yaptığı detaylı plana uymak ister. Başak’ın kontrolleri de hiç bitmez. “Bu otelin de yemekleri berbatmış, aman suşi de böyle mi yapılırmış?” gibi yakınmalarının sonu gelmez. Çalışkan insanlara bayılan, topluma faydalı üretimin her türüne saygı duyan biri olan Başak için Japonya kesinlikle en ideal ülke! Böylece aşırı düzenli, senkron bir yaşamın içinde özel hayatını düşünmeye ihtiyaç duymayacak.

 ### Başak burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?” başlıklı içerik ilginizi çekebilir.

 ###  Ayrıca >>> “Başak burcu özellikleri


Kalabalığı hiç çekemeyen Oğlak yaz tatilinde sükunet arar

Oğlak burcuna göre tatil planları
Burçlara göre tatil planları – Oğlak burcu

Gürültülü mekânlar, fazla danslı samimi ortamlar, akışına bırakılmış serkeş hayatlar Oğlak’a fenalık geçirtir. Bir Oğlak burcunun arkadaşı veya sevgilisiyseniz onun katı kuralları olduğunu çoktan öğrenmişsinizdir. Siyah giyen karizmatik figür olarak katılacağı gecenin kalitesi, en az çevresindeki herkesin kendisine serin ve mesafeli bir saygınlıkla yaklaşması kadar önemlidir! Lezzet ve şıklığın buluştuğu, kırmızı şarabın yanında leziz peynirlerin hazır bulunduğu, harika bir geceye eşlik eden klasik müziğin duyulduğu Bordeaux tam ona göredir.

 ### Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?” başlıklı içerik ilginizi çekebilir.

 ###  Ayrıca >>> “Oğlak burcu özellikleri


Burcuna bakın, aşkınızı yakından tanıyın” başlıklı içeriğim ilginizi çekebilir.


 Hava’lar sınırsız eğlence, kıt romantizm sever! 

Madem yaz tatili geldi, haydi İkizler tadını çıkar

İkizler burcuna göre tatil planı önerileri
Burçlara göre tatil planı önerileri – İkizler burcu

Çoğu İkizler burcu yaz tatilinde romantik maceralar aramaz, beklentisini her zamankinden farklı bir boyuta taşımaz! Çünkü İkizler, zaten her zaman beklenti içindedir, her şeyi çabucak tüketip erkenden sıkılır. Şık bir restoran, pahalı, ucuz hediyeler, güzel yemekler… İkizler’in hiç ilgisini çekmez! Ancak merakını cezbeden, yeni bilgi vadeden, zekâsını gıdıklayan tempolu seyahat planlarını pek sever. Eğer günün sonunda bir yaz aşkının getirdiği romantizm de bir yolunu bulup kucağına düşerse ona da “hayır” demez! Singapur, Phuket, Bangkok üçlüsüne bayılacaktır. Ne güzel, gez gez bitmez!

 ### İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?” başlıklı içerik ilginizi çekebilir.

 ###  Ayrıca >>> “İkizler burcu özellikleri


Terazi burcu için tatil, yaz aşkı demektir

Terazi burcuna göre tatil önerileri
Burçlara göre tatil önerilerine göz atın – Terazi burcu

Sanata yatkınlığıyla bilinen, zarafetiyle gören gözün pasını silen, eşini de yanına en yakışanından seçen Terazi, Milano’da sevgilisini koluna takıp üç beş tur atmasın mı? “Bunlar da nereden çıktı?” bakışlarını üstüne çekip en şık haliyle yaz tatilinin tadını bu güzel başkentte çıkarmasın mı? Böyle uyumlu insan bulunmaz, istediği bir şey olmasa bile kavga çıkarmaz! Kolunda sevgilisi, çevresinde mercek altına alındığı hayran gözleri, gönlünce alışveriş turları attığı dev bir moda kenti varsa, Terazi’nin keyfine diyecek olmaz!

 ### Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?” başlıklı içerik ilginizi çekebilir.

 ###  Ayrıca >>> “Terazi burcu özellikleri


Bir garip Kova burcuna geldi sıra

Kova burcuna uygun tatil önerileri
Burçlara göre tatil önerileri – Kova burcu

Kova aşktan sevgiden pek anlamaz ama ona “dostluk, arkadaşlık” deyin üstüne tuğla gibi kitaplar yazar! O yüzden sevgilisi varsa büyük ihtimalle evde dizi izlemek için koltuğa kurulur yoksa da milyonlarca arkadaşından birinin yaptığı plana dâhil olur! “Yaz tatilinin tadı sevgiliyle çıkar,” deseniz anlamaz, romantik bir geceye zaten yanaşmaz! Kova rahatlamak için gittiği tatilinde özgürlüğünü tehdit edebilecek hiçbir unsurla uğraşmak istemez! O yüzden istikameti Tayland olmalı!

 ### Kova burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?” başlıklı içerik ilginizi çekebilir.

 ###  Ayrıca >>> “Kova burcu özellikleri


 Su’lar romantizm olmayan yerde saniye beklemez! 

Yengeç, “Sevdiğim yanımda olsun,” der, onunla da yetinir

Yengeç burcuna göre tatil tavsiyeleri
Burca göre tatil tavsiyeleri – Yengeç burcu

Aile sıcağı, ana kucağı derken sevgilinin sıcacık göğsüne transferini ister, o nereye derse sualsiz peşinden gider. Ama her gittiği yerde tanıdık bir doku, bildik bir yapı, mutfağından bir lezzet görmeyi, tarihinden ortak bir öykü dinlemeyi de içten içe ister. Yengeç toprağından fazla uzaklaşınca, el memleketinde yabancılık çeker! Ne yakın ne uzak, ne kocaman ne minik bir başkente gönderelim onu! Dar sokaklarında sevgilisiyle el ele gezme şansı verelim! Hem şuracıkta olsun hem de uzak bir memlekette. Paris’e gitmeye ne der acaba? Kesin kaldığı küçük otelde işletmecilere selam vermeden geçmeyecek ve şehir merkezinde de aşkını tazelemeyi ihmal etmeyecek.

 ### Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?” başlıklı içerik ilginizi çekebilir.

 ###  Ayrıca >>> “Yengeç burcu özellikleri


Akrep gecenin karanlığında kayıplara karışır

Akrep burcuna göre tatil seçenekleri
Burçlara göre tatil seçenekleri – Akrep burcu

Mistik havası, karanlık sokakları, kutsal mekânlarıyla Floransa tam Akrep’e göre! Gotik mimarisinden duyduğu haz, şehri saran açık hava galerisi heykellerinin estirdiği ezoterik rüzgar ve doyasıya yaşayacağı uzun bir gece Akrep’i bekliyor. Eğer yanında bir de sevgilisi varsa Floransa gecelerinde yolculuk etmek Akrep’in ilişkisine ayrı bir heyecan katacak. Koca bir yılı aşk dolu geçirmesi için depolarını ağzına dek doldurmasını sağlayacak.

 ### Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?” başlıklı içerik ilginizi çekebilir.

 ###  Ayrıca >>> “Akrep burcu özellikleri


Balık nereye gitse cennetini avuç içlerinde taşır

Balık burcuna göre tatil öenerileri
Burçlara göre tatil önerileri – Balık burcu

Duygusal Balık burcuna yılın en romantik yaz tatili yakışır! Bir Balık burcu insanı, dünyanın neresinde olursa olsun, bulunduğu gerçekliği çabucak göz ardı edip kendini olmak istediği yerde hayal edebilme gücüne sahiptir. Düş kurma kabiliyeti acayip gelişmiştir ve gerçek aşkı bulunca mutlu olma arzusu da oldukça yükselir. En iyisi onu, aşk çeşmesine bir bozuk para atabileceği, İspanyol merdivenlerinde oturabileceği, Venedik’te saltanat kayığına binebileceği, su kenarı evlerinin manzarası eşliğinde sevdiğinin yanı başında olmanın hazzını yaşayabileceği bir tatile gönderelim. İşte o zaman ondan mutlusu olmayacaktır!

 ### Balık burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?” başlıklı içerik ilginizi çekebilir.

 ###  Ayrıca >>> “Balık burcu özellikleri

Related Posts

Previous Post Next Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim