Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?

Oğlakla diğer burçların burç uyumu

Ayakları yere sağlam basan, ne istediğini çok iyi bilen ve her konuya mantıkla yaklaşan Oğlak burçları, astrolojinin en çalışkan burçlarından biridir. “Çok işim var, çok yoruldum, işten yine geç çıktım,” gibi tavırlarla sürekli söylenseler de gizli gizli bu yoğunluktan haz alırlar. Mesai saati bitince herkes evine gider ama o mutlaka geç saatlere kadar çalışır. Kendini işine bu kadar adayan bir burcun tabii ki çok fazla sosyalleşmesini bekleyemezsiniz. Aslında arkadaş ortamlarını çok sever ve insanlarla da iletişimi iyidir fakat her zaman bir vakit sıkıntısı vardır. Her konuyu en ince detayına kadar planladığı için sürekli kusursuzluk arayışı içerisindedir ki bu da çevresindeki insanları biraz yorar. Neyse ki o kadar dürüst ve sadıktır ki her zaman çok sevilir. Gelin, bu burcun diğerleriyle nasıl anlaştığına bir bakalım.

İçeriklere buradan hızlıca ulaşabilirsiniz >>>

Oğlak – Koç

Oğlakla koçun burç uyumu
Oğlak burcu ile Koç burcunun uyumu

Kaybetmeyi sevmeyen, ilişkide kontrol altına alınmaktan hoşlanmayan Koç’lar hayatları boyunca kendi tercihlerini hep kendileri yaparlar. Bu nedenle hata yapmak ya da başarısızlığa uğramak onlar için kabul edebilecekleri durumlar değildir.

Sizinki de bir Koç erkeğiyse ilişkide dizginlerin elinde olmasını ve ilişkiyi idare eden tarafta olmayı isteyecektir ama bu durum sizin pek hoşunuza gitmez. Sürekli kavgayla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Üstelik Koç’un inatçı tavrı altında ezilmek istemeyeceksiniz. Sizin için bu ilişki gerçekten zordur. Mutlu olabilmek için elinizden geleni yapsanız da ilişkinizin devam etmesi için bir mucizeye ihtiyacınız var.

(Koç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Koç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Oğlak – Boğa

Oğlakla boğanın burç uyumu
Oğlak burcu ile Boğa burcunun uyumu

Kesinlikle güçlü bir karaktere sahipsiniz. Her işinizi kendiniz yapmak istediğiniz için de sosyal ilişkileriniz biraz zayıf değil mi? Bir Boğa erkeğinin de size benzeyen yönleri çok tabii. Örneğin ikiniz de zeki olduğunuzu düşünür ve asla pes etmezsiniz.

Birbirinizi tanıdıktan sonra kavga etmek yerine aşkı tercih edebilirsiniz fakat bunu başarmanızın biraz zor olduğunu söylemeliyim. Tabiri caizse iki inatçı keçi gibisiniz. Herkes kendi istediğinin olması için diretirse de işler çıkmaza girebilir. Güçlü ve hassas yönlerinizi iyi analiz ederseniz aslında bu ilişkiyi sürdürebilirsiniz. Mükemmel bir aşk yaşayabilmeniz için fedakârlıkta bulunmanız en büyük koşuldur. Aşırı inatçı tavrınızı denetim altına alabilirseniz aranızda tartışmalar olmaz ve bu ilişki sürer gider.

(Boğa burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Oğlak – İkizler

Oğlakla ikizlerin burç uyumu
Oğlak burcu ile İkizler burcunun uyumu

Çok fazla uyumlu bir çift olduğunuz söylenemez. Çünkü siz ne istediğinizi çok iyi biliyorsunuz, hedeflerinizi iyi saptıyor ve ne yapıp edip amaçlarınıza ulaşıyorsunuz. Hayattan keyif almayı, gezmeyi, tozmayı seven İkizler erkeği sizinle ortak bir nokta bulamazsa elinizden çabucak kaçabilir.

Fakat İkizler, yine de her şeyi denemeye hazırdır. Bu ilişkide sevdiği kadının ilgi alanlarının ne olduğunu keşfederse ona biraz daha şans verebilir. Kabul edin sizin biraz farklı bir kafa yapınız var ve fırtınalar yaşayan İkizler burcuyla anlaşmanız biraz zor görünüyor.

(İkizler burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Oğlak – Yengeç

Oğlakla yengeçin burç uyumu
Oğlak burcu ile Yengeç burcunun uyumu

Yengeç burcu hassas, sakin ve duygusal bir burçtur. Nedense sizi genellikle soğuk ve ilgisiz bulur. Mantığından çok duygularıyla yaşayan Yengeç, biraz kaprisli ve romantiktir.

Aslında aralarında mükemmel bir uyum yakalanabilir ancak biraz özveride bulunması gereken taraf kesinlikle sizsiniz. Evde vakit geçirmeyi seven Yengeç erkeği ile sosyalleşmek pek mümkün değildir. Üstelik alışverişe çıkmakta veya biraz dışarıda dolaşmakta ısrarcı olan sizin için, Yengeç erkeği çok sıkıcı bir sevgili olabilir. Bu ilişkide baskın olan taraf kesinlikle siz olacaksınız.

(Yengeç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Oğlak – Aslan

Oğlakla aslanın burç uyumu
Oğlak burcu ile Aslan burcunun uyumu

Bu iki burç dışarıda vakit geçirmeyi örneğin konsere gitmeyi çok sever. Fakat Aslan erkeği fazla dışa dönük olduğu için bu durumdan biraz rahatsızlık duyabilirsiniz. Yine de size iyi niyetle yaklaşan bir Aslan, kalbinizi kolaylıkla kazanabilir.

Hatta ona sırılsıklam âşık olursanız, eğlenmekten siz de zevk alabilirsiniz. Aslan burcu erkeği, hediye almaya ve sürprizler yapmaya bayılır. E, bu durum sizin de fazlasıyla hoşunuza gider ve yelkenleri suya rahatlıkla indirebilirsiniz. Birbirinizi çok severseniz her türlü sorunun üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Özellikle Aslan’ın egosuna karşı biraz anlayışlı olmaya çalışın.

(Aslan burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Oğlak – Başak

Oğlakla başağın burç uyumu
Oğlak burcu ile Başak burcunun uyumu

İşte sorunsuz ve mükemmel bir ilişki! Şaşırdınız değil mi? Bu iki burca sahip sevgililere söylenecek çok az şey vardır. Sanki bir araya gelmek için yaratılmışsınız. Zaman zaman tartışsanız da birlikte olmaktan, sinemaya gitmekten hatta futbol maçı izlemekten bile büyük keyif alırsınız.

Aranızdaki iletişim asla kopmaz. Yıllar geçtikçe daha da anlamlı bir beraberlik sizi bekler. Başak erkekleri titiz oldukları için, kendine bakan, güzel kadınları çok beğenirler ve onlara iltifat etmekten kendilerini alamazlar. Bu durum sizin kalbinizi tam on ikiden vurur!

(Başak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Başak burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Oğlak – Terazi

Oğlakla terazinin burç uyumu
Oğlak burcu ile Terazi burcunun uyumu

Dört dörtlük, mükemmel ve dengeli bir birliktelik… Bir Terazi erkeği bulduysanız gözleriniz ışıl ışıl olur. Hayata daha ılımlı ve mutlu bakmaya başlarsınız. Yaşama puslu bakmaktan yorulduğunuz için Terazi’ler sizin için pırıl pırıl parlayan bir gökyüzüdür. Terazi erkeği, hayat doludur. İçe dönük ve karamsar hallerinizi dağıtmayı çok iyi bilirler.

Aşka âşık olan Oğlak kadınlarının onu gerçekten seven ve samimiyetine inandığı Terazi erkeği ile masallardaki gibi bir aşk yaşaması büyük ihtimaldir. Uyumlu ve yaydıkları pozitif enerji ile arkadaşlarına da ilham veren bu süper çift için hayat çok güzel geçebilir.

(Terazi burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Oğlak – Akrep

Oğlakla akrepin burç uyumu
Oğlak burcu ile Akrep burcunun uyumu

İşte sonunda kalbinizi yerinden oynatacak bir ilişki yaşayabileceksiniz. Çünkü karizmatik Akrep erkeğini gördüğünüzde çok heyecanlanacak ve “gerçek aşkı” bulduğunuz için mutlu olacaksınız. Adeta birbiriniz için yaratıldığınızı düşüneceksiniz ama incinmekten, kırılmaktan korktuğunuz için birbirinizin manyetik alanına girmeye korkabilirsiniz.

Fakat ne yapar eder Akrep’in yakıcı duyguları sizin donmuş yüreğinizi bir anda ısıtır. Kadınları kendine âşık etmeyi iyi bilen Akrep’ler ömür boyu mutlu olacakları sevimli bir kadın bulduklarında ellerinden geleni yaparlar. Kısacası Onunla karşılaştıysanız sizi hemen etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.

(Akrep burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Oğlak – Yay

Oğlakla yayın burç uyumu
Oğlak burcu ile Yay burcunun uyumu

Bu iki burcun birbiriyle olan uyumu oldukça karmaşık ama bir o kadar da eğlencelidir. Fazlasıyla sosyal olan Yay erkeği, bu durumu aşk hayatına taşır dolayısıyla sizi biraz tedirgin edebilir. Fakat yaşama iyimserlikle yaklaşan Yay’ın felsefesi sizin çok hoşunuza gidecektir. Bu nedenler sayesinde kendinizi Yay erkeğinin yanında daha rahat ve güvende hissedeceksiniz.

Enerjik Yay erkeği sizdeki karamsarlığı nasıl yok edeceğini çok iyi bilir. Kendini Yay’ın kollarına bırakan Oğlak kadınları, maalesef hayal kırıklığına uğrayacak ve Yay erkeği arkasında yine gözü yaşlı bir sevgili bırakacaktır.

(Yay burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yay burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Oğlak – Oğlak

Oğlakla oğlağın burç uyumu
Oğlak burcu ile Oğlak burcunun uyumu

Aynı burçtan olanların birbirleriyle olan uyumu zor gibi görünse de aslında siz ideal bir çiftsiniz. Evet, yanlış duymadınız! Bu iki burcun gelecekle ilgili kaygıları vardır ve bu kaygılar onları birbirine daha da yakınlaştırır.

En büyük zevkleri farklı ülkeler keşfetmek ve yeni hobiler edinmektir. Özellikle bu konuda yetenekli olan Oğlak kadını, sevgilisini fazlasıyla destekler. Bu ilişkinin ömrü oldukça uzundur.

(Oğlak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)


Oğlak – Kova

Oğlakla kovanın burç uyumu
Oğlak burcu ile Kova burcunun uyumu

Anlaşılmaz Kova’ların ilginç felsefeleri size oldukça tuhaf gelir. Her ne kadar Kova erkeğine sabırlı davranmaya çalışsanız da sabrınızı daha fazla zorlayamazsınız. Çünkü Kova’lar herkese ve hiç kimseye aittir. Temelde “hep ben” duyguları vardır. Bu duygu yüzünden ömür boyu kalabalıklar içinde bile yalnız kalabilirler.

Kova erkeğine âşık olduysanız, bu aşka kendinizi fazla kaptırarak büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Fakat bu aşk, kesinlikle yaşanılması gereken bir ilişkidir. Tartışmalarınız eksik olmaz ama en büyük aşklar da bu burçlar arasında yaşanır. İsterseniz, çılgın Kova erkeğini kolayca avucunuzun içine alabileceğinizi de bilin.

(Kova burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Kova burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Oğlak – Balık

Oğlakla balığın burç uyumu
Oğlak burcu ile Balık burcunun uyumu

Balık erkeğinin duygusal yapısı, başlangıçta size cazip gelir. Balık kendine olan güvensizliğini sizin sayenizde yener. Onu karşılaştığı her durumda yüreklendiren bir Oğlak kadını, Balık erkeğinin isteyip de bulamadığı bir sevgilidir.

Yaşamı tek başına yaşamaktan korkan duygusal Balık erkeği, sizden cesaret alarak güçlü olmaya çalışır. Güzel bir beraberlik yaşayan Oğlak ve Balık çiftleri, ortak zevklerini fark ettiklerinde birbirlerini daha çok severler. Balık erkeği, güçlü, cesur, istediği her şeyi ona verebilecek, ayakları yere sağlam basan bir kadını sonsuza kadar sevebilir.

(Balık burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Balık burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Astroloji hakkındaki diğer içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Previous Post Next Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim