Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?

Aslanın diğer burçlarla uyumu nasıldır?

Aslan kadınlarının benlikleri çok kuvvetlidir. Kendilerine güvenleri tamdır. Herkesin onları beğendiğini düşünürler, hatta düşünmekten öte bundan öylesine emindirler ki, beğenilmediklerini hiç akıllarına getirmezler. En belirgin özellikleri, her şeye karışmak, kibir ve fazla dogmatikliktir. Astrolojinin en eğlenceli ve en korumacı burcuna sahip olsalar da farkına varmadan pek çok kişinin canını yakarlar. Gelin bu “vahşi kediciklerin” diğer burçlarla nasıl anlaştığını inceleyelim.

İçeriklere buradan hızlıca ulaşabilirsiniz >>>

Başlamadan önce tek tek tüm burçların detaylı 2018 yorumlarının bulunduğu “2018’de burçları neler bekliyor?” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.

Aslan – Koç

Aslanla koçun burç uyumu
Aslan burcu ile Koç burcunun uyumu

İşte krallara layık bir ilişki… Koç, sizi gördüğü anda kenetlenip kalacak ve ilk bakışta aşk dedikleri olay yaşanacak. Çünkü uzun zamandır sizin gibi birini hayal edip beklemişti. Siz de zaten kendinizden bir şeyler bulacağınız özel bir insanla karşı karşıya olduğunuzu biliyorsunuz. O zaman hiç problem yok demektir. Birbirinizle inatlaşmadığınız ve birbirinizi yönetmeye kalkışmadığınız sürece hiç problem olmayacaktır. O, son derece özgür ve kendi doğrularıyla yaşayan bir insandır ama sizi de kıskanmamak imkânsızdır. O bu duyguyla baş etmeyi öğrensin, siz de onun özgürlüğünü kısıtlamamayı öğrenin. Sonucunda da doğru insanla birlikte olmanın tadını çıkarın.

(Koç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Koç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Aslan – Boğa

Aslanla boğanın burç uyumu
Aslan burcu ile Boğa burcunun uyumu

Bir Aslan kadını ve bir Boğa erkeği bir araya gelebilir mi? Belki! Bu ilişkinin yürümesi için çok çaba göstermelisiniz çünkü ortak noktalarınız olsa da özünde çok farklı karakterlersiniz. İlişkiye başlamadan önce yapmanız gereken, bu ilişkiden ne beklediğinizi çok iyi düşünmek ve karar vermek.  Aradığınız aşk mı? Dostluk mu? Eğer isterseniz her ikisi de mükemmel olabilir. Sadece inatlaşma ve bazı zamanlarda ödün vermenin dünyanın sonu olmadığını anlamanız şartıyla. Çünkü bu sorunu çözdüğünüzde karşınızda bulacağınız aşk, romantizm, kıskançlık ve uzun sürecek bir ilişki olacak. Ne dersiniz? Buna değmez mi?

(Boğa burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Aslan – İkizler

Aslanla ikizlerin burç uyumu
Aslan burcu ile İkizler burcunun uyumu

İkizler erkeğinin öyle bir enerjisi var ki onu gördüğünüz anda beğenecek ve etkisi altına gireceksiniz. Evet, bu ilişki tam size göre! Hayata olumlu bakışınız ve yaşamın güzelliklerini ona sunmanız onun aklını başından alacak. Beraber sohbet etmek, gezmek, sinemaya gitmek ve bol kahkaha bu ilişkinin olmazsa olmazlarıdır. Bazen size karşı üstünlük savaşına girse de bunu o kadar sevimli bir şekilde yapar ki ona kızmak yerine daha da bağlanırsınız. Bu ilişki siz istediğiniz sürece heyecanını kaybetmeden devam edecektir.

(İkizler burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Aslan – Yengeç

Aslanla yengeçin burç uyumu
Aslan burcu ile Yengeç burcunun uyumu

Yengeç erkeği, o kadar duygusal ve hisleriyle yaşayan biri ki sizi gördüğü anda size âşık olacak. Pırıl pırıl parlayan enerjinizle onu kendinize bağlamakta hiç zorlanmazsınız. Ancak bu ilişki sanki mükemmelmiş gibi görünse de bir süre sonra bir şeylerin yanlış gittiğini düşünmeye başlayabilirsiniz. Bağlılık ne kadar güzel olsa da bir süre sonra sıkıntı vermeye başlayabilir ve bir Yengeç, bu konuda kendinde asla hata görmeyecektir. Yapmanız gereken ona sabırla ve anlayışla yaklaşmak olacaktır. Ancak o zaman uzun süreli bir ilişki yaşayabilirsiniz. Ayrıca aradığınız sevecenlik ve sıcaklık onda bolca var.

(Yengeç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Aslan – Aslan

Aslanla aslanın burç uyumu
Aslan burcu ile Aslan burcunun uyumu

İkinizin arasında çok uyumlu bir ilişki olabileceği gibi tamamen uyumsuz bir ilişki de olabilir. Bu tamamen sizin isteğinize bağlı. İkiniz de neşeli, hareketli, eğlenceye düşkün, girişken ve romantiksiniz. Birbirinizin ne istediğini bir kelimeden ya da bir bakıştan anlarsınız. Sadakat ve dostluk ikiniz için de çok önemlidir. Ancak gururunuz yüzünden birbirinize baskı kurmaya çalışırsanız kendinizi çok hararetli bir kavganın içinde bulabilirsiniz. Kavga sonrası tutkunuz yeniden oluşacaktır ancak yeni bir kavga da kapınızı her an çalabilir. Denemeniz ama kendinizi de korumanız gereken bir ilişkiyle karşı karşıyasınız. Çünkü küçücük bir nedenden biterse yazık olacaktır.

(Aslan burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)


Aslan – Başak

Aslanla başağın burç uyumu
Aslan burcu ile Başak burcunun uyumu

Başak erkeğiyle kolay anlaşmanız pek mümkün görünmüyor. Çünkü onun en büyük özelliği eleştirici yapısıdır. Sizin ise buna tahammülünüz sınırlı olacaktır. Ayrıca para harcama konusunda cimrilik yapabilir ki bu sizin gibi cömert biri için dünyanın sonu demek! Siz her konuya istediğiniz kadar iyi niyetli yaklaşın, onun bazı durumları anlamasını sağlamak neredeyse imkânsızdır. Denemeyin demiyorum ancak bu ilişki sizi hayal kırıklığına uğratabilir. En iyisi daha fazla zaman kaybetmeden ilginizi başka bir yöne çevirmek gibi duruyor. Emin olun dost olmayı daha iyi başaracaksınız ve bu ilişkiden daha mutlu olacaksınız.

(Başak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Başak burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Aslan – Terazi

Aslanla terazinin burç uyumu
Aslan burcu ile Terazi burcunun uyumu

Uzun ilişkiden anladığınız nedir? Aradığınız ve bulduğunuza inandığınız aşk ve her daim sorunsuz mutluluk mu? Cevabınız evetse, işte size en uygun kişi. Lükse düşkünlük, arkadaşlarla vakit geçirme, seyahat, rahat ve kaliteli bir yaşam çabası gibi ortak birçok özelliğiniz var. İşte bu da sizi birbirinize daha çok bağlayacak. Aranızda kısa sürede başlayacak seviyeli beraberlik, gerçek mutluluğa dönüşecek. Hem arkadaş, hem sevgili istiyorsanız sizin için en uygun kişi kesinlikle bu burçtan olanlardır. Bu ilişkiye sadece iyi bir ilişki demek haksızlık olur çünkü mükemmelsiniz.

(Terazi burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Aslan – Akrep

Aslanla akrebin burç uyumu
Aslan burcu ile Akrep burcunun uyumu

Sizin ve onun bir araya gelmesi oldukça ilginç bir durumdur çünkü ikiniz de güçlü kişiliklere sahipsiniz. Sizin aşkınız da tutkunuz da kavganız da yüksek dozlarda yaşanır. Aslan gururludur, Akrep ise akıllı ama her ikisi de heyecanlı! Böyle bir ilişkiyi ve böylesine bir tutkuyu her zaman yaşayamayacağınızı bildiğiniz için tüm kavgalarınıza rağmen birbirinizden ayrılmazsınız çünkü kopamazsınız. Kıskançlık her daim pusuda beklese ve tartışmalar yaşansa da bilirsiniz ki bu tartışmaların sonunda birbirinize daha çok bağlanacaksınız. Siz de çok iyi biliyorsunuz ki ne onunla oluyor ne de onsuz… İşte bu yüzden kesinlikle yaşanmaya değer bir ilişkidir.

(Akrep burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Aslan – Yay

Aslanla yayın burç uyumu
Aslan burcu ile Yay burcunun uyumu

Yay ile tanışır tanışmaz hissedeceğiniz kesinlikle birbiriniz için yaratılmış olduğunuzdur. Hiç kimsenin yanında kendinizi bu kadar iyi, bu kadar mutlu hissetmemiştiniz. O, korkusuzca size yaklaşır. Çünkü onda küçük hesaplar hiç yoktur. Yay, içinden geldiği, hissettiği gibi yaşar ve onun bu “Aşk için her şeyi yaparım” tavrı sizi büyüleyecektir. Bu büyüden biraz sıyrıldığınız anda, üstünlük savaşı vermek adına, ona saldırmak isteyebilirsiniz. Fakat onun aldıracağını hiç zannetmeyin. Aranızdaki bu kovalamaca ilişkinizin başlarına daha da eğlence katacak, göreceksiniz. Bazen onun umursamaz tavırlarından dolayı kırılmayı göze alarak müthiş bir aşka hazır olun.

(Yay burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yay burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Aslan – Oğlak

Aslanla oğlağın burç uyumu
Aslan burcu ile Oğlak burcunun uyumu

Sizi bu tehlikeden bir an önce uzaklaştırmak isterim. Oğlak erkeğiyle bir ilişki yaşamak, yapacağınız en son davranış olmalı. Canlı, enerjik, hareketli, dışa dönük, gururlu ve cömert bir kişiliğe sahip olan Aslan; içine kapanık, tutucu, tutumlu, kuşkucu ve yalnızlığı seven Oğlakla ne paylaşabilir ki? Aranızda elektrik olabilir çünkü hep söylediğim gibi zıt kutuplar da bazen birbirini çekebilir. Ancak bu mutluluk sürer mi? İkinizde elinizden geleni yaparsanız ve sabırlı olursanız, evet. Pes ettiğiniz takdirde, enerjiyle başlayan ve güzel gittiğine inandığınız ilişkiniz çekiciliğini kaybeder. Dolayısıyla yol yakınken bu ilişkiden vazgeçmek ne sizi ne de onu çok üzecektir.

(Oğlak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Aslan – Kova

Aslanla kovanın burç uyumu
Aslan burcu ile Kova burcunun uyumu

Kova, sizin tam zıt tipinizdir. Siz, size benzeyen ama farklı yönleri de olan bu burçtan hoşlanacaksınız. Onu gördüğünüz anda kişiliğinden etkilenecek, ortak zevkleriniz olduğunu anladıkça çok mutlu olacaksınız. Birbirinizi büyülediğiniz anda, eğer kültür seviyeleriniz de aynıysa ilişkinizin uzun sürmemesi ve mutlu olmamanız için hiçbir neden yok. Sadece Kovalar fazla kıskanılmaktan hoşlanmaz ve bunu size çok mantıklı bir şekilde açıklar. Eğer siz onun ne demek istediğini anlarsanız küçük tartışmaları bile hemen atlatırsınız. İlişkiniz için olumsuz bir şey söylemek neredeyse imkânsız.

(Kova burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Kova burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Aslan – Balık

Aslanla balığın burç uyumu
Aslan burcu ile Balık burcunun uyumu

Çok romantik ve duygulu olduğu için ilk başta Balık erkeğini beğenebilirsiniz. Sakin ve ılımlı davranışlarından ve bu ilişkiden beklentilerini sizi kırmadan dile getirmesinden etkileneceksiniz. Ancak unutmamanız gereken en önemli nokta, onun sizin kadar güçlü bir kişiliğe sahip olmaması. Balık, yaşadığınız en küçük tartışmada bile kırılacak, çok yaralanacak hatta size kin duyma aşamasına gelecektir.

Siz daha gerçekçi ve somut beklentiler içinde olduğunuzdan Balık burcunun her duruma alınganlık gösteren halini anlamayacaksınız. Merhametli kişiliğinizle onun bu hallerine üzülüp onu anlamaya ve iyi davranmaya çalışsanız da bu ilişki eninde sonunda bitecektir. Sizin iyi niyetiniz beklenen ayrılığı sadece erteleyecektir.

(Balık burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Balık burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Astroloji hakkındaki diğer içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Previous Post Next Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim