Başak burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?

Başakla diğer burçların burç uyumu

Astrolojinin en zor beğenen burçlarından biri olan Başak burcu, arkadaş seçerken veya hayatının aşkını ararken oldukça titiz davranır. Tanıştığı kişiyi tepeden tırnağa süzer ve tüm karakteristik özelliklerini analiz eder. Yalana, sahteliğe ve abartılı hareketlere hiç tahammülü yoktur. Evet, ilk bakıştı oldukça zor görünür ama onunla bir kez yakınlaştığınızda resmen sizde bağımlılık yapar. Ondan bir daha vazgeçemezsiniz çünkü dürüsttür, doğaldır ve samimidir. Kısacası eğer yakınınızda bir Başak bulundurursanız sırtınız yere gelmez çünkü o size her zaman doğru yolu gösterecektir. Şimdi gelin, Başak burcunun uyumlu olduğu şanslı burçlara bir göz atalım… 

İçeriklere buradan hızlıca ulaşabilirsiniz >>>

Başak – Koç

Başakla koçun burç uyumu
Başak burcu ile Koç burcunun uyumu

Etkilendiğiniz kişi Koç burcuysa başta her şey mükemmel geçecektir. Çünkü Koç erkeği sizi merak edecek, sizinle ilgilenecek, sizi tanımaya çalışacak ve üstünüze düşecek. Sizse, kesinlikle onun bu hevesli, ilgili ve sabırlı tavrından etkileneceksiniz. Onun çekim alanına hemen gireceksiniz ve ona “Hayır” demeniz oldukça zor olacak. Ama unutmamanız gereken şu ki, o iflah olmaz bir maceracıdır. Bir anda sizden sıkılıp başka birine aynı ilgiyi gösterebilir. Sizden vazgeçtiği anda da size geri dönmesi artık imkânsızdır. Sizin eleştirici yönleriniz, onunkinin yanında çok hafif kalır. O çok daha kırıcı konuşan biridir ve bu durum zamanla sizi çok üzer. Denemeyin demiyorum ancak bu aşk dayandığı yere kadar gider ve bir gün bitebilir.

(Koç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Koç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Başak – Boğa

Başakla boğanın burç uyumu
Başak burcu ile Boğa burcunun uyumu

İşte birbirini çok iyi anlayan ve uyumlu bir birliktelik yaşayabilecek iki kişi, tebrikler! Her ikiniz de maddeye önem verirsiniz. Bazı konularda aynı tutuculuğa sahipsiniz ve her ikiniz de kolay tatmin olmazsınız. Hayatın her alanında en iyisini istersiniz. Sizin eleştiriyi seven sivri diliniz onu asla yaralamayacaktır. Hatta sakin ve inatçı yapısıyla sizi sessizce ezebilir. Boğa erkeği, kesinlikle sizden daha ihtiraslı ve derin duygulara sahiptir. Onu değiştirmeyi düşünmez ve ona güvenirseniz sizinle sonsuza kadar birlikte olacak dost ve sevgili kazandınız demektir. İnanın bana, Başak – Boğa ilişkisi astrolojinin en doğru ilişkilerinden biridir.

(Boğa burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Başak – İkizler

Başakla ikizlerin burç uyumu
Başak burcu ile İkizler burcunun uyumu

Onunla aynı elektriği paylaştığınız kesin, bunda yanılmıyorsunuz. O da sizin gibi zeki ve akıllı. Sizi daha ilk gördüğü anda beğenecek ve sizi elde etmeye çalışarak bu ilişkiyi başlatmanın yollarını arayacak. Üstelik İkizler erkeği, sizden kesinlikle daha kurnazdır ve sizi kendine bağlamanın yollarını iyi bilir. Bu ilişkinin başlamaması veya devam etmemesi için hiçbir engel yok. Sadece siz kendinizden daha akıllı bir insana tahammül edebilecek misiniz bunu düşünün. Çünkü ilişki bittiğinde ikiniz de dost kalamayacak durumda olabilirsiniz. İkinizin de gezegeni Merkür ve ikiniz de konuşmaya bayılıyorsunuz. Arada sırada birbirinizi dinlemeye ne dersiniz? Bu iyi bir başlangıç olabilir.

(İkizler burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Başak – Yengeç

Başakla yengeçin burç uyumu
Başak burcu ile Yengeç burcunun uyumu

Yengeç erkeği ile aranızdaki her türlü farklılığa rağmen iyi bir frekans tutturabilirsiniz. Siz mantığınızla hareket ederken o her olayda sadece duygularını ön planda tutacak ve kararlarını verirken kalbinin sesini dinleyecektir. Yengeçler sürekli değişim gösteren bir karaktere sahiptir. Ayrıca biraz kıskançtırlar. Gerçekten onunla bir birliktelik istiyorsanız bu değişimlere açık olmalısınız. Ona ayak uydurmanız ve onun kıskançlığını körüklemeyecek davranışlarda bulunmanız gerekir. Eğer bu durumlarda ayarı yakalarsanız, Yengeç erkeğiyle uyumlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

(Yengeç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Başak – Aslan

Başakla aslanın burç uyumu
Başak burcu ile Aslan burcunun uyumu

Aslan burcuyla bir ilişki isteyip istemediğinizi tekrar düşünmenizde fayda var. Çünkü siz de çok iyi biliyorsunuz ki Aslan’la zaman geçirmek ve onunla bir uyum yakalamak kolay değildir. Aslanlar dünyanın kendi etraflarında döndüğünü sanırlar. Paylaşımcı ve cömert olmalarına rağmen konu “sevgi” olunca asla akılcı olamazlar.

Siz bir Başak olarak karşınızdaki kişiyi eleştirmeden duramazsınız. Bunu Aslan erkeği kolay kolay kaldıramayacaktır. Ayrıca onun gösterişe olan merakı da sizi çileden çıkaracak bir başka konu olacaktır. Aranızdaki iletişim kesinlikle ilişkiye dönmeden masum bir flörtle sınırlı kalmalı çünkü ilişkiye dönerse her ikinizde de duygusal iflas olabilir. Ama tahammül edebilirim ve onu sürekli iltifatlarla övebilirim, azıcık da çenemi tutarım diyorsanız, neden olmasın? Onunla çok eğleneceğiniz kesin!

(Aslan burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Başak – Başak

Başak – Başak uyumu nasıldır?

Birçok ortak özelliğe sahip olduğunuz için mantıklı bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Siz de, o da maddeye önem veriyorsunuz. Dostlarınızla bir arada olmaktan hoşlanıyor ve saatlerce sohbet etmeye bayılıyorsunuz. İkiniz için de planlar çok önemli ve birlikte plan yapmayı seviyorsunuz. İlişkiniz buraya kadar mükemmel ilerledi değil mi? Astrolojinin en özel beraberliğini bozmaya hakkınız var mı? İlişkinizi olumsuz hale getirebilecek tek konu, ikinizin de ısrarla devam ettirdiğiniz eleştirici tavrınız. Bu tavrınızdan hemen vazgeçin ve yıllar geçtikçe çok güzelleşecek ilişkinizin tadını çıkarın. Yapabilir misiniz?

(Başak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)


Başak – Terazi

Başakla terazinin burç uyumu
Başak burcu ile Terazi burcunun uyumu

Böyle bir kişi ile beraberlik herkese nasip olmaz! O, neredeyse sizin diğer yarınız gibi. Parayı çok sever. Güzel yaşamayı, eğlenmeyi ve en iyi şekilde harcamayı… Birlikte uzun süre çok mutlu olabilirsiniz ta ki siz onu eleştirme hatasına düşüp sürekli dırdır edene kadar. Eğer böyle bir davranışta bulunursanız, bu durumu asla kabul etmeyecek, size kırılacak, küsecek ve sizden hemen uzaklaşacaktır. Oysa şimdiye kadar rastladığınız en iyi kişi olma olasılığı çok yüksek! Düşüncelerinizi bazen süzgeçten geçirip sonra telaffuz etmelisiniz. Kendinizi tutamadığınız için ondan vazgeçmeye değer mi?

(Terazi burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Başak – Akrep

Başakla akrebin burç uyumu
Başak burcu ile Akrep burcunun uyumu

Sizin akılcı, mantıklı ve dostluk seven yapınız, onun kuşkucu, zeki ve sezgileri güçlü yönüyle çok güzel örtüşür. İkiniz de ilişkiniz başladıktan sonra birbirinizle tazelendiğinizi ve mutluluktan enerji küpüne dönüştüğünüzü hissedeceksiniz. Uzun süredir istediğiniz, beklediğiniz bir ilişki ve bu beraberliği korumak için her türlü fedakârlığı yaparsınız. O sizi çok sevecek ve size daha ilk andan itibaren sahip çıkacaktır.

Siz, alışkanlıklarınıza çok önem verirsiniz ve onun aşkı sizde bağımlılık yaratacak türdendir. Kendi içinizde sorunlar olsa bile hiçbiri halledilmeyecek türden olmaz ve birbirinizden vazgeçemeyeceğiniz için bu ilişki çok uzun süre devam edebilir.

(Akrep burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Başak – Yay

Başakla yayın burç uyumu
Başak burcu ile Yay burcunun uyumu

Yay erkeği çok yönlü insanlardan biridir. Duygularından çok mantığıyla hareket eder ve hiç kimsenin etkisi altında kalmaz. Bireysel yaşamaya bayılır. Sizin zeki ve akılcı yaklaşımlarınız ona ilk başlarda çok ilginç gelecektir. Ancak daha sonra enerjisi düşecek, bu ilişkiye rağbet göstermek istemeyecek ve sizi kıracağını düşünmeden düşüncelerini korkusuzca söyleyecektir. Siz de içinizden geçenleri direkt söylemekten hoşlandığınız için onun dürüstlüğü karşısında büyülenebilirsiniz. Ancak unutmayın, onunla anlaşmak kolay değildir ve beraberlik konusundaki ısrarınız onu değil, sizi üzer.

(Yay burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yay burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Başak – Oğlak

Başakla oğlağın burç uyumu
Başak burcu ile Oğlak burcunun uyumu

İşte sizinle her konuda anlaşmaya hazır ve her söylediğinizi dikkate alacak kişi karşınızda! Neredeyse her zevkiniz ortak ve siz kesinlikle bunun tadını çıkarmalısınız. Oğlak erkeği, akıllı, kuşkucu, mantıklı ve güven vericidir. Tıpkı sizin gibi ayrıntılara çok önem verir. Sizinle ilgili detayları ve anlattıklarınızı asla unutmayacak hatta anlattıklarınız size jest olarak geri dönecektir.

Oğlak erkeğinde aradığınız özellikleri her zaman bulabilirsiniz. Kendini, sizin yanınızda farklı, mutlu ve dış dünyayla iletişimde hissedeceği için size sonsuz bir bağlılık duyacaktır. Dolayısıyla bu birlikteliği hiç kimse bozamaz, yıkamaz!

(Oğlak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Başak – Kova

Başakla kovanın burç uyumu
Başak burcu ile Kova burcunun uyumu

Kova erkeği akıllı ve zekidir. Bilgiye çok önem verir. Fikirlerine sahip çıkan bu kişinin değer verdiği her konu, sizin de ilginizi çeker. Modern görünümünün altında aslında tutucu ve alışkanlıklarına çok bağlıdır. Siz, onun bu özelliklerini keşfettikçe birlikteliğiniz hakkında daha olumlu düşünmeye başlayacaksınız.

Duygusal olmaktan çok akılcılığa dayanan bu beraberlikte herkes kendi içinden geldiği gibi davranır ve karşısındakini anlayıp onu rahatsız edecek davranışları en aza indirirse ilişkiniz ömür boyu sürecektir. Buradaki tek sorun yine sizin eleştiriyi seven yapınız, onunsa eleştiriyi çok fazla kaldıramayacak olmasıdır. Bu durumda siz kendinizi durdurmalı ve ilişkinize sahip çıkmalısınız.

(Kova burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Kova burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Başak – Balık

Başakla balığın burç uyumu
Başak burcu ile Balık burcunun uyumu

Balıklar yaşama sadece duygularıyla bakarlar. Hassas, alıngan ve kırılgandırlar. Sizin olaylara ve ilişkinize mantıkla yaklaşmanıza asla anlam veremezler. Bu yüzden de ilişkiniz zaman geçtikçe zorlaşır.

Onun öğrenmeye meraklı yapısı sayesinde, sohbetleriniz derinleşebilir, paylaşımlarınız çoğalabilir, farklı alanları birlikte keşfedebilirsiniz. Ama bu tabii ki ilişkinizdeki elektriğin voltajını artıramaz. Dolayısıyla birlikte olup sık sık elektrik kesintisiyle karşılaşacağınıza, ikinizde de çok fazla olan dostluk duygusunu devreye sokmalı ve dostluğunuzun tadını çıkarmayı öğrenmelisiniz.

(Balık burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Balık burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Astroloji hakkındaki diğer içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Previous Post Next Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim