Burcunuza göre süper gücünüz ne?

burcunuza göre özel güçleriniz nelerdir?

Astrolojik olarak her burcun kendine göre süper güçleri vardır. Hiçbir burç diğerinden daha iyi veya daha kötü değildir. Bazıları fiziksel aktivitelerde güçlüyken bazıları da zihinsel olarak daha ön plandadır. Ama tabii herkesin kendine has bir yıldız haritası olduğu için haritamızdaki diğer burçlardan da etkileniriz. Örneğin Merkür’ünüz Aslan burcundaysa çevrenizle olan iletişiminizde daha baskın bir konumda olursunuz. Ama genel olarak burcunuzun ve yükselen burcunuz size kazandırdığı özel yetenekleri merak ediyorsanız sizi böyle alalım!

İçeriklere buradan hızlıca ulaşabilirsiniz >>>

Koç Burcu

Koç burcunun özel gücü
Koç burcunun süper gücü

(21 Mart – 20 Nisan)

Cesaret sizin en büyük gücünüz! Korkusuzsunuz ve bu yeteneğiniz sayesinde hayattaki her zorlukla baş edebilme gücünü kendinizde bulabiliyorsunuz. Eğer bir kahraman olsaydınız muhtemelen siz dişi Herkül olurdunuz. Zalimlerin karşısında, güçsüzlerin yanında.

 <<<  Koç burcunun genel özellikleri  >>> 


Boğa Burcu

boğa burcunun özel gücü
Boğa burcunun süper gücü

(21 Nisan – 21 Mayıs)

Astrolojinin en güvenilir, en sağlam ve en sabırlı burçlarından birine sahipsiniz. Gayet sıcakkanlı ve herkesin sevdiği biri olduğunuz için suratsız, aksi, nemrut insanların bile kalbini hemen kazanabilirsiniz. Sırtınız hiçbir zaman yere gelmez bunu siz de çok iyi biliyorsunuz.

 <<<  Boğa burcunun genel özellikleri  >>> 


İkizler Burcu

İkizler burcunun özel gücü
İkizler burcunun süper gücü

(22 Mayıs – 22 Haziran)

Sezgilerinizi çok iyi kullanıyorsunuz. Zekânız en güçlü özelliğiniz. Bu iki yeteneğiniz sayesinde bulunduğunuz her ortama anında ayak uydurabiliyorsunuz. Konuşmaya bayılıyorsunuz. Tatlı dilinizle yılanı bile deliğinden çıkarabilirsiniz.

 <<<  İkizler burcunun genel özellikleri  >>> 


Yengeç Burcu

Yengeç burcunun özel gücü
Yengeç burcunun süper gücü

(23 Haziran – 22 Temmuz)

Duygusallığınız, merhametiniz ve hassasiyetiniz sizi dünyanın en iyi kalpli insanlarından biri yapıyor. Sorumluluk duygunuz çok gelişmiş olduğu için her zaman zor durumda olan yakınlarınızın yanındasınız. Kısacası tam bir iyilik perisisiniz.

 <<<  Yengeç burcunun genel özellikleri  >>> 


Aslan Burcu

Aslan burcunun özel gücü
Aslan burcunun süper gücü

(23 Temmuz – 22 Ağustos)

Tam bir kraliçe! İşte, siz busunuz. Her zaman öndersiniz ve sizden daha zayıf olanları alıp onları daha iyi, daha güzel yerlere sürüklemek için didiniyorsunuz. İnsanlar size her zaman ihtiyaç duyuyorlar. Çünkü onları koruyup kolluyorsunuz.

 <<<  Aslan burcunun genel özellikleri  >>> 


Başak Burcu

başak burcunun özel gücü
Başak burcunun süper gücü

(23 Ağustos – 22 Eylül)

Ağustos böceği ve karınca hikâyesindeki karınca kesinlikle bir Başak burcu olmalı. Çünkü siz de tıpkı o karınca gibi çalışmaya bayılıyorsunuz ve hayatınızın her anını planlıyorsunuz. Kaldırabileceğinizin üç misli ağırlığında bir yükü günlerce sırtınızda taşıyabilirsiniz. Çok çıtkırıldım görünüyorsunuz ama çetin bir cevizsiniz.

 <<<  Başak burcunun genel özellikleri  >>> 


Terazi Burcu

Terazi burcunun özel gücü
Terazi burcunun süper gücü

(23 Eylül – 22 Ekim)

Güçlü bir adalet duygusuna sahipsiniz. Haklıyı ve haksızı kolayca birbirinden ayırabilirsiniz. Ayrıca güzellik tanrıçası Afrodit kadar güzellik bağımlısısınız. Çevrenizi güzelleştirmek için deli gibi uğraşıyorsunuz. Bunu sadece maddi anlamda düşünmeyin, manevi olarak da en iyiyi ve en güzeli arıyorsunuz.

 <<<  Terazi burcunun genel özellikleri  >>> 


Akrep Burcu

akrep burcunun özel gücü
Akrep burcunun süper gücü

(23 Ekim – 21 Kasım)

Gizem, karizma ve kararlılık size sunulan en büyük güçler. Eğer bu üç gücü iyi yönlerde kullanabilirseniz çok iyi bir lider olabilirsiniz. Ayrıca sizden çok da iyi bir ajan veya dedektif olur. Kendi sırlarınızı pek paylaşmasanız da gizli kalmış konuları ve olayları ortaya çıkartmakta oldukça iyisiniz.

 <<<  Akrep burcunun genel özellikleri  >>> 


Yay Burcu

Yay burcunun özel gücü
Yay burcunun süper gücü

(22 Kasım – 21 Aralık)

Hayata iyimser bakıyor, herkese çok samimi davranıyorsunuz. Maceraya atılmaktan çok hoşlanıyorsunuz. Espri yeteneğiniz sayesinde çevrenizdeki herkesi mutlu ediyorsunuz. Arada sırada alaycı espriler yapan, iyi bir Stand up’çı olabilirsiniz.

 <<<  Yay burcunun genel özellikleri  >>> 


Oğlak Burcu

Oğlak burcunun özel gücü
Oğlak burcunun süper gücü

(22 Aralık – 21 Ocak)

Çok düşünen, az konuşan ve kontrolü elden bırakmayan biri olmanız sizi çok güvenilir bir arkadaş yapıyor. Ayrıca çok da dikkatlisiniz. Bu konuda bir örnek vereyim. Avustralya’da 160.000 trafik kazasının incelenmesi sonucunda, en az kaza yapan insanların Oğlak burcu olduğu belirlenmiş. Hedeflediğiniz yere ulaşmanız biraz zaman alıyor olabilir ama siz ne yaparsanız kusursuz yaparsınız.

 <<<  Oğlak burcunun genel özellikleri  >>> 


Kova Burcu

Kova burcunun özel gücü
Kova burcunun süper gücü

(22 Ocak – 19 Şubat)

Orijinallik, değişiklik, yaratıcılık ve akıl gücünüzle hemen dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Daima yenilik peşinde koşuyor ve insanlığın yararına olacak yeni keşifler yapabilmek için didiniyorsunuz. Çok iyi bir bilim kadını olabilirdiniz örneğin. Sizin çevrenize dağıtabileceğiniz pek çok olumlu yönünüz var bunu hiç unutmayın!

 <<<  Kova burcunun genel özellikleri  >>> 


Balık Burcu

balık burcunun özel gücü
Balık burcunun süper gücü

(20 Şubat – 20 Mart)

Dürüst, vicdanlı, duygusal ve dingin birisiniz. İnsanlığın çirkin yönlerinin farkında olsanız da dünyayı hep pembe gözlüklerle görmeyi tercih ediyorsunuz. Romantizme düşkünlüğünüz ve harika hayal gücünüz sayesinde çok renkli ve ilgi çekici bir kişiliksiniz. Sanatın herhangi bir dalında başarılı olduğunuza eminim. Bu yönünüzü henüz keşfetmediyseniz de üzerinde çalışmanızı tavsiye ederim.

 <<<  Balık burcunun genel özellikleri  >>> 

Related Posts

Previous Post Next Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim