Balık burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?

Balıkla diğer burçların burç uyumu

Sürekli sevildiklerini dair güvence isteyen Balık burçları, çevrelerindeki insanlara karşı zaman zaman alıngan davranırlar. “Havadan ne kapıyor!” dediğimiz insanlar, genellikle bu burçtan çıkar. Genellikle diyorum çünkü balıkları kategorize etmek diğer burçlara göre biraz daha zordur. Onları hep duygusal olarak biliriz fakat bazen hislerini hiç belli etmeyen Balık’larla da karşılaşabilirsiniz. Bu tabii ki yine de kalpleriyle hareket ettikleri gerçeğini değiştirmez. Dua edin, onu yönlendiren duygu her zaman sevgi olsun. Nefretle harekete geçen bir Balık burcunun karşıya verdiği zarar da facia olur. Ama genel olarak astrolojinin en tatlı karakterleridir. Arkadaşlığınız veya aşkınız boyunca sürekli trip yersiniz ama olsun yine de buna değer. Bu burcun diğerleriyle nasıl geçindiğine bakalım şimdi…

İçeriklere buradan hızlıca ulaşabilirsiniz >>>

Balık – Koç

Balıkla koçun burç uyumu
Balık burcu ile Koç burcunun uyumu

Bir Koç’a âşık olduysanız onun dünyası size çok ters ve yetersiz gelecektir. Çünkü siz bir Balık olarak çok duygusalsınız ve her konuda size destek olacak, üzüntünüzü paylaşacak ve ağladığınızda size mendil uzatacak birine ihtiyaç duyuyorsunuz.

Sizi üzmek istemem tabii ama bu kişi kesinlikle Koç olamaz. Ne kadar iyi niyetli olsa da bir Koç asla sizin dünyanızı anlayamaz. Siz de onun hareketli yapısına ayak uyduramazsınız. Deneseniz de bu aşkın yarım kalacağını maalesef çok kısa bir sürede anlarsınız. Dolayısıyla hiç denememeyi göze alabilirsiniz.

(Koç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Koç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Balık – Boğa

Balıkla boğanın burç uyumu
Balık burcu ile Boğa burcunun uyumu

Boğa’yla birlikte olmaya başladığınızda her şey çok normal ve tam olması gerektiği gibi gelir. Bu da sizde onunla çok mutlu olacağınız ve sorunsuz bir ilişki yaşayacağınız hissini yaratabilir. Ancak geçen zamanla siz de anlayacaksınız ki ilişkiniz kimsenin birbirine karışmadığı, renksiz, enerjisiz ve tartışmasız bir hal alacaktır. Kısacası kısa bir sürede rutine bağlayabilirsiniz.

Sonraları aranızda gereksiz tartışmalar ve kafalarınızda soru işaretleri oluşmaya başlar. İlişkinin yürümeyeceğini bildiğiniz halde fazla duygusal olduğunuz için ayrılığı da kolay kolay kabullenemezsiniz. Ama Boğa sizi terk ederse çok üzülebilirsiniz. Çünkü bu tutucu Boğa erkeği kolay kolay kararından dönmez.

(Boğa burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Balık – İkizler

Balıkla ikizlerin burç uyumu
Balık burcu ile İkizler burcunun uyumu

Sizin pırıltınız ve enerjiniz ilk başlarda İkizler’e ilginç gelecektir. Meraklı ve hep arayış içinde olan İkizler’in bir gün oltasına sizin gibi bir Balık takılabilir. Aslında İkizler’in size ayıracak vakti yoktur ama kendi mistik dünyasının aşk kahramanı olan size karşı merak besler ve sizinle hoş vakit geçirir.

İlişkinizi ne kadar şekillendirmeye çalışırsanız çalışın, İkizler yine dilediği gibi davranacaktır.  Dolayısıyla bu aşkın ipleri maalesef sizde değil tamamen onda olacaktır. Gideceği zamana kendisi karar verir ve siz ne yaparsanız yapın onu bu kararından geri döndüremezsiniz.

(İkizler burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Balık – Yengeç

Balıkla Yengeçin burç uyumu
Balık burcu ile Yengeç burcunun uyumu

Hep beklediğiniz, özlem duyduğunuz aşk işte karşınızda! İkiniz de tanıdık denizlerin usta yüzücülerisiniz. Siz, Yengeç burcu olan kişiyle karşılaştığınız anda hiç yabancılık çekmezsiniz hatta uzun zamandır birlikteymişsiniz gibi hissedersiniz.

Konuşmadan anlaşır, yıldırım hızıyla aşka tutulduğunuzu hissedersiniz. Enerjiniz herkese örnek olacak cinstendir ve mutluluğunuz seyredilecek bir film gibidir. Tek kusur, kıskançlık krizleridir ve bu kadar kusur olmaması da mümkün değildir zaten. O kadarcık da olur yani tadını çıkarmaya bakın!

(Yengeç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Balık – Aslan

Balıkla aslanın burç uyumu
Balık burcu ile Aslan burcunun uyumu

Bazen, nedensiz aşklar yaşanır. Hiç beklemediğiniz ve hayalini kurmadığınız bir anda, karşınıza çıkar ve birden dünyanın en güzel ilişkisini, adını koyamadığınız duyguları yaşatır size…

Bu kişi sizin için kesinlikle Aslan burcudur. Gece gündüz gibi birbirinizden ne kadar zıt olsanız da bir anda kaynaşırsınız ve kopamazsınız. Sizin pırıltınız, onun ışıltısına karışır ve büyülü bir masal başlar. Ama her masalın bir sonu olduğu gibi sizin ilişkinizin de sonu çok ani bir şekilde gelecektir. Aşkınızın bitmesi gerekir ama bu durum sizi üzmez çünkü bu ilişkinin hatırlanması yaşanmasından daha güzeldir.

(Aslan burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Balık – Başak

Balıkla başağın burç uyumu
Balık burcu ile Başak burcunun uyumu

O bir Başak burcuysa bilinçli olarak sizi bulması ve size âşık olması beklenemez hatta imkânsızdır. Çünkü siz ikiniz tamamen ters koordinatların insanlarısınız. Siz, duygusallığınızı hep ön planda tutar ve her olayda mutlu olmak istersiniz. O ise, daha mantık odaklıdır ve işinde başarılı olmaya tutkuyla bağlıdır. Siz inatçı bir kişilik olduğunuz için bu ilişkiden vazgeçmek istemeyebilirsiniz ama bu süreci uzatmak, ikiniz için de hayal kırıklığı olabilir.

Çok da ümitsizliğe kapılmayın tabii çünkü çevrenizde de bir Balık ve Başak’ın bir arada olduğunu görmüşsünüzdür. Ben bunun sebebini iki burcun da kendinde olmayan özelliklerin peşine düşmesine bağlıyorum. Kısacası zıt kutuplar burada da devreye girebilir. Siz ona duygusal derinliği, o da size mantığınızı kullanmayı öğretebilir. Eğer birbirinizden bu şekilde beslenmeyi başarırsanız ömür boyu birbirinizi tamamlayabilirsiniz. Üstelik ilişkiniz hiç de sıkıcı olmayacaktır.

(Başak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Başak burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Balık – Terazi

Balıkla terazinin burç uyumu
Balık burcu ile Terazi burcunun uyumu

Sizin için neredeyse mükemmel ilişki bu burçtan bir insanla olabilir. Her ikiniz de dünyaya aşkı tanımak ve sonuna kadar yaşamak için gelmişsiniz. Tıpkı bir “Love Story” filmi gibi aşkı, romantizmi, mutluluğu, sürprizleri, ayrılığı, kavuşmayı, gözyaşını, vedaları bir ilişkide olabilecek her detayı sonuna kadar yaşarsınız.

Her ikiniz de bu aşka kendinizi öylesine kaptırırsınız ki, başka insanlar ve başka ilişkiler olabileceğini fark etseniz bile artık birbirinizden kopamayacak duruma gelirsiniz. Bu kadar yoğun duyguların paylaşıldığı bu aşkta duyguların bir anda kesintiye uğradığı bir senaryo da var tabii. Çünkü ikiniz de aşk bitince yaşayamayanlardansınız. Bu durumda ortada bir suçlu yoktur. Doğanızı inkâr edemezsiniz sonuçta değil mi?

(Terazi burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Balık – Akrep

Balıkla Akrepin burç uyumu
Balık burcu ile Akrep burcunun uyumu

Bazen farklı olmak çok iyidir. Siz mistik dünyanın aşk kahramanısınız ve işte size bu yolda eşlik edebilecek kişi kesinlikle Akrep burcudur. Aslında dünyalarınız son derece farklıdır ancak bu farklılık ve keşfetme arzusu sizi birbirinize çeker.

Yalnız bu aşkta, gözyaşı mutluluktan daha fazla olabilir buna da hazır olun. Duygusal taraf olan siz, onun sert çıkışlarını yanlış anlayabilir ve kıskançlıklarından dolayı gerilebilirsiniz. İlişki için yaşanmaz diyemem ancak inişler – çıkışlar mutlaka olacaktır. Konuşacak, tartışacak zamanınız ve sabrınız olduğu sürece ilişkiyi kendi haline bırakmak en iyisi olacaktır.

(Akrep burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Balık – Yay

Balıkla Yayın burç uyumu
Balık burcu ile Yay burcunun uyumu

Sizin aşırı duygusallığınız Yay burcu erkeğine çok garip gelebilir. Çünkü o tamamen akıl ve mantık insanıdır ve hayatı çok dramatize etmeden, duygusallığa yer bırakmadan yaşar. Sizin bağlılığınız da onda sorumluluk baskısı geliştirebilir.

Bu özgür ruhlu maceraperest ile ilişkiye başlasanız bile o her an sizi bırakıp gideceğini düşündürür. Sizin iyi niyetiniz ve her şeyin mükemmel olacağına olan inancınız hep taze olsa da sürecin çok zor olacağını kabullenin. Şunu düşünün acaba o, aşkınız için sizin kadar fedakâr olabilir mi?

(Yay burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yay burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Balık – Oğlak

Balıkla oğlağın burç uyumu
Balık burcu ile Oğlak burcunun uyumu

Kesinlikle en ideal çiftsiniz. Onun amacı başarılı olmak, kendini kanıtlamak ve verilen görevleri sorgulamadan bir bir yerine getirmektir. Siz ise bu durumdan oldukça memnunsunuz. Sizin ilişkide aradığınız tek şey koşulsuz güvendir ve bunu da size en iyi o sağlar.

Duygularınız ayrı olsa bile gittiğiniz yol kesinlikle aynıdır. Bu beraberliği ikiniz de benimserseniz yılların geçmesi sizin aşkınızı daha da güçlendirecektir. Birbirinizi seçtiğinizden hiç pişman olmayacağınız bir ilişki olacak.

(Oğlak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Balık – Kova

Balıkla kovanın burç uyumu
Balık burcu ile Kova burcunun uyumu

Kova erkeğiyle sizin aranızda inanılmaz bir fiziksel ve enerjik çekim var ve bu uyumu başka burçtaki biriyle yakalamanız oldukça zor. Ancak onun dışında fazla ortak noktanız yok. Onun yardımseverliği ve iyi niyeti başlarda çok hoşunuza gidecek olsa da herkes kendi dünyasına çekildiğinde, birlikteliğinizin sıradanlığı ortaya çıkacak ve ilişki cazibesini kaybedecek.

Özgürlüğüne çok düşkün olan Kova’ları, sizin derin aşkınız bile yolundan döndüremeyecektir. Yaşamı uzak diyarlarda keşfetmek için gelen Kova, sizin derin sularınıza takılmıştır, bundan etkilenecektir ama sizden kurtulmak istediğinde bunu başarması zor olmayacaktır.

(Kova burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Kova burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Balık – Balık

Balıkla balığın burç uyumu
Balık burcu ile Balık burcunun uyumu

Birbirinizin aynasısınız. Kendi duygusal denizlerinizde boğulmadan yaşamayı öğrenmek zorundasınız, zaten başka şansınız da yok. Birbirinizin dünyasını en iyi siz anlarsınız. Uzun zaman diliminde ortak noktalarınızı keşfedeceksiniz, işte o zaman sizin için mutluluğa doyamayacağınız bir ilişki olacak.

Kıskançlıkla paylaşım birlikte güzel bir karışım oluşturacak. Eğer aşkınızı platonik yaşamazsanız her günün birbirinden güzel geçtiği muhteşem bir ilişki yaşayabilirsiniz. Zaten birbirinizi keşfedecek çok zamanınız olacak. Sadece yaşamı zorlaştırıp depresyonlara girmek yerine, kolaylaştırmayı ve biraz da neşelenmeyi tercih etmelisiniz.

(Balık burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)


Astroloji hakkındaki diğer içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Previous Post Next Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim