Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?

Teraziyle diğer burçların burç uyumu

Yaşamdaki her güzelliğe tutkun olan Terazi burçları, ince, nazik ve anlayışlı karakterlerdir. Eğer bir Terazi’yi çileden çıkarabildiyseniz bilin ki çok üzerine gitmişsinizdir çünkü o gerçekten gerginlikten ve kavgadan hoşlanmaz. Huzursuz olduğu ortamda bulunmak istemez. Terazi burçları, bu ılımlı yönleri sebebiyle her zaman çok sevilirler. Dolayısıyla astrolojide onlarla anlaşamayacak pek burç yoktur. Peki, Terazi burçlarının hiç negatif yönleri yok mu? Tabii ki var ama yine de oldukça tatlı tipler olduklarını söyleyebiliriz. Gelin, bu burcun kimlerle uyumlu olduğuna bir bakalım!

İçeriklere buradan hızlıca ulaşabilirsiniz >>>

Terazi – Koç

Teraziyle Koçun burç uyumu
Terazi burcu ile Koç burcunun uyumu

Bazen size tamamen zıt olan bir kişiyle uyum yakalayabilirsiniz. “Bu kişiyle bir ilişki yaşanmaz herhalde,” dediğiniz biri ile mükemmel bir aşk yaşamak mucize değildir. Kısacası Koç erkeği, sizin tamamen zıttınız. Heyecanlı, neşeli, hareketli, ihtiraslı. Onun ilgisini kendi üzerinize istediğiniz anda çekebilirsiniz. Siz ona oranla çok daha dengeli ve akıllı bir karaktersiniz. Kendinizi sevdirmeyi kolayca başarır ve anında onun için vazgeçilmez olabilirsiniz. Bu durumda da ilişkinizde uyumu yakalayabilir ve uzun yıllar beraber olabilirsiniz. Üstelik siz aşk için yaratılmışsınız ve onun coşkulu hisleri sizin duygularınızın daha da yükselmesine neden olur. İkiniz de bu ilişkiyi çok istiyorsunuz kabul edin!

(Koç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Koç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Terazi – Boğa

Teraziyle Boğanın burç uyumu
Terazi burcu ile Boğa burcunun uyumu

Boğayla karşılaştığınız anda birbirinizden etkilenmemeniz mümkün değil. O, güzel ve etkileyici detaylardan hoşlanır, yani siz onun hemen radarına girebilirsiniz! Sizde aradığı ve hayal ettiği her özelliği bulacaktır. İkiniz de derin duygulara ve sıcak hislere ihtiyaç duyarsınız ve bu anlamda birbirinizi çok iyi tamamlarsınız. İlişkinizde sorun olacak tek konu, sizin aşırı kaprisleriniz, onun ise aşırı kıskançlığıdır. Bu dengeyi sağlamak başaramayacağınız bir durum olmasa gerek. Astrolojinin doğru ilişkilerinden biridir, bakalım siz kişiliğinizle bu sıkıntıları aşabilecek ve ilişkinin devamlılığını ve tadını çıkarabilecek misiniz?

(Boğa burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Terazi – İkizler

Teraziyle İkizlerin burç uyumu
Terazi burcu ile İkizler burcunun uyumu

İkizler erkeği, çok yönlü, zeki, esprili, bilgili ve kültürlü olduğu için sizi daha ilk anda etkisi altına almayı başarır. Aranızdaki ortak noktaları keşfettikçe siz de ona âşık olmaya başlarsınız. İkizler burcu, o kadar zekidir ki sizin ne zaman ne hissettiğinizi anında anlar. Bu ilişki muhteşem gitsin istiyorsanız onun aynı duyarlılığı sizden beklediğini unutmamalısınız.

Onunla birlikte olmak istiyorsanız onun kafasını meşgul etmeli, gizemli olmalı, devamlı onunla konuşacak ortak konular yaratmalısınız. Tabii bir de ona karşı ilginizi her daim hissettirmelisiniz. Eğer bu küçük ayarlamaları yaparsanız bu ilişki uzun yıllar mutlu bir şekilde devam eder.

(İkizler burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Terazi – Yengeç

Teraziyle Yengeçin burç uyumu
Terazi burcu ile Yengeç burcunun uyumu

Yengeç burcunu sizin için “Bay Doğru” olarak nitelendirebiliriz. Karşınıza çıksa hiç uğraşmadan masallara layık bir ilişki yaşayabilirsiniz. Aradığınız kişi kesinlikle o. Romantik, duygulu, sevgiye çok fazla değer veren ve kendine hayran bırakacak kadar ince düşüncelere sahip olan bu kişiye karşı inanılmaz bir çekim kuvveti hissedeceksiniz.

İlişkiniz bir anda başlayacak ve onun kesinlikle sizin için yaratıldığını düşüneceksiniz. Zamanla fark edeceğiniz konu ise ilişkinin güzel gittiği ancak sosyal yaşantınızda hep yalnız kaldığınız olabilir. Neden mi? Çünkü o gezip eğlenmektense evde olmayı, partiye gitmektense romantik bir film izlemeyi tercih eder. Bu kısımda siz ne yaparsınız bilemiyorum ama bu ilişkiye kesinlikle şans vermelisiniz.

(Yengeç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Terazi – Aslan

Teraziyle Aslanın burç uyumu
Terazi burcu ile Aslan burcunun uyumu

Bir Terazi Kadını olarak bunca zaman, sevgi dolu, paylaşımcı, enerjik ve eğlenceli birini beklediniz. İşte, aradığınızın fazlasını bulacağınız kişi ve sağlayacağı mükemmel beraberlik karşınızda duruyor. Bunu elinizden kaçırmak istemezsiniz, değil mi?

İlgi çeken ve beğenilen kişiliğinizi zaman zaman kıskansa bile, onu seçtiğiniz için her zaman bundan hoşnut olacak ve sizi kaybetmek istemeyecektir. Siz de eğer en az onun kadar kendinize güveniyorsanız hemen ilişkiyi başlatmalısınız. Çünkü inanın pişman olmayacaksınız.

(Aslan burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Terazi – Başak

Teraziyle Başağın burç uyumu
Terazi burcu ile Başak burcunun uyumu

Size olumsuz bir mesaj vermek istemem tabii ki ama kesinlikle size göre bir ilişki değil bu. Para konusunda ve bazı sosyal paylaşımlarda onunla anlaşabilirsiniz ama sadece bunlar mükemmel ilişki için yeterli değil, bunu siz de biliyorsunuz.

İkiniz de akılcı, duyarlı kişiliklersiniz ve arkadaşlarınıza önem veriyorsunuz. Ancak siz ona oranla daha duygusal kalıyorsunuz. O ise, duygulardan çok mantıkla ilgilenen birisi. Hassasiyetinizi anlayamayacak ve neden kalbinizin kırıldığını tahmin edemeyecektir. İlişkiye başlasanız bile sizi anlamadığını düşündüğünüz bu kişiye kendinizi ifade etmektense ayrılığı tercih edebilirsiniz gibi görünüyor.

(Başak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Başak burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Terazi – Terazi

Teraziyle Terazinin burç uyumu
Terazi burcu ile Terazi burcunun uyumu

İşte mükemmel bir ilişki! Asil, dengeli, aşk dolu ve hiç bitmesin diye elinizden bırakamadığınız bir roman gibi. Duygusallığınızı onunla besleyebilirsiniz. Ortak noktalarınız o kadar çoktur ve aynıdır ki bunları paylaşırken çok eğlenirsiniz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Birbirinize sonsuz güven ve saygı duyarsınız.

Haksızlıklara karşı ikiniz de tepki verirsiniz. En önemlisi aranızda çıkacak önleyemeyeceğiniz kavgalarda bile, aynı kafa yapısına sahip olduğunuz için hiç küsmez, sinirlenmezsiniz. Problemi ikiniz de çözmeye çalışırsınız. O sizin aynadaki karşılığınız. İdeal ilişki diye buna denir!

(Terazi burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)


Terazi – Akrep

Teraziyle Akrepin burç uyumu
Terazi burcu ile Akrep burcunun uyumu

Derin duygulardan kim etkilenmez? Bu kadar sevgi, aşk ve romantizmi ancak bir Akrep’te bulabilirsiniz. Sizi gerçek anlamıyla sevecek, hayatına alacak ve size tam anlamıyla sadık kalacak kişi kesinlikle odur. Ve hayalini bile kuramayacağınız ilişkiyi size sunar. Tek sorun, onun çok kıskanç olması ve bu kıskançlıklardan doğabilecek sıkıntılardır.

Eğer, hareketlerinizin kısıtlanmasını ve kıskançlıklarının doğurduğu sıkıntıları alttan alabilir ve anlaşma yolu bulabilirseniz o sizi mutlu etmek için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Hiç kuşkunuz olmasın.

(Akrep burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Terazi – Yay

Teraziyle Yayın burç uyumu
Terazi burcu ile Yay burcunun uyumu

İlk başlarda ondan etkilenebilirsiniz. Çünkü o çift karakterli ve duyguları çok inişli-çıkışlıdır. Bu size çok eğlenceli gelecektir. O kadar neşeli, canlı ve yeniliklere önem veren biridir ki bu zamana kadar size kimsenin hissettirmediği farklı bir dünyanın kapısını açar.

Ancak her şey her zaman bu kadar güllük gülistanlık gitmez değil mi? Onunla ilişki sürdürmek biraz zordur. Çünkü çabuk sıkılan ve kısıtlanmaya asla gelemeyen bir yapısı vardır ve bir anda sizden sıkılıp ilişkiden vazgeçebilir. Onunla önce kesinlikle dost olmayı denemelisiniz. Eğer dost olmayı bile başaramıyorsanız onun ilişki yaşama şansınız da pek yok demektir. Ama birbirinize önem vermeyi ve birbirinizin alanlarına saygı duymayı öğrenirseniz, bu ilişkiyi deneyebilirsiniz.

(Yay burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yay burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Terazi – Oğlak

Teraziyle Oğlağın burç uyumu
Terazi burcu ile Oğlak burcunun uyumu

Karşınıza çıkan Oğlak erkeği, tam bu burcun insanıysa gerçekten kaliteli ve hislerini belli etmeyen bir yapıya sahiptir. Görüşleri sizinkinden kesinlikle çok farklıdır. Madde ve duyguları arasında müthiş bir denge vardır. İşte büyülü kısımda bundan sonra başlıyor. Beraberliğiniz hiç kimseninkine benzemeyecek ve herkesin hayalini kurduğu bir ilişkiyi siz yaşıyor olacaksınız.

Siz ve devamlı ilgi görmek isteyen kişiliğiniz; beğenisini dile getiren ama sizi şımartmayan, sevgisini çok etkileyici cümlelerle anlatan ve eğlence dolu olan bu kişiyle seçkin bir ilişkiye imza atacaksınız. Bu güzelliği kaçırmayın.

(Oğlak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Terazi – Kova

Teraziyle Kovanın burç uyumu
Terazi burcu ile Kova burcunun uyumu

Şu hayatta en iyi anlaşabileceğiniz ve tam istediğiniz gibi bir ilişki yaşayabileceğiniz kişi kesinlikle karşınızda duruyor. Onu elinizden kaçırmayı ve küçük sorunlarla bu ilişkiyi harcamayı düşünmüyorsunuz değil mi? Onun özgür tavırları sizin üzerinizde şok etkisi yaratırken sizin müziğe ve sanata olan tutkunuz onu size bağlayacak.

Birlikte istediğiniz frekansı tutturmanız, ortak noktalarınızın çok fazla olması ve o kadar kişi arasından birbirinizi seçmiş olmanız bu ilişkiyi uçuracak. Elinizdekinin kıymetini bilin çünkü çok güzel ve ahenkli bir birliktelik içindesiniz.

(Kova burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Kova burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Terazi – Balık

Teraziyle Balığın burç uyumu
Terazi burcu ile Balık burcunun uyumu

İlk görüşte kesinlikle bir Balık erkeğini çok beğenirsiniz. Aranızda derin bir sevgi de doğabilir. Ancak sizin gibi duygularıyla mantığını aynı anda kullanan biri, onun her an değişen duygularıyla nasıl baş edecek? Onun duygusallığını, olaylara bakış açısını, kıskançlığını ve hayal dünyasını ne kadar sevseniz de bu hali bir süre sonra size çok sanal gelecek.

Siz, kesinlikle yaşama onun kadar kaderci ve duygusal bakmıyorsunuz. Dolayısıyla bu ilişkiden ve onun tavırlarından sıkılma olasılığınız çok fazla. Ona âşık olup bu ilişkiyi sürdürmek isteseniz bile eninde sonunda ayrılık olabileceğini unutmamalısınız.

(Balık burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Balık burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Astroloji hakkındaki diğer içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Previous Post Next Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim