Astro-terapist HülyaNida Şahin’den 2018 yılı burç yorumları

2018 yılının burç yorumları

Ceres yayınevinden çıkan “Ah Zavallı Erkekler” kitabının yazarı Astro-Terapist HülyaNida Şahin, 2018’de burçları nelerin beklediğini bizler için yorumladı. Şahin’e göre, 2018 yılında gerçekleşecek 3 adet Güneş, 2 adet Ay tutulması Yengeç, Aslan, Kova ve Balıkları olumlu etkileyecek. Ama bu gezegen hareketleri en çok Akrep ve Yaylar ile yükselen burcu bunlardan biri olanlara bol şans getirecek.

2018 DENGE YILI OLACAK

2018 yılı denge yılı olacak
2018 denge yılı olacak

HülyaNida Şahin’e göre 2018 “Denge yılı” olacak. Değişim ve ani dönüşümü anlatan Uranüs gezegeni uzun zamandır Koç burcunda olan yolculuğunu tamamlıyor. Bu en başta Koç burçlarına nefes aldırırken diğer burçlar üzerinde de etkili olacak. Koç ve yükselen Koçlar geçtiğimiz yıl aşk, ilişki ve çalışma hayatlarında zorlanmışlardı. 2018’in ilk yarısında sonunda bir rahatlama yaşayacaklar. Yılın ikinci yarısına doğru ise artık şans yüzlerine gülecek, aşk ve iş yaşamlarında önemli fırsatlar yakalayacaklar.


URANÜS BOĞA BURCUNA GEÇİYOR

uranüs boğa burcuna geçecek
2018’de Uranüs Boğa burcuna geçiyor

15 Mayıs itibarıyla tam yedi yıl sürecek olan Uranüs’ün Boğa burcundaki yolculuğu başlıyor. Gezegenin bu hareketi, Boğa ve yükselen Boğa burçlarını köklü, kalıcı ve sağlam temeller atabilmeleri adına destekleyecek.

Boğa burçları için anlaşmalar, ortaklıklar yeni iş fikirleri yılın ilk yarısında hareketli olacak. 2018 yılının ilk aylarında zihnin ve algılamanın gezegeni Merkür Akrep burcunda olduğu için Boğalar, büyük miktarda fiziksel ve zihinsel enerji hissedecekler. Gökyüzü hareketleri motivasyonlarını artıracak böylece her sorunun üstesinden gelebilecekler. Uranüs’ün 7 yıl süresince Boğa burcundaki yerleşimi kalıcı ve köklü değişimler ile birlikte kazanca da imza arttıracak. Özellikle işletme ve finans sektöründe başarı Boğalarla olacak. Aşkı sevgiyi en iyi yaşayan ve yaşatan burçlardan biri olan Boğalar, aşk hayatında da büyük şansa sahip olacaklar. Bekârların arzu duydukları aşkı bulacakları günler çok yakın.


YILIN EN SOSYAL BURCU İKİZLER OLACAK

yılın en sosyal burcu ikizler
İkizler burcu sosyal olacak

İkizlerin kararlı ve istikrar sahibi olmaları sorumluluklarını arttıracak. Yeni bir iş ve terfi veya tamamen yepyeni sayfalar geliyor. Jüpiter’in Akrep burcundaki hareketi, çalışma hayatınızı hareketlendirecek ve iş arkadaş çevrenizi de artıracak.  Sosyal hayat ve arkadaşlıklar da İkizler burcunun aşk hayatına olumlu yansıyacak.


AŞKTA ŞANSLI OLAN BURÇLAR HANGİLERİ?

aşkta şanslı olan burçlar
Aşkta şanslı olan burç

Yengeçler, kendi iç dünyalarından çıkmayı başarabilirlerse şansı yakalayacaklar. Aynı elementi paylaştıkları Akrep burcundaki Jüpiter, onlara bolluk ve bereket getirecek. Sevmekten çok sevilmeyi dileyen Yengeçler, bu yıl bu dileklerine kavuşacaklar.

Aşkta Yengeç kadar şanslı olan bir diğer burç da Aslan ile yükselen burcu bunlardan biri olanlar olacak.


ASLANLAR BU YIL ÇOK HAREKETLİ

aslan burçları bu yıl çok hareketli
Aslan burcu 2018’de çok hareketli

Aslanlar bu yıl kanatlanıp uçmaya hazırlanın. Akrep burcundaki Jüpiter, zihinsel, duygusal ve fiziksel olarak size bir yıl boyunca destek verecek. Hayatınızda yanlış giden konuları süreç çok ilerlemeden görme fırsatınız olacak. İşleriniz konusunda başarıyı yakalayabileceksiniz. Bu da takdir toplamanızı ve motivasyonunuzu yükseltmenizi sağlayacak. Hedeflerinize sadık kaldığınız ve hiçbir konuyu kafanıza takmadığınız sürece yolunuz açık. Aile ve sosyal konularda da destek sizinle… 2018 yılı bol seyahat ve hızlı tempo yılınız olacak. Yılın ikinci yarısında da aşk hayatınızda daha güzel bir süreç yaşayacaksınız.


İLETİŞİM ALANINDA EN ŞANSLI BURÇ HANGİSİ?

iletişimde en şanslı burç hangisi
İletişimde en şanslı burç

Başak burçları için 2017 yılının yaşattığı olumsuz ve yıpratıcı günler artık geride kalıyor. Hırs ve isteğinizin arttığı 2018 yılı size başarıyı getirecek. İletişim pazarlama ve telekominikasyon alanında başarı ve bolca seyahat söz konusu. Kendi tanıtımınız için blog açabilir ve tanıtım için destek alabilirsiniz. Tasarım ve pazarlama alanında da şanslısınız. Finansal olarak yılın ikinci yarısında sıkıntılar tamamen ortadan kalkacak. Hedefiniz neyse ulaşacaksınız, yeter ki hedefe giden yolda kaybolmayın. Aşk hayatınızda ise sakin ve kalbinizin sesini dinleyerek ilerleyebilirseniz mutluluk sizinle olacak.


BOLLUK VE BEREKET KİMLERİN YANINDA?

bolluk ve bereket kimlerle?
Bolluk bereket kiminle?

Parasal açıdan yeni yılın en şanslıları Teraziler ve Akrepler sizsiniz. Eğer yükselen burcunuz Terazi veya Akrepse yine aynı şekilde şans sizden yana görünüyor.

“Bolluk, bereket ve şans gezegeni olan Jüpiter bir buçuk yıldır Terazi burcundaydı. Bu sayede Teraziler, hayata daha geniş perspektiften bakmayı ve seçim yapmayı öğrendiler. 2018’de ise Akrep burcuna geçen Jüpiter, Terazi burçlarının maddi kaynaklar evinde olacak. Yani kazanç, bolluk ve bereket Terazi burçlarının yanında yer alacak.”

Uzun zamandır yaptıklarının karşılığını almakta zorlanan, kariyer hedeflerinde tıkanıklık yaşayan Akrep burçları için artık seçme ve tohum atma zamanı geldi. Akrepler bu sene istedikleri ve arzuladıkları başarıya ulaşabilecekler.

Yay burçları ile yükselen burçları Yay olanlar da maddi anlamda yılın en şanslı burçlarından biri olacak. Geçtiğimiz yıl bu anlamda çok zorlanmış ve borçlarla boğuşmak zorunda kalmıştınız. Bu yıl rahat bir nefes alabileceksiniz.


OĞLAKLAR DEĞİŞİME HAZIR OLUN

oğlak burçları değişime hazır olun
Oğlaklar değişime hazır olsun

Oğlak burçlarına bu yıl yavaş ama emin adımlar başarı ve kazanç getirecek. Satürn Oğlak burcunda olduğu için, Oğlaklar bu sene değişime ve kendini yeniden yapılandırmaya doğru sürüklenecekler. Yılın ikinci yarısı doğru adım ve analizler sayesinde maddi açıdan karlı geçecek. Hayal güçlerini ve pozitif bakış açılarını yaşamlarına kattıkları sürece mucizeler onların yanında olacak. Sevdikleri kişiyle bol bol seyahat etmeleri ve güzel zaman geçirmeleri de söz konusu. 2018’de Oğlak burçlarının aşk hayatı da kıskanılacak kadar güzel olacak.


KOVALAR İÇİN TÜM ZORLUKLAR GERİDE KALIYOR

kova burcuna 2018'de bolluk bereket gelecek
2018 Kovalara bolluk bereket getirecek

Jüpiter’in Akrep burcundaki seyahati Kovalara kariyer ve iş anlamında bolluk ve bereket getirecek. Hayatınızı dilediğiniz gibi düzene sokabileceksiniz. İş hayatı ve eğitim hayatınızdaki tüm zorluklar geride kalacak ve tüm yaratıcılığınızı ön planda tutarak hareket edebileceksiniz. Yeni bir iş ve yapılanmayı göze alın çünkü fırsatlar ve şans sizinle. Aşk hayatınızda yepyeni bir süreç başlıyor. İkinci yarıyılda sizi derinden etkileyecek biri ile karşılaşabilirsiniz. Duygularınıza engel olmayacak ve doludizgin bir aşka yelken açacaksınız.


BALIKLAR İÇİN KÖKLÜ DEĞİŞİMLER KAPIDA

balık burcundakileri köklü değişimler bekliyor
Balık burcu köklü değişimler yaşayacak

2018 yılında, Satürn’ün Oğlak burcundaki transiti Balıkların duygularını, özellikle hayata bakış açılarını köklü bir şekilde değiştirecek. Başladığınız işi bırakmadan ve yılmadan yola devam ederseniz bu değişim sizde olumlu olarak yansıyacak. 2018 yılında ortak yapılan işler ön planda. Her işi kendi başınıza yapmak isteyen siz sevgili Balıklar, ortak yapılan çalışmalarda öncü ve idare eden taraf olmaya çalışın. Bu yıl tüm iş fırsatları ve başarı sizinle. Hareketli bir aşk hayatı da sizleri bekliyor. Tam aradığınız kişiyi bulabilir ve bu yıl mutluluğu yakalayabilirsiniz.


Aşk için burçların anahtar kelimeleri

Aşk için burçların anahtar kelimeleri
Burçların anahtar kelimeleri

Koç: Sakin ve seçici.

Boğa: Sadakat ve istikrar.

İkizler: Duygularla yüzleşmek onları açığa çıkarmak.

Yengeç: Sevmeyi beklemekten vazgeçip sevmeyi başarmak. Bir de aşırı tutkudan vazgeçmek.

Aslan: Evlilikten korkmayıp sorumluluk almak.

Başak: Mükemmel ve kusursuz arayış beklentisinden vazgeçmek.

Terazi: Kendi iç dengesini bulmak. Önce ben demeyi öğrenmek.

Akrep: Ne istediğine karar vermek.

Yay: İlişkinin sorumluluğunu almak ve empati geliştirmek.

Oğlak: Esneyip akışta olması gerektiğini öğrenmek.

Kova: Arkadaş mı, dost mu sevgili mi karar vermek.

Balık: Aşka âşık olmayı bırakıp gerçekleri görmek.


2018’de hangi burçlar birbiri ile daha uyumlu?

 Koç:  Tüm hava grubu burçları ile yani İkizler, Terazi ve Kova ile anlaşabilirler. Fakat bu sene Koçların ateşli aşklar biraz yıkıcı olabilir. Eğer bu yıl evlenmek ve aile kurmak istiyorlarsa biraz sakin olmayı öğrenmeliler. Hava grubu burçları bu sakinliği onlara yaşatabilir.

 Boğa:  Yengeç, Başak, Oğlak ile aşk, evlilik çok uyumlu görünüyor. Koç, Terazi ve İkizler ile de cinsel anlamda uyum söz konusu. 2018’de Boğalar, Balık burçları ile de güzel bir uyum yakalayabilirler. Akrep ile de uzlaşabilirler. Eğer ilişkide saygı ve sadakati öğrenirlerse bu yıl aşkın doruklarına çıkabilirler.

 İkizler:  Aslan ve terazi ile aşk ve evlilik uyumu yakalayabilirler. Koç, İkizler, Aslan, Yay ve Terazi ile de cinsel anlamda uyumlu olacaklar.

 Yengeç:  Boğa, Akrep, Balık ve Kova ile aşkta uyumlu olacaklar. Hatta Boğa, Akrep veya Balık ile evlilik yaşayabilirler. Yengeçler bu yıl, Terazi, Oğlak, Kova, Balık ve Başak ile cinsel olarak uyumlu olacaklar.

 Aslan:  Koç, İkizler ve Yay ile aşk ve evlilik konusunda şanslı olacaklar. İkizler ve Aslan burcundan biri ile de cinsel uyumu yakalayabilirler.

 Başak:  Boğa ve Oğlak ile aşk ve evlilik konusunda çok uyumlular. Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Oğlak ve Balık burçları ile de cinsel anlamda uyumlu olacaklar.

 Terazi:  İkizler, Kova, Aslan ile aşkı yakalayabilirler ve hatta bu burçlardan biri ile evlenebilirler. Koç, İkizler, Yengeç ve Başak ile cinsel olarak uyumlular.

 Akrep:  Yengeç, Balık, Boğa ile aşk ve evlilik konusunda şanslı olacaklar. Boğa, Aslan, Başak, Akrep, Kova ile cinsel anlamda uyumlular.

 Yay:  Koç ve aslan ile aşk ve evlilik konusunda mutluluğu yakalayabilirler. İkizler, Terazi, Yay ve Balık ile de cinsel anlamda uyumlular.

 Oğlak:  Boğa, Başak, Yengeçle aşk ve evlilik alanında, Başak, Oğlak, Balık ile de cinsel anlamda uyumlular.

 Kova:  İkizler, Yengeç, Terazi ile aşk; İkizler, Terazi ile evlilik; Yengeç, Başak, Akrep ve Kova ile de cinsellik konusunda uyumlular.

 Balık:  Koç, Yengeç, Akrep, Balık ile aşkta; Yengeç, Akrep ile evlilikte; Koç, Boğa, Aslan, Yay ve Balık ile cinsellikte uyumlular.

Tek tek tüm burçların detaylı 2018 yorumlarının bulunduğu “2018’de burçları neler bekliyor?” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.

İlgili İçerikler

Önceki İçerik Sonraki İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim