2018’de burçları neler bekliyor?

2018 yılında burçları bekleyen gelişmeler neler?

Yeni bir yıla girerken astrolojiye meraklı olanlarımız, hemen internete dalıp burcumuzun başına neler geleceğini okuyoruz. Belki okuduğumuz bu yorumlar aklımızdan uçup gidiyor ama olsun. Yine de yeni umutlara pencere açabilmek için sebep astroloji de olsa değerlendirilir. Siz ne düşünüyorsunuz? İşte, sizin için bu yıl burçları nelerin beklediğini yazdım. Hazır mıyız?

KOÇ BURCU  (21 Mart – 20 Nisan)

2018 yılında koç burcuna ne olacak
2018’de Koç burcunu neler bekliyor?

Geçtiğimiz yıl Koç burçları için özellikle kariyer anlamında oldukça zorlayıcı geçti. Fakat 2018’de işler değişmeye başlıyor. “Bıktım artık bu işten, yeni bir alternatif istiyorum ben,” diyebilen ve harekete geçebilen Koçlar, aradıklarını bu yıl bulacaklar. Ama mevcut durumun olumsuzluklarına rağmen hiçbir çaba harcamayanlar ise aynı döngüyü yaşayabilirler. Kısacası eğer isterseniz 2018 yılı size kariyer anlamında pek çok fırsat sunacak ama sizin gidip bu şanslardan birini kapmanız gerekiyor. Neyse ki Koçlar gelecekle ilgili planlarını bu yıl kafalarında oturtmayı başaracaklar. Dolayısıyla zaten harekete geçmek isteyecekler.

Bu yıl aşk konusunda da oldukça şanslı olacaksınız. Özellikle şubat ayından temmuz ayına kadar geçen süreçte hayatınızın aşkıyla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu sayede sürekli geri döndüğünüz ama bir türlü yürütmeyi beceremediğiniz uzatmalı ilişkilerinize de son noktayı koyabileceksiniz. Ama siz yine de bu yeni ilişki ile ilgili ciddi kararlar almak için kasım sonunu bekleyin. Yıldırım aşkına tutulup kendinizi zor bir duruma sokmayın, karşınızdaki kişiyi iyice tanımaya çalışın.

Sağlık konusunda ise Koçlar, bu sene biraz daha dikkatli olmalılar. Özellikle mide rahatsızlıkları sizi biraz zor duruma sokabilir. O yüzden yediklerinize dikkat etmelisiniz. Özellikle katıldığınız partilerde alkolü fazla abartmayın ve geç saatlerde çok fazla yemek yememeye çalışın. Siz enerjik Koçlar, zaman zaman uyku sorunları da yaşıyorsunuz. Bu sene uyku düzeninize ekstra ilgi göstermeye çalışın. Eğer ailenizde yaşanan bazı sağlık sorunları varsa hiç merak etmeyin bu sene onların da etkisi azalacak. Sağlıklı ve mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle…

Koç burcunun genel özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.


BOĞA BURCU (21 Nisan – 21 Mayıs)

2018 yılında boğa burcuna ne olacak
2018’de Boğa burcunu neler bekliyor?

Enerjilerdeki değişimleri öngörülemez bir hale getiren, geçtiğimiz dönemde de Koç burcunda olan Uranüs, 15 Mayıs 2018’te Boğa burcuna geçiyor. Bu ne demek ki şimdi? Hemen anlatayım. Boğalar bir toprak elementi burcu olarak değişimden pek hoşlanmazlar fakat Uranüs gezegeni de işte bu değişimlerin efendisidir. Dolayısıyla bu ikilinin pek de iyi anlaştığı söylenemez. Kısacası 2018’de Boğa burçlarını köklü değişimler bekliyor. Örneğin masa başı bir işte çalışıyorsunuz diyelim, bu yıl bir anda mesleği bırakıp herhangi bir hobinizle ilgili bir iş kuramaya çalışabilirsiniz. “Burada asla yaşayamam,” dediğiniz bir mahalleye taşınabilirsiniz ya da belki ülke bile değiştirebilirsiniz. Kısacası hayatınızda kontrol etmeye çalıştığınız her konu sizi oldukça şaşırtabilir.

Ama korkmayın aslında bu süreçte karşınıza çeşitli fırsatlar da çıkacak. Eğer planlı hareket eder, sağlam adımlar atarsanız siz de kendinizi bu yeni gelişmelere hazırlayabileceksiniz. Hatta sonrasında bunları yaşamış olmanızın hayatınızı ne kadar güzelleştirdiğini fark edeceksiniz. Özellikle mart ve haziran aylarında gözünüz ve kulağınız açık olsun çünkü bu dönemler en şanslı dönemleriniz olacak.

İş hayatınızda bu yıl her zaman kullandığınız yöntemleri rafa kaldırın ve olaylara farklı bir perspektiften bakmaya çalışın. Bazen çok çalışıyor olmanıza rağmen yeterince takdir görmediğinizi hissedebilirsiniz. İşte bu dönemlerde sizden beklenmeyen bir projeye imza atmanız kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Aşk ve ilişkiler de bu yıl oldukça hareketli olacak. Eğer bekârsanız bir anda evlilik kararı alabilirsiniz örneğin. Eğer evliyseniz de ilişkinizi taze tutabilmek için her zamankinden fazla çaba harcamalısınız. Özellikle ekim ve kasım aylarında eşinizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu dönemlerde tartışmalarda sakin kalan taraf olmaya çalışın. Hoş bunu nasıl becereceksiniz bilemiyorum; çünkü tersiniz aslında çok fena değil mi? Derin nefes alın, içinizden 10’a kadar sayın! İşler yoluna girecektir.

Sağlık konusuna da dikkat etmelisiniz. Özellikle bu yıl eşinize veya sevgiliniz iyi bakın! Grip mi oldu hemen bir çorba patlatın. İş yüzünden de çok fazla strese girmemeye çalışın. Haydi, kendinize iyi bakın, enseyi de fazla karartmayın!

Boğa burcunun genel özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.


İKİZLER BURCU (22 Mayıs – 22 Haziran)

2018 yılında ikizler burcuna ne olacak
2018’de İkizler burcunu neler bekliyor?

2018 İkizler burcuna iyi gelecek. Kendinizi enerjik ve pozitif hissedeceksiniz. Şanslı bir döneme giriyorsunuz ama tabii bu demek değil ki bazı zorluklarla da karşılaşmayacaksınız. Özellikle işteki rekabet ortamı sizi biraz yorabilir. Böyle durumlarda üstün iletişim yeteneğinizi devreye sokarak ortamı yumuşatmayı deneyebilirsiniz. Sıkı çalışmanız, azminiz ve kararlılığınız sayesinde geçtiğimiz yıllara göre iş hayatınızın bu yıl daha yolunda gideceğini söyleyebiliriz.

Yalnız patronunuza tutamayacağınız sözler vermemeye çalışın. Örneğin “Bu işi ben pazartesiye hallederim,” demeyin çünkü muhtemelen yetiştiremeyeceksiniz. Siz en iyisi gerçekçi olun ve dürüst davranın. Ayrıca sizden borç isteyen insanlara karşı da biraz temkinli olun bu konuda da sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde aşk konusunda pek de şanslı olmadığınızı, bir türlü aradığınız kişiyi bulamadığınızı düşünüyordunuz. Ama size bir sürprizim var. Özellikle iş çevresinden bu yıl karşılaşacağınız birileri aklınızı çelebilir. Siz de işte bu aradığınız güzel ilişkiye sonunda kavuşabilirsiniz. Hatta evliliği bile düşünebilirsiniz. Eğer böyle bir karar alırsanız kasım ve aralık aylarına dikkat edin. Bu dönemde krizler yaşanabilir.

2018 sizin için dolu dolu bir yıl olacak dolayısıyla çok fazla enerji harcayacaksınız. Sizi bu anlamda destekleyecek yiyecekler tüketmeye özen gösterirseniz sağlık konusunda da rahat bir yıl geçireceksiniz.

İkizler burcunun genel özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.


YENGEÇ BURCU (23 Haziran – 22 Temmuz)

2018'de yengeç burcuna neler olacak?
2018 yılında Yengeç burcunu neler bekliyor?

Özgüveninizi sorguladığınız hatta bazen kendinizi değersiz hissettiğiniz bir yılı geride bıraktınız. 2018’de bu durum bir nebze değişecek, yeter ki biraz daha cesur olun. Değişiklikten çekinmeyin ve önünüze çıkacak fırsatları değerlendirin. Evet, karşınıza yepyeni imkânlar çıkacak. Özellikle iş hayatınızda istediğiniz çıkışı gerçekleştirebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Maddi kazançlarınız artabilir ya da kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz yeni bir iş yerine geçiş yapabilirsiniz.

Gelelim Yengeç burcunun aşk hayatına. İlişkilerinizde genellikle duygusal davranan ve özveride bulunan taraf siz oluyorsunuz. Fakat bu yıl bu anlamda, “Yeter artık,” diyeceğiniz bir noktaya gelebilirsiniz. Sınırlarınızı belirleyip karşı tarafa ne istediğiniz daha net bir şekilde anlatabilirsiniz. Tabii bu tavır değişikliğiniz karşı tarafı biraz şaşırtacaktır. Olsun siz önünüze bakın! Yıl sonuna doğru aşkta biraz krizler yaşansa da olaylar sizin yararınıza sonuçlanacak.

Hassas doğanız zorluklarla karşılaşınca kendi kendini imha ediyor. Bu yüzden bu yıl özellikle kariyerinizde çok hareketli dönemler geçireceksiniz. Enerjinizi kaybetmemek ve yataklara düşmemek adına bağışıklık sisteminizi destekleyecek besinler tüketmeye özen gösterin.

Yengeç burcunun genel özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.


ASLAN BURCU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

2018 yılında aslan burcunu bekleyen gelişmeler neler?
2018’de Aslan burcunu neler bekliyor?

2018 yılını güzel geçirecek burçlardan biri de Aslan. Özellikle iş hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz sıçramayı bir türlü yapamadığınızı düşünüyorsunuz. Bu kadar çalışıp çabalamanıza rağmen karşılığını bir türlü alamadınız. Size güzel haberlerim var özellikle yeni yılın haziran ayından sonra sizi çok güzel sürprizler bekliyor. Bunlardan faydalanmanızın yolu ise karşılaşacağınız zorluklara göğüs germeniz ve azimle hedeflerinize ulaşmaya çalışmanız olacak.

Aşk hayatınızda ise hem biraz yorucu bitişler hem de çok heyecanlı yepyeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Kısacası ortam baya hareketli. Evli olanlar eşleriyle bazı sıkıntılar yaşayabilirler ama merak etmeyin krizler çözülecek. Bunun en iyi yolu ise egonuzu en azından eşinize karşı biraz törpülemeye çalışmanız olacak. Hep, “En iyisini ben bilirim,” tavrı ile bir ilişki yürütülmez. Bazen alttan almayı öğrenmelisiniz. Bekârlar ise sosyal hayatlarını iyi değerlendirirlerse bu sene hiç ummadıkları bir ortamda hayatlarının aşkı ile karşılaşabilirler.

Sağlık konusunda genellikle olumlu bir yıl olacak ama yine de siz dikkatli olun. Eski bir rahatsızlığınız azıcık zayıf düştüğünüz bir anda patlak verebilir. Belirtileri iyi takip edin ve mutlaka doktora gidin. Doktora gitmeyi de çok seversiniz ya neyse! 🙂

Aslan burcunun genel özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.


BAŞAK BURCU (23 Ağustos – 22 Eylül)

2018 yılında başak burcuna ne olacak?
2018’de Başak burcunu neler bekliyor?

Üzerinizde böyle bir miskinlik, adam sendecilik, vurdumduymazlık vardı çünkü geçtiğimiz yıl hiç de umduğunuz gibi geçmedi. O yüzden “Bitse de gitsek!” modundasınız değil mi? Korkmayın 2018 böyle geçmeyecek. Haydi, şimdi şöyle bir silkelenin ve üzerinizdeki bu ölü toprağını atın. İşler yoluna giriyor.

Zekânız ve ikna kabiliyetiniz sayesinde özellikle kariyer anlamında sonunda aradığınızı bulabilirsiniz. Yalnız artık biraz daha cesur hareket etmeli ve risk almaya başlamalısınız. “Aman tazminatım var ben buradan ayrılamam,” kafasından artık çıkın. 2018 kapınıza pek çok fırsat getiriyor. Bunları değerlendirip değerlendirmemek ise size kalmış. Değişimden çok hoşlanmadığınızı ve genel olarak mevcut düzeninizi korumak istediğinizi biliyorum ama geçtiğimiz yıl zaten sizi bu anlamda sarstı. Yani mecburen değiştiniz. Kariyeriniz bambaşka noktalara gitti. Ama şimdi gösterdiğiniz çabanın meyvelerini toplama zamanı.

Aşk hayatınız ise genel olarak sorunsuz görünüyor ama bu da biraz size bağlı aslında. Eğer çenenizi tutamayıp eşinizi sürekli eleştiri bombardımanına tutmaya devam ediyorsanız işler kızışabilir. O yüzden bu yıl sakin olmaya, biraz daha ılımlı bir tavır sergilemeye özen gösterin. Özellikle yılın ilk döneminde kendinizi biraz gergin ve agresif hissedebilirsiniz ama kariyerinizde yaşanacak olumlu gelişmeler aşk ilişkinize da güzel yansıyacak. Biraz sabredin yeter!

Başak burcunun genel özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.


TERAZİ BURCU (23 Eylül – 22 Ekim)

2018'de terazi burcuna ne olacak?
2018 yılında Terazi burcunu neler bekliyor?

Yaşamınıza tepeden tırnağa şekil vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İç huzurunuzu yakalayacaksınız ve bu sayede de hayattan tam olarak ne istediğinizin farkına varacaksınız. Hedeflerinize ulaşmak için de emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Odak noktanız da kariyeriniz olacak gibi görünüyor.

Mart ayından itibaren şu an bulunduğunuz iş ortamını sorgulayabilirsiniz, “Acaba bu meslek bana göre mi? Ben burada mutlu muyum? Başka bir alana mı yönelmeliyim?” gibi sorular geçebilir aklınızdan. Kısacası zaten bu soruları soruyorsanız iş değiştirebilirsiniz demektir. Ama bu tarz bir karar almadan önce iyi düşünmenizi tavsiye ediyorum. Aceleyle yanlış kararlar vermeyin, hatta bu tarz bir atılım için eylül sonunu bekleyin.

İkili ilişkilerde özellikle mayıs ayına dikkat edin. Sevgiliniz veya eşiniz sizin ondan beklediğiniz bir adımı bir türlü atmıyor olabilir. Siz de bu duruma içten içe sinirleniyor olabilirsiniz. Ama öfkenizi kusmak yerine sakin kalmaya çalışarak bir konuşma gerçekleştirseniz daha olumlu bir dönüş alabilirsiniz.

Bu yıl yemek yemenin dozunu biraz abartabilir ve kilo alma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. O yüzden egzersiz yapmaya biraz zaman ayırırsanız sağlığınız açısından iyi olabilir.

Terazi burcunun genel özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.


AKREP BURCU (23 Ekim – 21 Kasım)

2018 yılında akrep burcunu neler bekliyor?
2018’de Akrep burcunu neler bekliyor?

Özgüveninizin yerinde olduğu, huzur ve mutluluk hissettiğiniz, yeni fırsatlarla karşılaşacağınız güzel bir yıla giriyorsunuz. Çıkmazda olan tüm işleriniz yavaş yavaş çözülmeye başlayacak. Yorucu geçen bir yılın ardından yaşayacağınız bu olumlu gelişmeler de sonunda yüzünüzü güldürecek.

Özellikle yılın ilk yarısı kariyer anlamında yeni projelere veya yeni ortaklılara imza atabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan veya ailenizden maddi anlamda destek görebilirsiniz. Bu sayede yeni bir işe başlayabilirsiniz. Veya mevcut kariyerinizde gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız ekim ayından sonra işler bir süre duraklayabilir ve bu yüzden maddi zorluklar yaşayabilirsiniz. Genel olarak bütçenize biraz dikkat ederseniz siz karlı çıkacaksınız.

Aşk hayatınızda ise ilişkinizde biraz daha çaba harcamanız gerekebilir. Sevgiliniz veya eşiniz sizden biraz daha ilgi bekliyor. Eğer evlilik planlıyorsanız da bunu ağustos ayından önce yapmaya çalışın.

Spor yaparken ya da belki sadece yolda yürürken bile küçük bir kaza geçirip eklem veya kemik sıkıntıları yaşayabilirsiniz. O yüzden biraz dikkatli olun. Özellikle diş sağlığınızı da pek ihmal etmeyin. Uzun zamandır kontrole gitmiyorsanız bir randevu almanızı tavsiye ederim.

Akrep burcunun genel özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.


YAY BURCU (22 Kasım – 21 Aralık)

2018'de yay burcuna ne olacak
2018 yılında Yay burcunu neler bekliyor?

Kıpır kıpır Yaylar, biraz daha sakin geçirecekleri bir yıla giriyorlar. Geçtiğimiz yıla göre kendinizi daha olgun ama aynı zamanda biraz daha bilge hissedeceksiniz. Bu durağanlığı olumsuz algılamayın tam tersi zaten ihtiyacınız olduğu için bunları yaşayacaksınız. Sonuçları da emin olun iyi olacak.

İnsanların ne söyleyeceğini düşünmeden hareket etmenin mutluluğunuz için kilit bir nokta olduğunu keşfedeceksiniz. “Başkaları için yaşıyorum,” hissinden sonunda kurtuluyorsunuz. İşte bu anlamda da iş değiştirme yeni bir kariyer hedefi belirleme gibi düşüncelere girebilirsiniz. Gelişmeler ne olursa olsun kariyer anlamında bu yıl işleriniz yolunda gidecek. Geçtiğimiz yıl maddi anlamda biraz zorlandınız, eğer bu yıl harcamalarınızda aşırıya kaçmazsanız sonunda bu anlamda huzura kavuşacaksınız.

Aşk hayatında ise eğer evliyseniz kendinizi gereksiz tartışmaların içinde bulabilirsiniz. Eğer olayları çok büyütürseniz ve biraz sakin kalmayı beceremezseniz ilişkinizi çıkmaza sokabilirsiniz. O yüzden hala bir şansınız olduğunu düşünüyorsanız ortamı biraz yumuşatmaya çalışın. Eğer bekârsanız sosyal çevrenizden tanışacağınız biri hayatınıza girebilir. Ama bu kişiyle de ilk buluşmalarınızda yine biraz çenenize hâkim olmalı ve onu ilk günden daraltmamalısınız. Biraz ılımlı bir tavır sergilerseniz kazanan siz olacaksınız.

Özellikle 2018’in İlkbahar aylarında sağlığınıza ekstra özen gösterin. “Kış bitti aman, giyelim minileri,” moduna geçmek için bu kadar sabırsızlanmanıza gerek yok. Kendinize dikkat edin ve beslenmenize özen gösterin. Bu arada zayıflamayı düşünenleriniz varsa bu yıl bunun için de güzel bir yıl olacak haberiniz olsun.

Yay burcunun genel özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.


OĞLAK BURCU (22 Aralık – 21 Ocak)

2018'de oğlak burcuna ne olacak
2018 yılında Oğlak burcunu neler bekliyor?

Çalıştınız, çalıştınız, çalıştınız… Peki, geçen yıl hayallerinize ve hedeflerinize ulaşabildiniz mi? Hayır! Evren sizi sürekli zorluyor gibi hissediyorsunuz oysa aslında siz kendinize biraz hor davranıyorsunuz. Hoş belki de iyi yaptınız, biz diğer burçların tembel üyeleri olarak zaten sizi hiç anlayamayız! Şaka bir yana, Oğlak burçları bu yıl tüm bu emeklerinizin karşılığını alacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Örneğin iki yıldır patronunuz size zam yapmadıysa yılın ilk yarısında tahmininizden daha yüksek bir oranda maaşınızda artış görebilirsiniz. Ya da yıllardır uğraştığınız o proje inanılmaz başarılı olabilir. Neyse ki büyük başarılardan şımararak, “Bir süre çalışmasam da olur!” diyenlerden değilsiniz. İşte bu yüzden de yeni işler icat ederek bütün yıl yine iki ayağınızı bir pabuca sokmayı başaracaksınız.

Spor, edebiyat, sanat ve mimari alanında çalışan Oğlaklar ekstra başarılar elde edebilirler. Kısacası işler sizin için yolunda gidiyor ama siz yine de ilkbahar başı ile yaz dönemi arasındaki süreçte yaşanabilecek krizlere de hazırlıklı olun.

Uranüs sizin gibi toprak elementinin bir burcu olan Boğa’dan geçerken size de bazı etkileri olacak. Aşk, mutluluk, ilişkiler gibi kavramlara karşı olan yaklaşımınızı tekrar gözden geçirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Örneğin cinselliğinizi daha özgürce ve deneysel yaşamak isteyebilirsiniz. Kısacası bu yıl aşkta farklı tatlar peşinde koşabilirsiniz.

Oğlak burçlarının eklemleri bu yıl biraz hassas olabilir. Boyun, sırt ağrısı gibi problemler yaşayabilirsiniz. Özellikle bilgisayar başında geçirilen uzun saatler de buna pek yardımcı olmaz. Yoga veya pilates yardımcı olabilir.

Oğlak burcunun genel özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.


KOVA BURCU (22 Ocak – 19 Şubat)

2018'de kova burcuna ne olacak?
2018 yılında Kova burcunu neler bekliyor

Kontrolünüz dışında küçük engellerle karşılaşma ihtimaliniz olsa da 2018’in şanslı burçlarından biri siz olacaksınız. Aslına bakarsanız bu şansı da azminiz ve kararlılığınız ile siz kendi kendinize elde edeceksiniz. Tüm bu çabalarınız sonucunda hedeflerinizin de ötesine geçebildiğinizi göreceksiniz.

Maddi olarak da sizi olumlu gelişmeler bekliyor. Şans ve bolluk gezegeni Jüpiter, bu yıl yüzünüze gülecek diyebiliriz. Sadece mart ve temmuz ayları arasındaki dönemde biraz dikkatli olmanız gerekiyor. Bu dönemde harcamalarınıza özen gösterirseniz yılı borçsuz sıkıntısız atlatabilirsiniz.

Kariyeriniz genel anlamda yolunda gidiyor fakat iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize biraz daha özenli ve taktiksel yaklaşmalısınız. Örneğin hoşlanmadığınız bir tavırla karşılaştığınızda sert tepkiler vermek yerine daha sakin ve çözüm odaklı olmaya çalışın. Aksi takdirde patronların kulağına gidecek kadar büyük krizlere sebep olabilirsiniz.

Aşk hayatınızda genellikle kendi dünyanızda yaşamayı tercih ediyorsunuz ve doğal olarak da bu karşınızdakini zorluyor. Hani “İlişkilerim neden bir türlü yürümüyor ya da yolunda gitmiyor?” diye düşünüyorsunuz ya işte tüm bu sorunlarınız sizin bir kapalı kutu olmanızdan kaynaklanıyor. Kaşınızdakine küsüyorsunuz ama tavşan küsüyor dağın haberi olmuyor. Bu yıl duygularınızda biraz daha açık olmaya çalışın. Bir de aklınızdakini, karşınızdakinin anlayabileceği şekilde anlatırsanız süper olur! Kabul edin bazen sizi anlamak biraz zor oluyor.

2018’de fiziksel olarak gayet zinde ve sağlıklı olacaksınız ama ruhsal durumlara biraz daha özen göstermek gerekiyor. İş, aşk, aile konu ne olursa olsun kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Meditasyon yapmak veya bir evcil hayvan edinmek size çok iyi gelecektir.

Kova burcunun genel özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.


BALIK BURCU (20 Şubat – 20 Mart)

2018 yılında balık burcuna ne olacak
2018’de Balık burcunu neler bekliyor?

Kabul edin aslında keyfiniz gayet yerinde! Geçtiğimiz yıl da hiç fena geçmedi aslında. Maddi anlamda rahattınız işleriniz de yolunda gitti ama bir türlü memnun olamadınız. Sanki daha fazlasını yapmak veya elde etmek zorundaymış gibi hissediyordunuz. Neyse ki bu tavrınız bu yıl sona eriyor. Kendinizi daha neşeli ve mutlu hissedeceğiniz ve elinizdekilerin kıymetini bileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Gezegenlerinizin konumu sizi hayallerinizin peşinden koşmaya zorluyor. Sizde de bolca hayal olduğu için bu yıl hedeflerinize tahmininizden daha hızlı ulaşacak gibi görünüyorsunuz. Bu demek değil ki yine bazen karamsarlığa kapılmayacaksınız. Bu ruh hali artık sizin bir parçanız ama adım adım doğru kararlar vererek kendinizi kolayca bu modan da çıkaracaksınız. Özellikle yıl sonuna doğru hiç ummadığınız birinden bir destek alarak en büyük hayallerinizden birini gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin bir kitap mı yazdınız, bu kitap basılabilir ve baya da başarılı olabilir.

Aşk hayatınızda ise genel olarak çok fazla kriz görünmüyor. Sadece hep anlaşılmadığınızı düşünüyor ama aynı gayreti karşı tarafı anlamak için göstermiyorsunuz. Karşı tarafı arada sırada dinleyin. Eğer bunu başarabilirseniz yaşayacağınız krizleri de çok rahat atlatacaksınız. Bekâr Balıklar ise hisleri konusunda bu yıl emin olmadan adımlar atmasınlar. Gönlünüzü hemen kaptırıyorsunuz ama şöyle kendinizi geri çekip bir bakın, bu kişi size uygun mu?

Eğer bir sağlık sorununuz varsa bununla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Ama sonrasında kontrolü elden bırakmayın. Özellikle kış aylarında da yeterince dinlendiğinizden emin olun.

Balık burcunun genel özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Astroloji hakkındaki diğer içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

 ###  Astro-terapist HülyaNida Şahin’in “2018 yılı burç yorumları”  başlıklı içeriğim de ilginizi çekebilir.

İlgili İçerikler

Önceki İçerik Sonraki İçerik

Yorumlar

    • Mehmet
    • 6 Ocak 2018
    Cevapla

    Elinize sağlık..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim