Kova burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?

Kovayla diğer burçların burç uyumu

Eğer bir şirketin aşçısı ile veya temizlikçisi ile koyu bir muhabbete dalmış birini görürseniz bilin ki o bir Kova burcudur. Çünkü Kova’lar kesinlikle statü meraklısı tipler değillerdir ve insana insan olduğu için değer verirler. Ayrıca onlara göre herkesin hikâyesi ayrı bir maceradır. İlk bakışta onun soğuk ve snop bir tip olduğunu düşebilirsiniz çünkü dışarıdan gerçekten mesafeli görünür. Fakat yavaş yavaş tanıdıkça nevi şahsına münhasır bir karakter olduğunu görürsünüz. Üstelik oldukça da sıcakkanlıdır. Hayata karşı farklı bir bakış açısı vardır. Siz “siyah” dersiniz o “mor” der yani o kadar değişiktir. Astrolojide Kova’nın uyumlu olmadığı burçlar, genellikle onun hayal gücünü hafife alan tiplerdir. Tamam, çoğu zaman anlattıklarını anlamak güçtür ama aslında çok yaratıcı ve zekilerdir. Hayatınıza azıcık renk gelsin istiyorsanız bu burcun kendince derin muhabbetlerine biraz dayanıverin. Pişman olmayacaksınız.

İçeriklere buradan hızlıca ulaşabilirsiniz >>>

Kova – Koç

Kovayla Koçun burç uyumu
Kova burcu ile Koç burcunun uyumu

Çekici, cana yakın ve sevimli Koç burçları, sizin her zaman ilginizi çeker. İçinizdeki macera duygusunu ortaya çıkaracak ve birçok ortak konu bulabileceğiniz kişi Koç’lardan başkası olamaz.

Tek sorun sizin özgürlüğünüze çok düşkün olmanızdır. Koç burcu size göre daha kıskanç ve sahiplenicidir. Eğer bu durumdan rahatsız olmazsanız ve dengeyi sağlarsanız mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz. Birlikte maceradan maceraya koşabilir hatta dünyayı bile gezebilirsiniz. Ayrıca Koç’un sevimli hırçınlıklarına da biraz dayanmanız gerekiyor tabii.

(Koç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Koç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Kova – Boğa

Kovayla Boğanın burç uyumu
Kova burcu ile Boğa burcunun uyumu

Sizin merakınız, yeniliklere ve değişikliklere olan tutkunuz, fikirlerinde daha sabit ve tutucu olan Boğa’ya biraz ters gelebilir. Her zaman güven sığınağına ihtiyacınız olduğundan, bunu güçlü bir şekilde size hissettirebilecek olan da kesinlikle Boğa burcu erkeğidir.

Bu durum ilişkinin başlarında güzel bir uyum yaratsa da hayatı çok ciddiye alan Boğa, sizin yaşama muzip bir şekilde bakmanızdan pek hoşlanmaz. Dolayısıyla her şeyin iyi gittiğini düşündüğünüz bir anda, hayata bakış açınız ve fikir ayrılıklarınız sizi bir gün ansızın koparabilir. Buna hazırlıklı olmalısınız.

(Boğa burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Kova – İkizler

Kovayla İkizlerin burç uyumu
Kova burcu ile İkizler burcunun uyumu

Baştan başa serüven dolu bir beraberlik… Akıllı, girişken ve cin gibi zeki olan İkizler’in, en az kendisi kadar konuşkan ve farklı fikirlere sahip biriyle karşılaşması başlı başına olaydır. Bu beraberlikte, geçmişte yaşadıklarınızı birlikte silmeye çalışıp yeni bir başlangıç yapacaksınız ve sadece kendinizi ilişkinize adayacaksınız.

İkizler’in değişen ruh halleri, size fazla yabancı değildir ancak bazı durumlarda sabırlı olup beklemeniz gerekebilir. Bunu başarırsanız gelecek sizden yana olacak ve aşkınız istediğiniz gibi gelişecektir. Artık sabaha kadar aranızda ne muhabbetler döner kim bilir? Atomu da parçalarsınız, kuantum fiziğini de çözersiniz. Hoş sizden başkası da neden bahsettiğinizi anlamayacaktır.

(İkizler burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Kova – Yengeç

Kovayla Yengeçin burç uyumu
Kova burcu ile Yengeç burcunun uyumu

Duygusal, sadece hisleriyle hareket eden ve içine kapanık Yengeç’in, özgürlüğüne ve eğlenceye düşkün Kova’nın yanında ne işi var diye düşündüğünüze eminim. Ancak Satürn ağırlıklı olan burcunuzun, her zaman geleneklere saygı duyan, gizemli ve kapalı özelliğini unutmayın ve şimdi bir daha düşünün.

Yengeç’le bütünleştireceğiniz bu yanınız bazılarını çok şaşırtsa da, siz bu dengeyi çok seveceksiniz. Eminim ki halinizden çok memnun olacaksınız. Evet, bu beraberlik çok uzun süreli olmayabilir ama yaşandığı sürece hep mutlu olacaksınız.

(Yengeç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Kova – Aslan

Kovayla Aslanın burç uyumu
Kova burcu ile Aslan burcunun uyumu

Zıtlıkların uyumu sanırım bu iki burç için geçerli. İşte, birbiriyle hiç alakası olmayan iki karakter! Yönetmeyi seven Aslan, sizin çekiciliğinize ve gizeminize kapıldığı anda sizi elde etmek için elinden geleni yapacaktır. Sizin sessiz inadınız bazen Aslan erkeğini pes etmeye yöneltse de zamanla aranızda “kaçan kovalanır” türünden eğlenceli ve çekişmeli bir aşk başlayacaktır.

Yalnız aşkın devamlılığı için iki tarafın da zaman zaman taviz vermesi gerekecek. Örneğin siz Aslan’ı sürekli güzel iltifatlarla motive etmeli ve bazen onun yaramaz çocuk tavırlarına karşı anlayışlı olmalısınız. O da sizin özgürlük isteğinize saygı duymalı ve bazen sizi kendi haline bırakmalı. İşte, o zaman her şey çok güzel olacak.

(Aslan burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Kova – Başak

Kovayla Başağın burç uyumu
Kova burcu ile Başak burcunun uyumu

Canlı, enerjik Kova’lar, Başak’ların ilginç zekâlarını hemen hissederler ve onlardan daha görür görmez etkilenirler. Başak’ların girişkenlikleri sayesinde temeli çok sağlam dostluklara imza atabilirler.

Sizin gizemli görünüşleriniz, Başak’ları çok etkiler. Birlikte çok eğlenirsiniz ve ikiniz için de ilişkide esas olan budur. Başak’ın titizliğine karşı tabii ki siz daha rahat bir tipsiniz. Bu durum sizi biraz yorabilir. Ayrıca ilişkinizin bitme sebebi sizin çok hareketli olmanız veya bu ilişkiden sıkılmanız olabilir. Yoksa siz Başak erkeğinin inceliğine, kibarlığına ve ilginç espri yeteneğine bayılırsınız.

(Başak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Başak burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Kova – Terazi

Kovayla Terazinin burç uyumu
Kova burcu ile Terazi burcunun uyumu

Sizin kendinize özgü çılgınlıklarınız, Terazi’nin ilgisini hemen çeker ve beraber mükemmel uyumu yakalayıp ideal bir çift olabilirsiniz. Çekici ve cana yakın Terazi’nin duyguları ve romantizmi hayatının büyük bir bölümünü kaplar.

Sevdiği zaman tam anlamıyla bağlanan ve oldukça özverili olan Terazi, size en iyi eşlik edecek burçlardan biridir. Her ikiniz de özgürlüğünüze düşkünsünüz ve yaratıcılıkta sınır tanımıyorsunuz. Uzun vadede ilişkiniz mükemmel bir tablo oluşturur ve çok mutlu olabilirsiniz.

(Terazi burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Kova – Akrep

Kovayla Akrebin burç uyumu
Kova burcu ile Akrep burcunun uyumu

Yüksek zekâlarınız ve algılama güçleriniz sizi hemen birbirinize çekecektir, doğru! Fakat Hava grubunun yeniliklere ve değişikliklere düşkün olan burcu Kova’lar için, Akrep taban tabana zıttır. Ne kadar anlaşmaya çalışsanız ve birbirinize iyi niyetli davransanız da sürekli fikir ayrılıklarına düşersiniz.

Birbirinizden garip bir şekilde ürkersiniz ve bu da davranışlarınızda sonsuz bir dikkatli davranmaya çalışma psikozu yaratır. Zaman içerisinde aranızdaki tezatlıkları yenebilir ve bu durumları sorun haline getirmezseniz istediğiniz süre boyunca beraberlik yaşayabilirsiniz.

(Akrep burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Kova – Yay

Kovayla Yayın burç uyumu
Kova burcu ile Yay burcunun uyumu

Her yönüyle eğlenceli bir beraberlik gibi görünse de ikinizin de olaylara ve hayata bakış açısı aynı olduğundan uyumun uyumsuzluğuyla ilişkiniz o kadar da basit olmayacak. Özgürlüklere düşkün, değişimleri seven ve maceracı birlikteliğinizde kafaca uyuştuğunuz ve paylaşmaktan hoşlandığınız pek çok ortak noktanız var aslında.

Yaşam hızınıza kimse yetişemez. Hiçbir şeye aldırmaksızın keşifler peşinde koşmaya devam edersiniz ve yaşamla oyun oynarsınız. Yay erkeğiyle aranızda parasal konularda tartışmalar çıksa da güçlü mantığınızla bu sorunun da üstesinden gelebilirsiniz. Ama dediğim gibi bu kadar çok birbirine benzeyen karakterler ya ilişkinin en başında ya da sonlara doğru kafa kafaya geleceklerdir. Umarım en başta bu durumu atlatabilir ve birlikteliğinize devam edebilirsiniz.

(Yay burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yay burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Kova – Oğlak

Kovayla Oğlağın burç uyumu
Kova burcu ile Oğlak burcunun uyumu

Analiz edilmesi en zor beraberliklerden biri! Emin adımlarla ilerleyen ve yaşama ciddi bakan Oğlak ile dünyayı yaşanacak en iyi yer yapmayı amaçlayan sizin ortak noktalarınız çok azdır. Konu ne olursa olsun gayretli ve ciddi bir yaklaşım içinde olan Oğlak erkeği, sizin de böyle olmanızı bekler ama istediklerini bulamaz.

Beraberlik için hayli desteğe ihtiyaçları olan bu ikilinin ilişkileri pek de gelecek vaat etmiyor tabii ki. Ama üzülmeyin kim bilir belki çok iyi arkadaş olursunuz. Şansınızı bu yönde denemeye ne dersiniz?

(Oğlak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Kova – Kova

Kovayla Kovanın burç uyumu
Kova burcu ile Kova burcunun uyumu

Neşe, hareket, akılcılık ve yenilik, ne isterseniz bu beraberlikte var. Yaşadığınız her gün bir macera ve farklı olaylar diliyorsunuz ama bazen de bu durumdan sıkılıyorsunuz. Fevri davranışlarınız ve ani çıkışlarınız yüzünden birbirinizle karşılaşabilirsiniz. Her tartışmada olayın komik bir yönünü bulup eğlenmeye başlayacaksınız işte bu sebepten de aşka yelken açacaksınız.

Tüm bu uyuma rağmen, aşkta uçarı olduğunuz için sorumsuz davranışlarınız nedeniyle sürtüşmeleriniz eksik olmayacak. Birbirinize hesap vermekten hoşlanmayacaksınız. Bu yüzden ilişkiniz zaman zaman rüzgârda kalan bir mum gibi olabilir. Karakterlerinizdeki sorunları törpülerseniz uyumlu ve mutlu olabilirsiniz.

(Kova burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)


Kova – Balık

Kovayla Balığın burç uyumu
Burcunuzla Balık burcunun uyumu

Beraberliğiniz çok muhteşem bir uyuma sahip olmasa da kötü bir fikir de değil aslında. Balık’ların yaratıcılığı size ilginç gelebilir ama bu ilgiyi taze tutmak ve Balık’ların sıkılmamasını sağlamak yine sizin elinizdedir.

Kesintisiz bir arayış içinde olan ve zaman zaman da ne aradığını bilemeyen Kova’ların bu davranışlarına Balık’lar bir anlam veremezler. Balık, aradığı her şeyi sizde bulduğu halde bir türlü kendini size sevdiremeyeceğini düşünür. Sizi tatmin etmek zor olacağından aranızdaki inişler-çıkışlar bu ilişkiyi yok edebilir. Balık erkeğine karşı daha hassas davranmaya çalışmalısınız.

(Balık burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Balık burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Astroloji hakkındaki diğer içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Previous Post Next Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim