İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?

İkizlerle diğer burçların uyumu

Keskin zekâları sayesinde bulundukları ortama anında adapte olabilen İkizler burçları genel olarak çok sevilen karakterlerdir. Bakmayın siz insanların, “Amaaan İkizler misin?” demelerine. Bu kanının tek sebebi İkizler burcu insanının gelgitli ruh halleridir sadece. Bazen çok neşeli bazen de dünya başına yıkılmış gibi davranan bu burçtaki insanlar, aslında iletişimi en güçlü burçlardan biridir. Ne de olsa gezegeni Merkür! Gelin, 22 Mayıs – 22 Haziran tarihleri arasında doğan bu şekerparelerin kimlerle anlaşıp kimlerle anlaşamadıklarını inceleyelim.

İçeriklere buradan hızlıca ulaşabilirsiniz >>>

İkizler – Koç

İkizlerle koçun burç uyumu
İkizler burcu ile Koç burcunun uyumu

Neşeli, hareketli değişikliği seven, yeniliklerden zevk alan ateşli Koç erkeği, hemen dikkatinizi çekecektir. Koç’un akıl almaz neşesi sizi bir anda sarar. Her an onunla birlikte olmak isteyebilir hatta tüm gününüzü ona harcayabilirsiniz. Arka arakaya yaşadığınız renkli günler sonunda ise aklınız başınıza gelir ve ne yapmanız gerektiğini düşünmeye başlarsınız. Gelecekle ilgili planlar yapmanız gerektiğinde de derin düşünceler içine dalarsınız. Çünkü Koç burcunun ilişkide ipleri eline alma baskısından ürkebilirsiniz.

Üstelik Koç, sizin kadar kültür sanat faaliyetlerine düşkün bir burç değildir. Sizi ele geçirme konusundaki ısrarı yüzünden hemen ikna olsanız bile, bu ilişki düşündüğünüz gibi gelişmeyebilir. Fakat aldırmayın bence. Aşkınız bitebilir ama siz çok iyi arkadaş olabilirsiniz ya da birbirinize uyum sağlayıp toleranslı davranırsanız da güzel ve uzun bir ilişki yaşayabilirsiniz.

(Koç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Koç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


İkizler – Boğa

İkizlerle boğanın burç uyumu
İkizler burcu ile Boğa burcunun uyumu

Zıt kutupların çekimi işte bu iki burçta bir araya gelebilir fakat ilişkinin gidişatı tamamen sizin elinizde olacaktır. İkizler zeki, hazır cevap, entelektüel ve burçlar arasında en hızlı düşünen burçtur. Bir İkizler kadını olarak siz hayattaki her durumdan çabucak sıkılırsınız. Hareketli, çalışarak ve aksiyon dolu yaşamak istersiniz. Değişken bir yapınız olduğu için de yeni koşullara hemen uyum sağlayabilirsiniz.

Duygulu, sabırlı, inatçı ve yenilikleri sevmeyen Boğa burcu erkeği, sizin için her türlü fedakârlığı yapar ve sizi rahat ettirmek için yaşamınızı kolaylaştırıcı seçenekler sunar. Onun yanında kendinizi güvenli ve güçlü hissedebilirsiniz. İsteklerinizi anında yerine getiren, iyi niyetli bir Boğa’ya “hayır” demek size ilk başta çok zor gelecektir. Önceleri cazip gelen bu özellikler sonradan sizi rahatsız edebilir tabii. Onunla bir ilişkiye başlamadan önce bunları iyice düşünmelisiniz çünkü arkanızda kızgın bir Boğa bırakmak istemezsiniz.

(Boğa burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


İkizler – İkizler

İkizlerle ikizlerin burç uyumu
İkizler burcu ile İkizler burcunun uyumu

İstediğiniz tüm özelliklere sahip bir kişi karşınızda duruyor. Eğer gerçek anlamda size eşlik edecek bir sevgili arıyorsanız onu seçebilirsiniz. Birbirinizi anlayacak, duygularınızı paylaşacak hatta aynı frekanslarda düşünerek beraber kararlar alacaksınız. Gerek aşk gerekse arkadaşlık olsun birlikteliğiniz çok uzun süreli olacak. Küçük inatlaşmalar ve tartışmaları da beraberliğinizin tuzu biberi gibi değerlendirebilirsiniz. Çünkü İkizler genel olarak her konuda fikri olan bir burçtur. İki taraf da her konuda fikir yürütünce bir de birbirine muhalefet olunca işler kızışabilir. Neyse ki İkizler burçları öyle pek de kavgacı tipler değillerdir. Dolayısıyla öfkeniz çabuk sönecektir.

İki İkizler burcu insanı olarak baş döndürücü bir hızla sürekli ileriye doğru giden bir yaşama sahip olabilirsiniz. İkiniz de hep çok yoğunsunuz ve nasıl oluyorsa her zaman vakit sorunu yaşıyorsunuz. Üretkensiniz ve koşuşturmayı seviyorsunuz. Üstelik ikiniz de hiç romantik tipler değilsiniz. Dolayısıyla birbiriniz hakkında gereksiz beklentilere girmeyeceksiniz. (Size göre gereksiz tabii!) Kısacası harika bir ilişkiniz olabilir, birbirinizden kolay kolay sıkılmayacaksınız.

(İkizler burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)


İkizler –Yengeç

İkizlerle yengeçin burç uyumu
İkizler burcu ile Yengeç burcunun uyumu

İlk bakışta İkizler ve Yengeç burçlarının pek de yan yana gelemeyeceğini düşünüyor olabilirsiniz. Ne de olsa Yengeç su elementine sahipken İkizler bir hava grubu burcudur. Gerçekten de birbirlerinden oldukça farklıdırlar. Yengeç evine, ailesine, yakın çevresine en bağlı burçlardan biridir ve her zaman hayattaki hedefi kök salmak üzerinedir. İkizler ise tam tersi bağlasan durmaz bir karakterdir. Hayatı boyunca elinde bavuluyla hiç durmadan dünyayı dolaşabilir. “Benim bir evim, çocuklarım, eşim olsun!” gibi kaygıları yoktur. Ona dünya üzerindeki her yer evdir.

Yengeç burcu ne kadar geleneklerine bağlı ise İkizler de o kadar başına buyruktur. Kısacası Yengeç’in durgun hayatı İkizler’i bir süre sonra mutsuz edebilir. Ama eğer Yengeç burcu kabuğunu kırmaya ve biraz maceraya atılmaya karar verirse İkizler de daha düzenli bir hayata ihtiyaç duymaya başlarsa bu ikili dengeyi sağlayabilir. Bir süre sonra birbirlerinin eksiklerini kapatarak güzel bir ilişki yaşayabilirler. Özellikle ilerleyen yaşlarda bu ihtimalin daha yüksek olduğunu söyleyebilirim.

(Yengeç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


İkizler – Aslan

İkizlerle aslanın burç uyumu
İkizler burcu ile Aslan burcunun uyumu

İkizler kadını, bir Aslan erkeğiyle karşılaştığı zaman ortaya çok ilginç durumlar çıkar. Aslan cazibesi, canlılığı, mertliği, atılganlığı ve tatlı sözleriyle İkizler’i çok çabuk etkiler. Eğer siz de bir İkizler burcuysanız aslında bir Aslan’dan aşağı kalmazsınız. Çekiciliğiniz ve ince zekânızla Aslan’ın başını döndürebilir ve aranızdaki hisleri ateşleyebilirsiniz.

Bir kıvılcımla aniden ilginç ve hoş bir beraberlik yaşamaya başlayabilirsiniz. İşte o zaman Aslan’ın gözleri sadece size çevrilir çünkü o, sevdiği kadına karşı çok koruyucu ve kollayıcıdır. Zekâ oyunları, güç savaşları, esprili konuşmalar ve her türlü şapşik davranışlar gün boyunca devam eder. Birlikte çok eğleneceksiniz. Patavatsız bir İkizler olarak Aslan’ın gururunu kırmazsanız bu ilişki ömür boyu sürebilir.

(Aslan burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


İkizler – Başak

İkizlerle başağın burç uyumu
İkizler burcu ile Başak burcunun uyumu

Başak erkeği inanılmaz çalışkan, titiz ve üretken bir karaktere sahiptir. Çok zor beğendiği için de birlikte olacağı kadında zekâ arar. Her iki burcun da gezegeni iletişim ustası Merkür olduğu için akıl ve mantık konusunda zaten birbirinizden başka rakibiniz yok diyebilirim. Kısacası birbirinizin kültür seviyesinden hemen etkileneceksiniz.

İlişkiniz ilerlerse muhtemelen en büyük sorununuz birbirinize yeterince zaman ayırmamak olacak. Çünkü hep meşgulsünüz. Başak erkeği sizi üç gün önceden arayıp plan yapmaya çalışacaktır. O bir tarih belirlediyse siz de bu tarihi pek değiştirmemeye çalışın ki emin olun o boşluğu yaratabilmek için çok uğraşmıştır. İki karakter de iş konusunda çok takıntılı olunca maalesef bu tarz ilişkiler de pek yürümüyor. Eğer İkizler burcu olarak siz daha iyi organize olabilirseniz ilişkinizi sürdürebilirsiniz. Başak’ın en başarılı olduğu konu ise işleri yoluna sokmaktır. O sizin tüm karmaşıklığınızı toparlayıp sizi doğru bir hedefe yönlendirebilir.

(Başak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Başak burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


İkizler –Terazi

İkizlerle terazinin burç uyumu
İkizler burcu ile Terazi burcunun uyumu

Yıldızlar sizi birlikte görürlerse gerçekten çok mutlu olabilirler. Astrolojinin hiç itiraz etmeyeceği muhteşem birlikteliklerden biri sizi bekliyor çünkü. Terazi ve İkizlerin hava elementi burçları olmalarından kaynaklanan uyumları bir kilometre öteden fark edilebilir.

Dans eder gibi yaşayacağınız bu aşk, çevrenizdekilere de çok iyi yansıyacaktır. Terazi erkeği, İkizler kadınını kıskanmaz ve ona ihtiyacı olanı verir yani özgürlüğünü. Aradığı estetik ve güzellik de zaten sizde bolca var. Bu beraberliği sorgulamadan rahatça sürdürebilirsiniz. Çok yönlü kişiliğiniz, Terazi burcuyla daha da zenginlik kazanacak. Sizin değişkenliğinizle onun kaprisleri çakışmadığı sürece, aranızda önemli bir problem olmayacaktır. Bu ilişkinin değerini bilin.

(Terazi burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


İkizler – Akrep

İkizlerle akrebin burç uyumu
İkizler burcu ile Akrep burcunun uyumu

Aydınlık, neşe dolu, kıpır kıpır İkizler burcu ile karanlık, gizemli, enteresan Akrep bir araya gelir mi? Dürüst olacağım eğer böyle bir durum geldiyse başınıza evrende bir mucize gerçekleşmiş demektir. Zaten sonrasında da klasik bir ilişkiniz olacağını düşünmeyin. Akrep, İkizler kadar dışa dönük bir karakter değildir. Sadece yakın çevresinin yanında konuşmayı sever. İkizler ise sokakta tanıştığı biriyle bile iki dakikada kankaya bağlayabilir.

Akrep erkeği her konuyu sonuna kadar irdeler ve araştırır. Derinlere dalmaya bayılır ve oldukça tutkulu bir âşıktır. İkizler kadını ona çok kısa bir süre içerisinde yüzeysel gelecektir. Oysa siz yabancı olduğunuz bu duygu yoğunluğundan çok etkilenebilirsiniz. Sorun şu ki bu kadar farklı frekanslarda olduğunuz için normal zamanda da anlaşılması oldukça güç olan Akrep’in ne hissettiğini veya ne düşündüğünü çözemezsiniz. Siz açık bir kitap gibisiniz ama Akrep her zaman sır doludur. Zaten emin olun bir işler çeviriyordur.

Kavga ettikten sonra siz öfkenizi anında bir kenara koyabilirsiniz ama o günlerce surat asabilir. Açıkçası neden bu kadar bozulduğunu da anlayamazsınız. Eğer bu ilişki konusunda ısrarcıysanız Akrep burcunun kabuğunu yavaş yavaş soymanızı tavsiye ederim. Katman katman ilerledikçe zaten matruşka gibi sürprizlerle karşılaşacaksınız. Ona sadık olun ve her ne kadar hamurunuzda pek olmasa da biraz romantik davranmaya çalışın. Belki şansınız yolunda gider.

(Akrep burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


İkizler – Yay

İkizlerle yayın burç uyumu
İkizler burcu ile Yay burcunun uyumu

İşte oldukça keyifli ve tadı damağınızda kalacak mükemmel bir ilişki. Karşıt burcunuz Yay’la inanılmaz bir tempo tutturacak ve bu dansın bozulmasına izin vermeyeceksiniz. İki özgürlük düşkünü akıl küpüyle başa çıkmak öylesine zor ki. Birbirinizin dilinden yalnızca siz anlayabilirdiniz zaten. Saatlerce sohbet eder, aynı zevkleri paylaşır, birlikte seyahat edebilirsiniz. Aynı hayalleri paylaşırsınız ve gerçekten süper bir uyum yakalayabilirsiniz.

Birbirinizi ender de olsa bazen kıskanabilirsiniz bu yüzden ilişkiniz yara alabilir fakat iyileşme süreciniz de çok hızlı olacaktır. Aynı enerjiyi bıraktığınız yerden kolayca yakalayabilirsiniz. Yay’ın felsefi yaklaşımları sizi bir anda saracaktır ve ikna edecektir. Her anlamda inanılmaz özel gelişen bu beraberlikte, fesat tiplerden sakınmak dışında bir eylemde bulunmanıza gerek yok. Olur, bu iş, olur!

(Yay burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yay burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


İkizler – Oğlak

İkizlerle oğlağın burç uyumu
İkizler burcu ile Oğlak burcunun uyumu

Oğlak çok çalışkan ve hırslı bir burçtur. Liderlik derdi yoktur ama yaptığı işle her zaman önde olmak ister. Siz de hırslı bir karakter olduğunuz için onun bu hallerini hiç yadırgamazsınız. Ayrıldığınız nokta sosyal hayatlarınız olacaktır. Oğlak arkadaş seçiminde inanılmaz seçicidir ve öyle kolay kolay kimseyi hayatına sokmaz. Zaten yakın arkadaşım dedikleri de bir elin parmağını geçmez. Ama siz öyle misiniz? Fenomensiniz fenomen! Bu sebepten tabii ki çatışmalar yaşanabilir.

Oysa Oğlak istemediği için değil beceremediği ve vakit bulamadığı için sosyalleşemeyen bir tiptir. Kısa sürede çevrenizin ona kariyer anlamında da çok faydası olabileceğini keşfedecek ve bu durumdan mutlu olmaya başlayacaktır. Fakat siz onu arkadaş grubunuza nasıl adapte edersiniz orasını bilemiyorum çünkü onun burnu azıcık havadadır. Hele bir de uzman olduğu bir yerden soru gelirse aykırı fikirlere karşı sert tepkiler verecektir. Ayrıca Oğlak seçkin insanlarla bir araya gelmek ister, siz ise insanlar arasında ayrım yapmazsınız. Kısacası çevreniz konusunda ondan eleştiriler de alabilirsiniz. Eğer bu inatçı keçinin olumsuz yönleriyle başa çıkabilirseniz sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacaktır. En önemlisi ise astrolojideki en sadık burçlardan biridir, daha ne olsun?

(Oğlak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


İkizler – Kova

İkizler – Kova uyumu nasıldır?

Kova erkeği hem zekâ hem de sosyal yönden İkizler kadınına en çok uyan burçlardan biridir. Önyargısız, insan haklarına önem veren, adalet duygusu gelişmiş, çevreyi korumaya ve hayvanlara kendini adamış biri! Yani tam size göre!

Sosyal ortamlarda kendini hemen lider olarak konumlayabilecek bir cazibeye sahip olan Kova, sizi de anında büyüleyecektir. Asi ruhlu, toplumun kurallarını değil kalbinin sesini dinlemeyi tercih eden biri kulağa nasıl geliyor? Bakmayın siz onun soğuk ve ilgisiz göründüğüne, ortamını bulsun sabaha kadar sohbet eder sizinle. Ayrıca bünyesinde bir gram kıskançlık yoktur. Sizin de ne kadar rahat bir tip olduğunuz düşünülürse kafanız baya rahat olacaktır. Farklı ve eğlenceli Kova erkeği de eğlenceli ve çekici İkizler kadınına karşı koyamaz tabii ki! Bırakın bu ilişki sizi farklı diyarlara götürsün!

(Kova burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Kova burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


İkizler – Balık

İkizlerle balığın burç uyumu
İkizler burcu ile Balık burcunun uyumu

Bu iki burç, birçok açıdan birbirine tamamen zıttır. Hayır, “zıt kutuplar birbirini çeker” falan diyeceğim ama zorlama olur. Bu ilişkinin inişli çıkışlı bir rafting macerası gibi olacağını söylesem daha açık olurum sanırım. Tabii yine de geleceğiniz sizin elinizde. Balık derinden sever, duygusaldır, hemen bağlanır ayrıca kırılgandır. İkizler ise fazla derine inmeden eğlenceli beraberlikler yaşamak ister, “lay lay lom”dur ona göre sevmeler. Ruhen ve bedenen sevilmek ve anlaşılmak isteyen Balık’ı bir İkizler tatmin edemeyebilir. İkizler için de Balık burcu fazla hassas ve kırılgandır. Dolayısıyla hemen ilgisi dağılabilir.

Balık hayatının aşkını arar ama siz bunu düşünecek kadar bile bir ilişkinin içinde kalmamayı tercih edersiniz. Siz aklınızı dinlersiniz Balık ise sadece kalbini. Azıcık sabredip hassas ve duygusal Balık erkeğini tanımaya çalışsanız sizi hayal bile edemeyeceğiniz bir dünyaya götürebilir oysa. Ama sizde o sabır nerede? Yükselen burcunuz falan devreye girerse, duygusal kapasiteniz Balık burcunu sevmeye yeterse ve tabii onu üzmeye kalkmayacaksanız bu aşkın peşini bırakmayın. Pişman olmazsınız!

(Balık burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Balık burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)

 

Diğer astroloji yazılarım için buraya tıklayabilirsiniz.

Related Posts

Previous Post Next Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim