Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır?

Akreple diğer burçların burç uyumu

Astrolojinin en seksi burcunun hangisi olduğunu sorarsanız size hiç düşünmeden, “Akrep” derim. Çünkü Akrep burçlarının pusulası, yaşamın her alanına duydukları derin tutkudur. Aşkı o kadar derin yaşarlar ki sevdikleri kişiyi elde edebilmek için her yola başvururlar. Elde ettiklerinde de çabucak sıkılma eğilimleri vardır çünkü artık orada bir ihtiras kalmamıştır. Kısacası eğer bir Akrep’i etkilemek isterseniz asla çözemeyeceği bir gizem olmalısınız. Bilmece çözmeye bayılırlar ve siz ona keşfedebileceği yeni maceralar sunmaya devam ederseniz sizden asla vazgeçmezler. Akreplerin her zaman sır dolu karanlık bir yönleri vardır. İşte, bu özellikleri nedeniyle de diğer burçların insanları tarafından biraz kuşkuyla karşılanırlar. Gelin, bu enteresan burcun kimlerle anlaşabildiğine bir göz atalım!

İçeriklere buradan hızlıca ulaşabilirsiniz >>>

Akrep – Koç

Akreple koçun burç uyumu
Akrep burcu ile Koç burcunun uyumu

İkiniz de o kadar bilmişsiniz ki inadınız yüzünden sık sık kavga edebilirsiniz. Bu yüzden uyumlu âşıklar olmaya çalışmak yerine, çok iyi iki arkadaş olarak kalmanızı tavsiye ediyorum. Cesur bir Akrep kadını olduğunuz için Koç erkeğine duygularınızı açmakta hiç tereddüt etmezsiniz. Hırslı Koç burcu sevgiliniz ise yeni hayaller peşindedir ve sizi zaman zaman unutabilir. Bu durum sizin hoşunuza gitmediği için ondan ayrılma kararını hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Gezmeyi çok fazla seven Koç için siz biraz pasif kalabilirsiniz! Akrep kadınını kontrol altına almak isteyen Koç erkeği için de maalesef iyi bir partner değilsiniz.

(Koç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Koç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Akrep – Boğa

Akreple boğanın burç uyumu
Akrep burcu ile Boğa burcunun uyumu

Tamam, şimdi oldu ve tencere kapak birbirinizi buldunuz! Boğa erkeğiyle o kadar güzel bir beraberlik yaşarsınız ki buna siz bile inanamazsınız. İkiniz de çok sosyal burçlar olmadığınız için evde müzik dinlemekten, film izlemekten hatta oyunlar oynamaktan acayip keyif alırsınız. Kıskanç ve birbirinize karşı fazla sahiplenici olduğunuzda bile çok iyi anlaşırsınız. Etrafınızda arkadaşlarınız varken bir köşede sessiz sakin konuşmaya dalıp bütün dünyayı unutabilirsiniz. Ama eğer sevgiliniz sizi durup dururken kızdırırsa iğnenizi çıkarmaktan da asla geri kalmazsınız. Fakat birbirine çok sadık, uyumlu bir çift olabilirsiniz.

(Boğa burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Akrep – İkizler

Akreple ikizlerin burç uyumu
Akrep burcu ile İkizler burcunun uyumu

Açıkçası ilk bakışta uyumlu olmayan bir çift gibi görünseniz de güzel bir beraberlik yaşama ihtimaliniz oldukça yüksek! Çünkü sevgiliniz sizi sosyal yapmak için elinden geleni yapar. Hatta çenesi bir an bile susmayan İkizler Erkeği, sizi çılgınca konuşan bir papağana bile dönüştürebilir. Kendi kabuğunuza çekilmek isteyen siz, İkizler burcu sevgiliniz tarafından asla rahatsız edilmezsiniz. Bu da sizin arayıp da bulamadığınız bir durumdur. Ama en önemlisi sevgilinizin mizah anlayışı, dünyaya bakış açınızı tamamen değiştirebilir ve sizi depresif ruh halinizden uzaklaştırabilir. Bu avantajları göz önünde bulundurursanız sizce de denemeye değmez mi?

(İkizler burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Akrep – Yengeç

Akreple yengeçin burç uyumu
Akrep burcu ile Yengeç burcunun uyumu

Bakıyorum da bulmuşsunuz aradığınız kişiyi. Eğer karşınıza bir Yengeç erkeği çıktıysa onu sakın kaçırmayın! Çünkü o, sizin gibi duygusal, nazik ve çok anlayışlıdır. Duygularınızda zaman zaman değişiklikler yaşansa bile birbirinize karşı her zaman anlayışlı olmayı başaranlardansınız.

Eğer sevgiliniz size karşı ilgili davranırsa, özel günleri hatırlarsa ve arada bir size çiçek alırsa, sorun çıkmadan yıllarca onunla birlikte olabilirsiniz. Size tavsiyem sevgilinize iyi bakın ve onunla bol bol gezin, tozun, eğlenin! Fakat Yengeç erkeği sizden sürekli ilgi bekleyecektir bunu da bir köşeye yazın.

(Yengeç burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Akrep – Aslan

Akreple aslanın burç uyumu
Akrep burcu ile Aslan burcunun uyumu

Bu ilişki için söyleyecek hem çok fazla hem de çok az detay var! Siz bu Aslan erkeğini nereden buldunuz acaba? Çünkü tuhaf denilebilecek türden bir ilişkiniz var ve bu ilişkinin mükemmel seviyeye gelebilmesi için çok fazla emek harcamanız gerekiyor. Büyük kavgalar etseniz bile birlikteliğinizde kahkaha eksik olmaz orası kesin. Ama nereden bakarsanız bakın, biraz dengesiz bir ilişki gibi görünüyor değil mi?

Çok sevilmek isteyen siz, bu isteğinizi Aslan erkeğinden rahatlıkla talep edebilirsiniz. Güçlü bir karaktere sahip olan Aslan erkeği isterse sizi dünyanın en mutlu kadını yapabilir. Hatta o hayatınızın aşkı olabilir ama anlaşmazlıklarınızı çözmek biraz zamanınızı alacaktır. Eğer bu süreci özgürlüğüne düşkün Aslan atlatabilirse ve sabredebilirse güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz. Ama hiç ummadığınız bir anda kaçıp giderse de çok üzülmeyin.

(Aslan burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Akrep – Başak

Akreple başağın burç uyumu
Akrep burcu ile Başak burcunun uyumu

Başak Burcu bir sevgili tam size göre. Çünkü o çok sabırlı, kibar ve yaratıcı bir âşıktır. Duygularını yoğun yaşayan Akrep kadını için, sakin bir Başak erkeği idealdir. Hayatınızı anında dengeleyecektir. Sizi sık sık eleştirmesi sizi hiç rahatsız etmez, hatta onun bu özelliği gelişmenize büyük katkılar sağlar. İşteki sunumlarınızı hazırlamanızda bile size yardımcı olur. Siz gününüzü gün edip eğlenmek isterken o hayata gerçekçi bir gözle bakar çünkü ayakları yere çok sağlam basar.

Bu ilişkide dizginleri elinde tutan taraf genellikle Başak burcu erkeği olur, bunu da bilmelisiniz. Onun karizmasına aşık olacaksınız ve bu ilişkide emin olun siz de kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. Astrolojideki en doğru birlikteliklerden biri olduğunu açıkça söyleyebilirim. Bu arada sadece aşk ilişkisi olarak da bakmayın. Bir Akrep’in etrafında her zaman Başak burcu arkadaşları olur. Dostlukları da genellikle ömürlüktür.

(Başak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Başak burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Akrep – Terazi

Akreple terazinin burç uyumu
Akrep burcu ile Terazi burcunun uyumu

Aşka âşık Akrep Kadını, bir Terazi erkeğiyle anlaşabilir mi acaba? Siz yalnızlığı ve tek başınıza vakit geçirmeyi severken aşırı sosyal olan Terazi burcu, bir partiden diğerine akacaktır. İşte onun bu özelliği sizin sinirlerinizi zaman zaman hoplatabilir. Arkadaşlarıyla telefonda sık sık konuşması ve ajandasının büyük bir çoğunluğunun aktivitelerle dolu olması sizi gerçekten yorar.

Kıskançlık krizlerine bir son vermezseniz bu ilişki birkaç haftada bitip gider. Onu elinizden kaçırmak istemiyorsanız onun bulunduğu ortamlarda olmalı ve onunla sohbet etmelisiniz. Mümkün olduğunca da özgürlüğünü kısıtlamamaya çalışmalısınız. Bir Terazi âşık olursa kolay kolay aldatmaz, bu konuda da bir korkunuz olmalısın.

(Terazi burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Akrep – Akrep

Akreple akrebin burç uyumu
Akrep burcu ile Akrep burcunun uyumu

Ruh eşinizi bulmuşsunuz, çok güzel bir ilişki yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sanki birbiriniz için yaratılmışsınız. Aşkınız o kadar güçlü olacak ki hiçbir şey aranızı bozamaz. Çünkü ikiniz de ortak tutkulara ve aynı zevklere sahipsiniz. Bu nedenle ne siz başka bir erkeğe, ne de o başka bir kadına asla bakmaz.

Birlikteliğinizdeki tek sorun ikinizin de sahiplenici ve kıskanç olmasıdır. İkiniz de güçlü duygulara sahip olduğunuz için beraberliğiniz duygusal olarak da çok güçlü olacak. Kısacası eğer bir Akrep erkeği ile karşılaşırsanız hayatınızın aşkını buldunuz demektir. İlişkinize tam gaz devam edebilirsiniz!

(Akrep burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)


Akrep – Yay

Akreple yayın burç uyumu
Akrep burcu ile Yay burcunun uyumu

Farklı kutuplar birbirini çeker! Evet, Yay erkeğiyle olan ilişkiniz de aynen öyle! Hisleri kuvvetli olan bir Akrep kadını olduğunuz için karşı cinsin sizden ne beklediğini bir çırpıda anlarsınız. Yay erkeği, oldukça iyimser bir tip olduğu için ona kollarınızı kocaman açarsınız. Ama ilişkinin ilk günlerinde sizi incitecek bir hareketi olmuşsa bu ilişkiyi başlamadan bitirecek güce de sahipsiniz.

Bu arada eğer sevgiliniz gibi zeki ve bilgiye aç bir kişi değilseniz bu sefer de o sizi yüzüstü bırakıp gidebilir. Eğer onu çok seviyorsanız pes etmemenizi tavsiye ederim! Karşı tarafı anlamaya çalışın. Gelecek planı yapmadan onu olduğu gibi kabul edin. Bunu başarabilirseniz gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

(Yay burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Yay burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Akrep – Oğlak

Akreple oğlağın burç uyumu
Akrep burcu ile Oğlak burcunun uyumu

Akrep kadınından ve Oğlak erkeğinden çok uyumlu bir çift olur. Birlikte olduğunuz Oğlak burcu sevgilinizin çok büyük hedefleri vardır. Siz de onu bu özelliğinden dolayı çok seversiniz. İkiniz de takıntılı burçlar olduğunuz için genellikle çok iyi anlaşırsınız. Size göre daha gerçekçi ve mantıklı olan Oğlak erkeği, zekâsı ile sizi kendine bir anda âşık edebilir.

Fakat romantizm konusunda sevgiliniz size göre oldukça yetersiz kalır. Eğer ona deliler gibi âşık olursanız onun hep sizinle ilgilenmesini istersiniz. Ama merak etmeyin, o tam da istediğiniz standartlardadır. Bu nedenle sizi güzel bir ilişki bekliyor.

(Oğlak burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Akrep – Kova

Akreple kovanın burç uyumu
Akrep burcu ile Kova burcunun uyumu

Akıllı Kova erkekleri, sizi bir anda baştan çıkarabilir ama bu ilişkinin sürmesi pek mümkün değildir. Çünkü âşık olduğunuz Kova erkeği, pek duygusal bir tip değildir ve bir kadına kolay kolay bağlanmak istemez. Bu nedenle Kova erkeği, sizin bir ilişkiden ne istediğinize bir türlü anlam veremez.

Sevgilinizin üstüne ne kadar düşerseniz o sizden o kadar uzaklaşır. Sık sık kavga ettiğinizde haklı olan taraf siz olsanız bile o ne yapar eder üste çıkar. Ama siz yine de bana bakmayın ve asla pes etmeyin. İki farklı dünyanın insanı olduğunuzu hatırlayıp birbirinize anlayışla yaklaşın. Gerisini de akışına bırakın.

(Kova burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Kova burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Akrep – Balık

Akreple balığın burç uyumu
Akrep burcu ile Balık burcunun uyumu

Kendiniz gibi bir sevgili buldunuz sonunda! Bu ilişki sizi her yönden tatmin edecek. Çünkü sizi anlayabilecek çok az burç var ve bunlardan biri de Balık burcu erkeğidir. Çünkü ikiniz de hassas ve romantik kişilersiniz. Anlaşmak için konuşmaya bile ihtiyacınız olmaz. Sevgiliniz sizi ne zaman kendi halinize bırakması gerektiğini, ne zaman kabuğunuzdan çekip çıkarması gerektiğini iyi bilir. En kötü anlarda bile size destek olur. Çok hassas bir burç olduğu için size hep anlayışla yaklaşır. Şimdi sevgilinize sıkı sıkı sarılın ve yanağına kocaman bir öpücük kondurun.

(Balık burcunun detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.)

(“Balık burcunun diğer burçlarla uyumu” başlıklı yazım da ilginizi çekebilir.)


Astroloji hakkındaki diğer içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Previous Post Next Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim