2019 kaş trendleri – Piyasadaki en iyi kaş ürünleri

2019 kaş trendleri neler? 2019 kaş modası

Geçtiğimiz sezon Hollywood yıldızlarının ve podyum mankenlerinin öncülük ettiği doğal görünümlü kaşlar trendi 2019’da çığırından çıkacak gibi görünüyor. Hatta Instagram’da genç kızlarımızın şimdiden “aslan yelesi” gibi gür kaşlarıyla pozlar verdiklerini görebilirsiniz. Fakat benim gibi doğuştan kaş fukarası olanlar neler yapacaklar? İşte 2019 kaş trendleri özelinde bir kaç öneri…

İçeriklere buradan hızlıca ulaşabilirsiniz >>>

Özge Özel’den 2019 kaş trendleri

Özge Özel'le 2019 kaş modası
Özge Özel’le 2019 kaş trendleri

Öncelikle, Hande Yener, Ayşe Tolga ve Ceyda Ateş gibi ünlü isimlerin makyaj ve kaş uzmanı Özge Özel’den 2019 kaş trendlerini ve popüler kaş uygulamalarını öğrenelim.

Son yıllardaki doğallık akımının devam edeceğini belirten güzellik koçu, “Kaş tasarımlarımda ve makyaj çalışmalarımda benim için en önemli unsur doğallıktır çünkü doğal olan her şey güzeldir. 2019’da da doğallık ön planda,” diyor. Özge Özel’e kaş uygulamalarını sorduğumuzda ise şunları anlatıyor:

“Usturalı kaş alımını güçlenmesini istediğimiz bölgelere uyguluyoruz ve böylelikle kaşımızı en az iki sıra daha kalınlaştırmış oluyoruz. Günümüzün en büyük sorunu yanlış alımlardan küsmüş ve dökülmelerden dolayı bozulan kaşlar. Öncelikle bu tarz kaşlarda ilk yaptığımız işlem vitamin ile kaşları gürleştirmek oluyor. Kaşları vitaminle besleyip gürleştirdikten sonra varsa dolmayan kısımlara kısmi dolum işlemi uyguluyoruz ve kaş şeklini sabitliyoruz. Vitaminle gürleşemeyecek kaşlara ise microblaiding yapıyoruz.”


Microblading kaş uygulaması

2019 kaş modası - Microblading nedir?
2019 kaş trendleri – Microblading

Microblaiding, 3D kıl tekniği dediğimiz seyrek olan kaşları yoğunlaştırmak amacıyla ve kişinin kendi kıl renginde ve var olan kaşının çok dışına çıkmadan doğallık prensibimizi koruyarak yaptığımız işlemlerdir.


Kaş şeklini verirken nelere dikkat etmeli?

2019 kaş modası - Kaşa nasıl şekil verilmeli
2019 kaş trendleri – Kaş şekli nasıl verilmeli – 2019 kaş modası

Bizim için en önemli olan müşterilerimizin istekleridir. Önce onlar ne istediklerini, nasıl mutlu olacaklarını anlatırlar. Sonrasında iş bize düşer. İlk işlemimiz göz başlangıcı ve göz bitişini belirlemek oluyor. Bu müşterilerimizin yüzüne yakışacak kaş şeklini belirlemede büyük rol oynuyor. Fazlasıyla düşük kaş yapısına sahip kişilerde amaç kaşı daha kalkık göstermektir. Çok kalkık kavisli kaşları ise düşürüp doğal hale getiriyoruz.


 PİYASADAKİ EN İYİ KAŞ ÜRÜNLERİ 

Kaş uygulamaları ile uzun vadeli çözümler yerine anlık çözümler arayanlar için de piyasadaki en iyi kaş ürünlerinden biraz bahsedelim…

NARS BROW PERFECTOR

En iyi kaş ürünleri - Nars brow perfector
Piyasadaki en iyi kaş ürünleri – 2019 kaş trendleri

NARS’ın yepyeni “Brow Perfector” koleksiyonunun çift uçlu tasarımı ve sekiz doğal rengiyle kaşlarınızı yeniden yaratabilirsiniz. Ürünün yumuşak bir dokunuş sunan oval formdaki fırçası, rengi kolayca dağıtmanızı ve kaşlarınızın mükemmel bir şekle ulaşmasını sağlayacak.

Ayrıca yeni “Brow Perfector” serisi, yenilikçi formülü sayesinde uzun süre kalıcılık ve yumuşak bir uygulama vaat ediyor. Zengin renk tonlarıyla da farklı görünümlere kucak açabiliyorsunuz. İster doğal çerçevelenmiş kaşlar, isterseniz de aslan yelesi kaşlar, tercih sizin!

135 TL


BENEFIT BROW CONTOUR PRO

En iyi kaş ürünleri - Benefit Brow Contour Pro
Piyasadaki en iyi kaş ürünleri – 2019 kaş modası

Kaşlar söz konusu olduğunda 1976’dan beri iddiasını sürdüren, kaş bar servisleri ve kaş koleksiyonu ürünleriyle dikkat çeken Benefit Cosmetics, BROW CONTOUR PRO’yu sevenleriyle buluşturuyor.

Herkesin kendi kaş sanatını özgürce ve cesurca yansıtabileceği Brow Contour Pro, tek bir kalemle 4 farklı ürün sunuyor. Bu multi fonksiyonel kalem kaşın başlangıç noktası için açık renkte, kaşın bitiş ve kavis kısımları için koyu renkte olmak üzere iki farklı kaş kalemi, kaşların daha kalkık görünmesi için aydınlatıcı ve kaşların daha net görünmesi için de bir belirginleştiriciden oluşuyor.

Yumuşak yapısı ile kaşlara zarar vermeden uygulama imkanı sunan ürün, her kaş ve ten tonuna uygun 5 farklı renk kombinasyonu ile karşınızda.

275 TL


KIKO MILANO JELLY JUNGLE EYEBROW MARKER

Kiko milano jelly jungle eyebrow marker
Piyasadaki en iyi kaş ürünleri – 2019 kaş trendleri

Her yaştan kadının güzellik ihtiyacına yanıt veren İtalyan profesyonel makyaj markası KIKO Milano’nun Jelly Jungle koleksiyonunda yer alan Eyebrow Marker, kaşları belirginleştirirken doğallığı da beraberinde getiriyor. Kaş tonunuza göre farklı renk seçenekleri sunan Jelly Jungle Eyebrow Marker, suya dayanıklılığıyla da öne çıkıyor.

8,95 TL

Related Posts

Previous Post Next Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim