İcat çıkaralım erkeklerin kodlarını çözelim!

icat çıkaralım erkekleri tanıyalım

Herkes “Teknoloji gelişti” diyor ama keşke birazcık daha gelişse de bir türlü baş edemediğimiz erkek milletini daha iyi anlayabilmemiz için yeni aletler icat edilse! Bilim insanlarına buradan duyurulur, biz kadınlar aşağıda sayacağımız icatları bir an önce geliştirmenizi rica ediyoruz. 🙂

İçeriklere buradan hızlıca ulaşabilirsiniz >>>

Zihin okuma aleti

Zihin okuma aleti bulunmalı

“Acaba bana yalan mı söylüyor, gerçekten beni seviyor mu, beni hiç aldattı mı ya da aldatıyor mu, neden beni aramadı acaba, acaba, acaba…” gibi sorularımızın artık açık ve net bir şekilde cevaplandırılmasını istiyoruz. Bunun için en azından kritik anlarda zihinlerini okuyabileceğimiz bir alet, çok şey istemek mi olur?


Portatif yalan makinesi

Portatif yalan makinesi bulunmalı

Kazağına veya gömleğine yapışabilecek kadar küçük ve dikkat çekmeyecek bir alet olacak. O yalan söylediği zaman vücutta adrenalin oranı artacağından renk değiştirecek küçük bir cihaz! Böylece biz kadınları salak yerine koyamazlar ve uydurduklarını hemen anlayabiliriz.


Işınlanma cihazı

Işınlanma cihazı bulunmalı

“Şu anda evdeyim hayatım, televizyon izliyorum. Kankamdayım, muhabbet ediyoruz,” gibi açıklamaların doğruluğunu anlamanın en iyi yolu, olduğu yere ışınlanıp onu ziyaret etmek! Eğer doğru söylüyorsa ne ala, yanağına bir öpücük kondurup aynı hızla geri dönebiliriz. Ama tam tersi, evde değilse çekeceği var!


Görünmezlik iksiri

Görünmezlik iksiri bulunmalı

Bu iksir özellikle ilgi duyduğunuz adamın size ilgi duyup duymadığını anlayabilmek için çok etkili olurdu. Arkadaşlarıyla sohbet ederken sizin hakkınızda ne düşündüğünü söyler belki. Ayrıca onu yakın takibe aldığınızı çaktırmadan kişiliği konusunda bilgi edinebilirsiniz. Biraz psycho bir yaklaşım olabilir ama hayal kuruyoruz yani şurada!


Aşk ölçer

aşk ölçme aleti

Kahve falları çok bayatladı artık. Sizi ne kadar sevdiğini anlayabilmeniz için ona dokunduğunuzda tepki veren ve ışıkların rengine göre sizi ne kadar sevdiğini anlatan bir icat ne kadar güzel olurdu. Onu çözmek için bu kadar uğraşmak zorunda kalmazdınız.


Hatırlatma çipi

Hatırlatma çipi bulunmalı

Erkeklerde en nefret ettiğimiz özelliklerden biri, özel günleri hep unutmaları! Doğum günü, Sevgililer Günü, ilk buluşma yıldönümü gibi günlerin çok gereksiz olduğunu düşünüyorlar, öyle mi? Bu günleri onlara asla unutturmayacak, bize hediye alana kadar ötüp onlara düşük miktarda elektrik verecek, dürtüp dürtüp sinir edecek süper bir alet istiyoruz!


Futbol savar

Futbol savar aleti

Bize futbola gösterdikleri kadar ilgi gösterselerdi, herhalde ihya olurduk. Maç izlemeye başladıkları zaman mide bulantısı, baş dönmesi, kusma gibi belirtiler oluşturabilecek bir televizyon olsa, belki onları bu saplantılarından biraz da olsa uzaklaştırıp bizimle ilgilenmelerini sağlayabiliriz.


Kaybolmayan parfüm

Kaybolmayan parfüm bulunmalı

Erkeklerde en çok şikâyet ettiğimiz konulardan biri de ter kokusu maalesef. Belirli aralıklarla kendini yenileyen, mesela oda parfümleri gibi, 10 dakikada bir yeniden hoş kokular fıslayan bir parfüm olsa hiç fena olmaz. Bu icadı ayakkabıların içine de monte edebiliriz belki. 😉


Light’laştırıcı

Lightlaştırıcı bulunmalı

Maço tavırlı erkeklere aklı başında hiçbir kadın tahammül edemez. Hele hele kıskançlıkları hiç çekilmez. Bir erkeğin, “asarım, keserim” edasıyla dolaştığını görmek gerçekten çok sinir bozucu. Bu yüzden kıskançlıklarını törpüleyecek, giyim kuşamımıza karışmalarını engelleyecek ve ev işlerinde bize yardım etmelerini sağlayacak bir alet nasıl fikir? Ayrıca doz aşımı durumunda, aşırı yan etkileri olmamalıdır ki fazla light’laşmasınlar. Fazlası da bizi bozar, azıcık da korumacı olsun canım!


Öfke kontrolü cihazı

Öfke kontrol cihazı bulunmalı

Sinirlenince sağı solu belli olmayan erkeklere artık bir dur demek gerek! Öfkelendikleri zaman vücuda serotonin enjekte ederek gülmelerini sağlayacak bir cihaz, belki kadına yönelik şiddetin de çözümü olurdu. Saatlerin altına takılabilen ya da giysilere monte edilebilen bu süper icat sayesinde belki dünya da çok daha güzel bir yer olurdu! Ama siz yine de eşinizden veya sevgilinizden şiddet görüyorsanız bu icadın yaratılmasını beklemeyin. Mutlaka yardım alın! Yanız değilsiniz!

Related Posts

Previous Post Next Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim