Erkeklerin doğru bildiği yanlışlar!!!

erkeklerin doğru sandığı yanlışlar

Erkekler hakkımızda her şeyi bildiklerini sanırlar. Gönderdiğimiz sinyalleri de hep doğru anladıklarını düşünürler. Oysa bizi çoğunlukla yanlış anlarlar ya da hiç anlamazlar. Onlara doğru bildikleri yanlışları 20 maddede hatırlatalım!

 ⇓ ⇓ ⇓ 

1- Bizden bir şey istedikleri zaman, kazayla onlara “Belki” dersek, hemen çok mutlu olurlar çünkü bunu direk “Evet” olarak algılarlar. Oysa “Belki”, sadece “Belki” demektir. Yüzde elli şanslarının olduğunu asla kabul etmezler.


2- Çok rahat olduğunu düşündüğümüz için dolgulu sutyen taktığımızı sanıyorlar. Ama bırak öyle düşünmeye devam etsinler.


3- “Merhaba, iyi akşamlar, iyi günler” diye sadece selam veren tüm güzel kadınların kendilerinden hoşlandığını düşünürler. Yazık ki ne yazık!


4- Futbolu aslında eğlenceli bulduğumuzu ama bunu kabul etmek istemediğimizi düşünürler. Çünkü tüm ilginin üzerimizde olmasını istediğimizi sanırlar. Oysa çoğunluğumuz futboldan gerçekten hiç hoşlanmaz. Neden hoşlanmadığımız ise tamamen ayrı bir tartışma konusu!


5- Eğer karşılarında kazayla dudaklarını ıslatırsan, hemen ondan hoşlandığını düşünebilirler. Oysa belki de kuruyan dudaklarını nemlendirmeye çalışıyorsun o kadar.


6- Kadınların bir ilişki içerisindeyken yalnız olmaktan çok daha mutlu olduklarını düşünürler. Oysa bu durum ilişkiden ilişkiye değişir, öyle değil mi?


7- Ne giyerlerse giysinler, saçlarını nasıl yaparlarsa yapsınlar, her zaman yakışıklı olduklarını düşünürler. Ama hayır, yanılıyorlar. Kendilerine baktıkları zaman daha yakışıklılar. Tıpkı bizim gibi!


8- Eğer bir kadının ilgisini ve sevgisini kazandılarsa, onun yaptıkları her şeye tahammül edeceğini düşünürler. Fakat herkesin bir sınırı vardır.


9- Saçlarına fön çektiren tüm kadınların düz saçlı olduğunu düşünürler. Hoş saçımızı yaptırdığımızı hiç anlamayanlar da var. Hangisi daha kötü bilemedim şimdi.


10- Marketten alıp sadece ısıttığımız hazır yiyecekleri bizim pişirdiğimizi düşünürler. Çok sevinirler. Aslında bu iyi bir durum galiba! Çaktırmayın.


11- Kızların sadece dedikodu yaptığını, alışverişten ya da burçlardan bahsettiklerini düşünürler. Oysa biz de tahmin edemeyecekleri kadar ciddi konulardan bahsedebiliriz. Tam tersi muhabbetlerimiz hiçbir zaman onlarınki gibi 2-3 konuda sabit kalmaz: Futbol, teknoloji ve kadınlar!


12- Hepsi diğer erkeklerden farklı olduklarını düşünürler. Birbirlerine ne kadar benzediklerini bilseler şok olurlar. 


13- Kadınlara kötü ve ilgisiz davrandıkları zaman daha karizmatik ve daha çekici olduklarını sanırlar. Ama hayat bir film değil ki! Onlar da bu filmin yakışıklı kötü karakterleri değiller. Kısacası hiç çekici değil!


14- Sadece bir hata yaptıkları zaman çiçek almaları gerektiğini düşünürler. Oysa biz çiçekleri içlerinden geldiği için almalarını tercih ederiz.


15- Muhalefet oldukları zaman daha zeki göründüklerini düşünürler! Bir konu hakkında o kadar çok diretirler ki sadece komik olur. Bize de “He canım he!” demek düşer.


16- Yalan söylemek konusunda çok başarılı olduklarını düşünürler. Eğer biz yalan söylemek istersek bu yalan olmaz çünkü hiçbir zaman ortaya çıkmaz!

 


17- Evi dağıttıklarında bu pisliği perilerin gelip temizlediğini düşünürler. Oysa evlerinde tek bir melek vardır, o da sen oluyorsun canım! 


18- “En çok seni sevdim” dediğimiz zaman hemen inanıverirler. Çok tatlılar gerçekten.


19- Hala hijyenik petimizin kanatlarının ne işe yaradığını algılayamadılar. Anlatmak için büyük bir çaba sarf etmeye devam ediyoruz.


20- Saatlerce uğraşıp yaptığımız makyaja rağmen hiçbir şey yapmadığımızı, doğal takıldığımızı düşünürler.


# Tüm bu şapşikliklerine rağmen iyi ki varlar!  🙂

İlgili İçerikler

Önceki İçerik Sonraki İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim