Mükemmel erkek var mı? Dünya erkeklerini tanıyalım!

Mükemmel erkek var mıdır?

Pek çok kadın aşkta mükemmeli arar. Kadınlar erkekler konusunda da oldukça seçicidir. Ağzı, burnu, yüzü güzel olsun. Kolları kaslı, boyu uzun olsun. Hem zengin hem de nazik olsun! Ama bu kombinasyonları tek bir bünyede toplamak imkânsızdır. Evet, bunu eninde sonunda öğreniriz. Peki, tüm dünya erkeklerinin en iyi özelliklerini bir araya getirebilseydik mükemmele ulaşır mıydık? Haydi deneyelim!

İSPANYOL ERKEKLERİ

İspanyol erkekleri
Mükemmel erkek var mı? İspanyol Erkeği

Çok hızlı konuşurlar. Sıcakkanlı, sempatik, güler yüzlü tiplerdir. Bu yüzden midir bilinmez dudakları ve dişleri hep çok güzel görünür. Çoğunlukla esmerdirler. İstisnalar kaideyi bozmaz ama boy, pos, endam bakımından oldukça yakışıklı görünürler. Coğrafyasının sıcaklığından, ülke müziklerinin neşesi ve karizmasından, havasından ya da suyundan mıdır bilinmez çok çekicidirler. Tüm dünya milletleri arasında, “İspanyol Erkeği” cümlesinin dolu dolu söylenmesine sebep olurlar. Çoğu zaman, hiç de yakışıklı değilmiş gibi alçak gönüllü davranırlar ki bu da onları acayip sempatik yapar. Ama boğa güreşi gibi bir vahşeti milli değer olarak gören ve bundan zevk alan bir erkekten ne beklersiniz? Hiç de seksi değil! 


TÜRK ERKEKLERİ

Türk erkekleri
Mükemmel erkek var mı? – Türk Erkeği

Otomobil, kadınlar, futbol ve paraya çok düşkün olurlar. Sevdikleri zaman, tam severler. Bu yüzden biz Türk kadınları hariç tüm dünya kadınları onlara bayılır. Çünkü Türk erkeğinin maçoluğu onlara koruyuculuk gibi gelir ki biz bu durumun bir süre sonra çizgiyi aştığını biliriz. Onlarda şeytan tüyü vardır.

Çoğunlukla esmer olurlar ve yakışıklıdırlar. Hoş Kıvanç Tatlıtuğ gibi sarışınlarına ya da Çağatay Ulusoy gibi kumrallarına da rastlanır. Omuzları kaslı ve gösterişlidir ama yıllar geçtikçe göbek salmaya meyillidirler. Hatta bu durumu da sempatik göstermeyi başarırlar. Annelerinin, “Benim oğlum bir tanedir!” motivasyonundan kaynaklandığını düşündüğümüz, “O ne özgüven o!” tabirinin vücut bulmuş hali gibidirler. Yani bu yabancı kızlar nasıl dayansın ki şimdi bunlara? Adriana Lima bile Metin Hara’ya gönlünü kaptırdıysa vardır bir bildiği. Biz kıymet bilememişiz demek ki! Zira “Metin Hara kim ya?” diyen Türk kadınlarının sayısı hiç de az değil! 🙂


İTALYAN ERKEKLERİ

İtalyan erkekleri
Mükemmel erkek var mı? – İtalyan Erkeği

Uzun boylu, kıvırcık saçlı, yanık tenli! Gevezelik konusunda tüm dünya erkeklerini açık arayla sollarlar. Gözleri çok güzeldir ve biraz çapkın oldukları için bir kadına nasıl bakacaklarını iyi bilirler. İmajlarına çok düşkündürler, süslenip püslenmeden sokağa çıkmazlar.

Tanıştıkları bir kadına bir prenses gibi davranırlar ama bir de bakarsınız ki iki gün sonra aynı kuru başka bir fıstığa yaparlar. İtalyan erkekleri çapkınlıklarıyla tanınırlar. Süper makarna sosu tarifi verirler ve üstelik harika yemek yaparlar. Yemek karın doyuruyor olabilir ama ruhunuz net aç kalır bizden söylemesi!


FRANSIZ ERKEKLERİ

Dünyanın en kibar erkeğiyle tanışmak üzeresiniz. Fransızlar çok tatlıdırlar. Çünkü ağızlarından çıkan her söz şiir gibidir. Size bir “Je t’aime” deseler, bir Atilla İlhan şiiri duymuş gibi oluverirsiniz. Ayrıca Fransızlar tek eşlidir. Uzun süreli ilişkiler yaşarlar ve sevgililerine çok değer verirler çünkü onlar aşk için yaşarlar.

Yüz şekilleri çok düzgün, çene yapıları da keskin hatlara sahiptir. Dürüst, duygusal, duyarlı ve duygularını ifade etmekten hiç çekinmeyen yakışıklılardır. Güzel gözlü ve hoş dudaklı olurlar. Bu yüzden de tüm dünya kadınları onları çok sever. Ama şu snopluklarını ne yapacağız? Bir kendini beğenmişlik bir ukalalıktır gider. Anlayabilene aşk olsun.


AMERİKAN ERKEKLERİ

Amerikalı erkek
Mükemmel erkek var mı? – Amerikan Erkeği

Bol pantolon ve boyundan askılı çantalarla dolaşırlar. Hollywood filmlerindeki vatansever, kahraman imajının aksine Amerikan erkekleri etraflarına hep bir saflıkla ve şapşallıkla bakarlar. Televizyon izlemeye, evde oturup cips kola gibi abur cuburlar tüketmeye bayılırlar. En büyük hayalleri bir gün çok iyi bir iş adamı olmaktır ve aslına bakarsanız gerçekten de olurlar. Amerikalılar, “Zengin koca” dediğimiz sınıfa girerler. Kilo almaya eğilimleri vardır fakat açık tenleri, çipil çipil bakan boncuk gibi mavi gözleri, insanda Golden Retriever sempatisi uyandırıverir. Başını okşamak isteyebilirsiniz. Fakat zaman ilerledikçe ne kadar sıkıcı erkekler olduklarını anlayıverirsiniz. Hele o sürekli yüksek sesle konuşma stilleri yok mu? Yahu tam yanındayım, ne bağırıyorsun? 🙂


İNGİLİZ ERKEKLERİ

İngiliz erkekleri
Mükemmel erkek var mı? – İngiliz Erkeği

“Karşıki dağları ben yarattım,” derler üstelik sizi de inandırırlar. Bembeyaz tenli, renkli gözlü, civciv sarısı saçlı ve genellikle de tıpkı Jude Law gibi çekici ve yakışıklı olurlar. Yalnız biraz soğuk ve mesafeli olmalarından mıdır bilinmez dünya genelindeki sıralamada ilk üçe bile giremezler. Tenlerinin bu kadar açık renk oluşu yüzünden iki saniye güneş görseler kıpkırmızı oluverirler. Bizim ülkenin şu sıcacık iklimine ve sıcacık kadınlarına da kolay kolay uyum sağlayamazlar. “Ne o öyle yanaktan şapır şupur öpüşüyorsunuz?” diyenlerine de sıkça rastlanır. Tamam, aksanları ve ses tonları çok çekicidir ama bu soğuk nevaleler gerçekten çekilmez. Buz gibi soğuyuverirsiniz hemen!

 

 NOT:  Mükemmel olan o kadar da iyi görünmüyor! Ayrıca konu erkekler olunca “mükemmel” diye bir kavram yoktur. O yüzden kusursuzu aramaktan vazgeçin. Elinizdekinin kıymetini bilin. 🙂

 

Elinizdekinin kıymetini bilemeyip bir ayrılık mı yaşadınız? Aşk acısından nasıl kurtulurum başlıklı yazım ilginizi çekebilir..  Böyle bir durum yok diyorsanız Flört taktikleriyazım da işinize yarayabilir..

İlgili İçerikler

Önceki İçerik Sonraki İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim